padelgruppspel.se
Sveriges största gruppspel - 5 serier - 35 grupper - 554 platser
2019 öppnar Sveriges största Padelhall i Spånga.
Där startar vi fyra nya serier. Anmäl er redan nu.
Padelverket - Älvsjö Spelschema
                 
Älvsjö V Nacka
Padelverket - Spånga Grupp Ä1 Grupp N1
Grupp Ä2 Grupp N2
Grupp Ä3 Grupp N3
Court1Padel - Nacka Grupp Ä4 Grupp N4
  Grupp Ä5 Grupp N5
Vill du vara med anmäler du dig till vår kölista via Grupp Ä6 Grupp N6
bjorn@stolt.se eller 0709-18 50 00 Grupp Ä7 Grupp N7
Grupp Ä8  
Startsida gruppspel Grupp Ä9 Nacka Tjej
Regler Grupp Ä10 Grupp T1
Poängsystem Grupp Ä11 Grupp T2
Grupp Ä12  
Vanliga frågor   Singel
Älvsjö H Grupp S1
Nästa nästa turnering: KM 1-2 dec Grupp H1 Grupp S2
  Grupp H2  
Senaste turnering: Court1 Open 10-11 nov Grupp H3  
  Grupp H4  
Tidigare turneringar Grupp H5  
  Grupp H6  
Stockholm XX-Masters Grupp H7        
Grupp H8  
Tabell för Turnering 15 Grupp H9  
  Serie            Tabell uppdaterad            Sista speltid Grupp H10  
Älvsjö V            Ti 13 nov 23:00              To 29 nov 22:00   Grupp H11  
Älvsjö H            Ti 13 nov 23:00              Sö 25 nov 15:00   Grupp H12        
Nacka D            Sö 11 nov 15:00              Sö 25 nov 22:00   Antal ospelade matcher
Nacka T            Sö 11 nov 15:00              Ti 27 nov 22:00   Älvsjö  Vardag = 136
Nacka S            Sö 11 nov 15:00              Ti 13 nov 22:00   Älvsjö Helg = 148
Nacka = 91
Tabell turnering 15 Nacka Tjejer = 20
P = laget som får poäng om matchen inte spelas senare Nacka Singel = 3
Poängregler för ej spelade matcher Totalt = 398
  Älvsjö vardag Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Spelschema 3 4 4 4 3 0 0 -10
  David Borgbrant & Mikael Svensson 5 6 5 6 5 4     26
  Michael Appelgren & Calle Francke 5 4 4 3 4 2     17
  Ulrik Ahm & Andreas Öhman 5 3 1 4 2 4     14
  Karl Aspengren & Fredrik Gemzell 4   2 2 2 5     11
  Kristian Alfredsson & Simon Minnema 3   5 2 3       10
  Rasmus Olofsson & Henrik Sundström 5 3 3 0 3 1     10
  David Bengtsson & Viktor Hähle 4 0 3 3 4       10
  Henrik Borg & Michael Norlund 5 2 1 4 1 2     10
  Älvsjö vardag Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Spelschema 4 2 4 2 3 0 0 -13
  Christer Andersson & Joakim Jobsson 5 5 3 3 5 5     21
  David Gustavsson & Mårten Skånman 4 4 3 5   3     15
  Robin Carlsson & Jonas Wiklander 4 1   1 4 6     12
  Carl Hæggström & Björn Stolt 4 3 5 3   0     11
  Jonas Pihlgren & Roger Örtevall 3 3 P 5 2       10
  Johan Hagström & Petter Lindahl 5 3 1 1 1 3     9
  Jonas Alm & Jonas Ekström 3 3 wo 4   1     8
  Olle Printz & Urban Printz 2 2   2         4
  Älvsjö vardag Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Spelschema 4 4 3 2 2 0 1 -12
  Marcus Jansson & Noa Källkvist 4 6 5   6 2     19
  Andreas Hasselberg & Ola Persson 3 4 6 4         14
  Kim Lindholm & Andreas Riikonen 3 6 1 6         13
  Johan Geisler & Patrik Löfgren 6 2 0 0 6 4   1 13
  Johan Möller & Anders Hübner 5 3 6 2 0 1     12
  Mattias Lamberg & Johan von S. Licke 3 0 5         5 10
  Daniel Barck & Anton Västberg 5 0 1 4 0 5     10
  Erik Kramming & Jens Miöen 3 3 0 2         5
  Älvsjö vardag Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Spelschema 3 4 3 2 3 0 0 -13
  Mattias Andersson & Johan Wickström 4 3 2 5   5     15
  Robin Falk & William Franc 5 4 3 1 3 4     15
  Ken Wendelin & Samir Taha 5 3 1 3 5 2     14
  Peter Olsson & Tom Ålhed 3   5   3 5     13
  Patrik Hallin & Philip Rakell 4 2 3 5   1     11
  Peter Lundin & Patrik Wartia 5 2 3 1 1 1     8
  Karl Frostensson & Per Huss 2   4 3         7
  Per Andersson & Ronnie Gustafsson 2 4 3           7
  Älvsjö vardag Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B5 To 20 B5  
  To 19 B5 To 21 B5  
  Spelschema 3 4 4 3 4 0 0 -10
  Joakim Graan & Tobias Tibell 5 3 6 6 6 4     25
  Anders Eriksson & Charlie Torstensson 5 3 6 6 3 6     24
  Andreas Bergström & Linus Henriksson 4 2 6 6   5     19
  Joel Alberyd & Alexander Hargelid 5 4 2 5 3 2     16
  Kent Ekman & Ulf Roos 4   0 0 6 5     11
  Matthias Danielsson & Mehdi Yazdanpanah 4 6 0 1   1     8
  Andreas Detterfelt & Jesper Lamander 4   4 0 0 0     4
  Johan Wallin & Michel Witenheim 5 0 0 0 0 1     1
  Älvsjö vardag Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B6 To 20 B6  
  To 19 B6 To 22 B1  
  Spelschema 3 3 4 3 2 0 0 -13
  Tomas Eklund & Roberth Groth 5 3 6 5 6 4     24
  Kristofer Hammarlund & Marcus Liljeblad 4 3 3 5 5       16
  Maths Ohlsson & Roger Strandbro 3 6   4   5     15
  Charles Fång & Simon Hansson 5 0 4 5 1 2     12
  Gustav Hast & Robert Lundh 5 1 3 1 3 1     9
  Hendrik Christiansson & Göran Taknelid  3 5 0 1         6
  Markus Hultsten & Fredrik Rosman 2     1 3       4
  Erik Brink & Fredrik Johnson 3   2 2 0       4
  Älvsjö vardag Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Spelschema 3 4 4 3 3 0 0 -11
  Jan Johansson & Fredrik Sjöberg 4 6 5 6   3     20
  Joel Eriksson & Björn Johansson 4   3 3 6 6     18
  Rickard Engmark & Elie Hamamgi 5 1 4 3 6 3     17
  Joel Yderberg & Patrik Yderberg 5 0 6 4 5 0     15
  Martin Hammare & Stefan Sånnell 4   2 6 1 6     15
  Jörgen Olsson & Ricardo Soler 3 5 3 2         10
  Mischa Helminen & Alexander Segerby 4 6 1 0 0       7
  Mattias Gustafsson & Christoph Kircher 5 0 0 0 0 0     0
  Älvsjö vardag Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Spelschema 3 4 3 4 4 0 0 -10
  Adriano Baggio & Johan Enberg 5 3 6 5 5 6     25
  Magnus Algard & David Oliver Elgh 5 3 4 6 6 5     24
  Mattias Samuelsson & Michael von Braun 5 6 2 6 5 5     24
  Staffan Holmén & Claes Wirfelt 5 6 1 1 3 1     12
  Alex Johansson & Tony Sun 3   5   1 4     10
  Olle Löwbeer & Christian Lång 4   5 0 1 1     7
  Jimmy Olsson & Mats Työläjärvi 5 0 0 0 3 2     5
  Christoffer Kullander & Henrik Åkerman 4 0 1   0 0     1
  Älvsjö vardag Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Spelschema 4 4 4 4 2 0 0 -10
  Mats Olsson & Jakob Testen 5 6 6 3 6 6     27
  Staffan Eriksson & Mattias Wadsten 5 1 6 6 6 5     24
  Thomas Boström & Samuel Grönvall 4 5 6 3 6       20
  Anton Hjärtmyr & Niclas Ivarsson 5 0 0 6 5 0     11
  Joakim Borell & Fredrik Kjellander 5 5 5 0 0 1     11
  Peter Linsér & Thomas Wik 4 1 0 6 1       8
  Leopold Askebäck & Fredrik Lindberg 4 6 0 0 0       6
  Peter Kokovic & Mats Palm 4 0 1 0 0       1
  Älvsjö vardag Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B4 On 20 B4  
  On 19 B4 On 21 B4  
  Spelschema 3 4 2 4 3 1 0 -11
  Johan Carleborn & Pelle Tunell 4 6 4 5 6       21
  Wilmer Printz & Scott Stiernborg 6 4 6 1 2 6 2   21
  David Gransell & Kristoffer Willstedt 5 2 2 6 4 3     17
  Thomas Eldh & Jan Johansson 3   6   5   4   15
  Christoffer Krook & Karl Zaar 4 3 2   4 3     12
  Anna Borsos & Peter Borsos 3   4   2 0     6
  Tobias Roswall & Tom Sandström 4 0 0   1 5     6
  Daniel Hermundstad & Bertil Jan 5 3 0 0 0 1     4
  Älvsjö vardag Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B5 On 20 B5  
  On 19 B5 On 21 B5  
  Spelschema 3 4 4 3 3 0 0 -11
  David Appelgren & Elin Appelgren 5 6 6 5 5 3     25
  Daniel Högström & Robert Högström 4 6 6 6   4     22
  Måns Bergell & Emil Jönsson 5 6 5 0 1 5     17
  Anna Jansson & Lena Westerlund 4   1 6 5 3     15
  Jan Härkesjö & Tony Rex 4 0 0 6 6       12
  Lars Bergstrand & Rickard Kähler 4   6 1 0 2     9
  Åsa Ek & Nina Klasson 5 0 0 0 1 1     2
  Niclas Engström & Vilhelm Sörlien 3 0 0 0         0
  Älvsjö vardag Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B6 On 20 B6  
  On 19 B6 On 21 B6  
  Spelschema 3 4 2 3 4 0 0 -12
  Hannes Eskebaek & Olle Färnlycke 5 5 1 4 6 6     22
  Tomas Ericsson & Johannes Hamaagi 3   5   6 6     17
  Pia Bonaure & Sara Källander 4 1 6 4   6     17
  Patrik Brodin & Robert Brundin 4 6 5   1 0     12
  Hans Eriksson & Niklas Lundell 4   0 2 5 4     11
  Robert Katic & Rafael Kiersz 5 6 1 2 0 0     9
  Tom Christerson & Simon Hamilton 3 0 6     2     8
  Ines Blazquez & Kicki Palin 4 0 0   0 0     0
                     
                     
  Älvsjö helg Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B1 Lö 13 B1  
  Lö 12 B1 Lö 14 B1  
  Spelschema 2 4 3 3 2 0 0 -14
  Jonas Oldinger & Anders Skägg 5 2 5 6 1 5     19
  Patrik Nilsson & Johannes Thomhave 4   6 4 1 4     15
  Marcus Jansson & Noa Källkvist 3 5 3   5       13
  Mats Olsson & Jakob Testen 5 4 3 0 2 2     11
  Joakim Granlund & Joakim Lundholm 3 1 1 6         8
  Toste Junestrand & Ken Wendelin 3 P 4 2   1     7
  Theo Hagström & Joachim Karlsson 3   2 0 4       6
  Simon Julin & Eric Bodi Salén 2 wo 0   5       5
  Älvsjö helg Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B2 Lö 13 B2  
  Lö 12 B2 Lö 14 B2  
  Spelschema 2 2 4 3 0 0 0 -17
  Michael von Braun & Tom Ålhed 4 5 2 6 6       19
  Andreas Bergström & Linus Henriksson 3 4 4 6         14
  Jan Chaitas & Mikael Kristiansson 3 2 P 3 2 P     7
  David Karlsson & Patric Sävström 3 1 wo 0 6       7
  Olle Löwbeer & Mårten Skånman 2 P P 6 0       6
  David Gustafsson & Paulo Wiklund 2 wo 6 0   wo     6
  David Andersson & Daniel Katzenellenbogen 3   0 0 4       4
  Johan Möller & Martin Pettersson 2   wo 3 0       3
  Älvsjö helg Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B3 Lö 13 B3  
  Lö 12 B3 Lö 14 B3  
  Spelschema 4 4 3 3 2 0 0 -12
  Patrik Hallin & Philip Rakell 5 6 6 3 4 6     25
  Richard Andersson & Peter Hasselblad 4 5 5 3 6       19
  Gustav Bäärnhielm & Gustaf Wahlgren 4 3 5   2 5     15
  Mikael Cicek & Jonas Wiklander 4 0 1 6 6       13
  Jonas Oldbro & Joacim Tidblad 3 4 3   0       7
  Fredrik Eriksson & Martin Karlsson 4 2 1 4 0       7
  Jonathan Brandt & Ludwig Tornheden 4 3 3 0   0     6
  Lasse Cewe & Conny Lindholm 4 1 0 2   1     4
  Älvsjö helg Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 12 B4 Lö 14 B4  
  Lö 13 B4 Lö 15 B4  
  Spelschema 3 4 4 3 4 0 0 -10
  Staffan Hallberg & Joakim Linnarsson 5 3 6 6 2 3     20
  Ola Fredriksson & Andreas Söderqvist 5 5 2 3 6 3     19
  Tomas Ahtila & John Hagdahl 4 P 6 3 2 6     17
  Fabian Della Morte Pålstam & Victor Rosenhoff 4 wo 4 3 4 6     17
  Thomas Magnusson & Karl Sahlin 5 3 3 0 4 5     15
  Olle Grönberg & Gunnar Möller 4 1 0 6   1     8
  Rasmus Mellerup & Joshua Moore 4 3 0 3   0     6
  Bruno Lacombe & Jocke Wärme 5 3 3 0 0 0     6
  Älvsjö helg Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B5 Lö 13 B5  
  Lö 12 B5 Lö 14 B5  
  Spelschema 4 4 4 2 2 0 0 -12
  Samuel Grönvall & Karl Wik 5 4 6 5 5 5     25
  Lukas Brikell & Pontus Ehrenbom 3 6 5 3         14
  Fransisco Canca Garcia & Dennis Thid 5 3 2 3 5 1     14
  Gustav Carlsson & Johan Kapteijn 4 0 4 6 1       11
  Henrik Bennarp & Christer Fogelmarck 4 3 1 1   5     10
  Niklas Svärd & Wiktor Svärd 4 2 6 1 1       10
  Magnus Lindgren & Stefan Wallerman 3 4 0 5         9
  Mikael Koch & Benny Lindberg 4 2 0 0   1     3
  Älvsjö helg Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B6 Lö 13 B6  
  Lö 12 B6 Lö 14 B6  
  Spelschema 4 4 3 4 1 0 0 -12
  Håkan Holm & Erik Karlsson 5 1 6 6 6 5     24
  Thomas Boström & Daniel Salinas 4 5 6 6 6       23
  Johan Edlund & Tomas Persson 4 5 6 3 6       20
  Sabahudin Atajic & Samuel Sundberg 5 5 4 3 3 1     16
  Alejandra Machado & Cecilia Waktel 3 6 0   3       9
  Anna Berglund & Johanna Haglund 3 1 2   0       3
  Per Ottosson & Jakob Ros 4 1 0 0 0       1
  Henrik Kjellkvist & Johan Olsson 4 0 0 0 0       0
  Älvsjö helg Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B1 Sö 13 B1  
  Sö 12 B1 Sö 14 B1  
  Spelschema 3 4 3 3 3 0 0 -12
  Victor Lindström & Oliwer Waider 5 6 5 5 6 6     28
  Danne Nilsson & Fredrik Stenfors 4 6 6 4   0     16
  Oscar Brissle & Jakob Moroz 4 0 5 4 6       15
  Frans Henriksson & Nils Sjösten 4 5 6 2 0       13
  Mathias Lind & David Malmberg 4   1 1 5 6     13
  Adam Andersson & Carl Muszynski 5 1 0 2 1 5     9
  Mike Appiani & Nicklas Eliasson 2   1     1     2
  Anastasia Gross & Josef Skogberg 4 0 0   0 0     0
  Älvsjö helg Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B2 Sö 13 B2  
  Sö 12 B2 Sö 14 B2  
  Spelschema 4 3 4 4 3 0 0 -10
  Björn Edebrand & Christian Petersson 5 5 6 5 5 1     22
  Richard Kramer & Christoffer Lindgren 5 6 3 2 3 5     19
  Farid Aradimeh & Jonas Hammargren 5 3 6 1 2 3     15
  Per Lundholm & Jens Nilsson 4 1   5 3 5     14
  Martin Forsström & Anders Hardebring 5 3 3 6 1 1     14
  Jennifer Adilstam & Ronnie Poulsen 3 4   4 4       12
  Adrian Karlsson & Oskar Svensson 5 2 0 1 6 3     12
  Tomas Asperö & Patrik Hållenius 4 0 0 0 0       0
  Älvsjö helg Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B3 Sö 13 B3  
  Sö 12 B3 Sö 14 B3  
  Spelschema 4 4 3 2 4 0 0 -11
  Per Börjegren & Henrik Hagström 5 2 5 6 6 5     24
  Emil Jönsson & Oskar Karlsson 4 5 4 6   5     20
  Erik Bergquist & Renato Lopez 5 6 2 4 0 6     18
  Henry Edvardsen & Sebastian Lumare 4 1 4   6 5     16
  Peter Bergkvist & Tor Dunér (T) 3 4 3 2 0 1     10
  Fredrik Hultner & Tobias Stenberg 4 5 3 0   1     9
  Lars Fleren & Torbjörn Rusck 4 0 2 0   1     3
  Martin Frölander & Assan Manneh 3 1 1     0     2
  Älvsjö helg Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B4 Sö 13 B4  
  Sö 12 B4 Sö 14 B4  
  Spelschema 4 4 3 2 4 0 0 -11
  Siavoush Esmaeili & Karli Ibrahim 5 6 4 3 5 3     21
  Taquin Ho & Martin Jarl 5 2 6 5 1 5     19
  Patrik Widlund & William W. Widlund 4 4 4 P 2 5     15
  Alex Blext & Tim Wikström 4 4 2 5   1     12
  Ferran Beascoechea & Fredrik Prüzelius 5 2 1 3 4 2     12
  Pasel Assalum & Ali Menan Mosui 4 3 2 1   4     10
  David Rågberg & John Skarin 4 3 0 1   3     7
  Patrik Brodin & Robert Brundin 3 0 5 wo   1     6
  Älvsjö helg Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B5 Sö 13 B5  
  Sö 12 B5 Sö 14 B5  
  Spelschema 4 4 4 2 2 0 0 -12
  Mathias Andersson & Kristoffer Hilton 4 6 6 6 4       22
  Hannes Eskebaek & Olle Färnlycke 5 3 6 4 1 2     16
  Rickard Eklöf & Andreas Hagström 3 6 4 4         14
  Kit Cheng & Peter Man 4 3 4 0 5       12
  Christer Hammar & Robert Klatzkow 3 3 2 5         10
  Susanne Kallio & Christina Söderström 4 3 0 2   5     10
  Fredrik Bäckstrand & Mats Enebrink 4 0 2 2   4     8
  Catharina Huss & Magnus Sandström (T) 5 0 0 1 2 1     4
  Älvsjö helg Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B6 Sö 13 B6  
  Sö 12 B6 Sö 14 B6  
  Spelschema 3 1 3 4 2 0 0 -15
  Per Holmin & Ami Thunqvist 5 2 5 6 4 5     22
  Robert Giuricici & Hawal Kareem 4 6   6 2 6     20
  Louise Lindström & Caroline Pettersson 4 6 1 6 3       16
  Caroline Lai Karlsson & Dennis Reiter 2 4 P P 4       8
  Helena Gavelin & Charlotte Olsson 2     wo 3 1     4
  Nils Molin & Thomas Wågström 4 0 wo 0 4 0     4
  Marie Hesselmark & Annica Saltskog 3 0 P 0 2       2
  Robin Fagerström & Robin Granlöf 2   wo 0 2       2
                     
                     
  Nacka Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 4 3 4 2 1 0 0 -14
  Marcus Jansson & Maths Ohlsson 3 5 6 6         17
  Per Huss & Tom Ålhed 3 5   6   4     15
  Mathias Saving & Jesper Söderström 5 4 1 5 2 2     14
  Jonas Oldinger & Charlie Skoglund 3 1 5 3         9
  Jan Johansson & Fredrik Sjöberg 4 2 0 3 4       9
  Brune Tavell & Thomas Pettersson 4 1 4 0 4       9
  Patrick Kalaska & Ken Wendelin 3 5   1 2       8
  Uffe Lundberg & Mårten Skånman 3 1 2 0         3
  Nacka Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 4 3 4 3 2 0 0 -12
  Peter Lundin & Patrik Wartia 4 5 3 6 6       20
  Joakim Lidfeldt & Richard Selin 4 3 6 4 5       18
  Kalle Boumedienne & Joakim Haglund 4 2 3 5   4     14
  Paul Pimmeshofer & Johan Westerlund 5 3 0 4 0 6     13
  Patrik Ageman & Jonas Noren 5 3 2 2 2 2     11
  Martin Hjelte & Pierre Norberg 3 4   2 4       10
  Jocke Emsjö & Niklas Westin 3 3 4 0         7
  Juha Airén & Christian Lång 4 1   1 1 0     3
  Nacka Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 4 3 3 1 2 1 1 -13
  Erik Jaldevik & Patrik Jaldevik 6 5 4 6 P 4 3 1 23
  Niklas Ahlén & Niklas Lindin 4 1 6 3   6     16
  Joacim Ericsson & André Johansson 4 2 5 3       5 15
  Joakim Elmblad & Stefan Nilsson 4 3 1   4   3   11
  David Barton & Staffan Malmer 4 3 2 3 2       10
  Anders Gadesund & Issa Sener 3 3   3   2     8
  Johan Karlsson & Niclas Tegidius 2 4     wo 0     4
  Daniel Arlycke & Hampus Pihl 3 3 0 0         3
  Nacka Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 3 4 3 2 4 0 0 -12
  Mats Gustafsson & Anders Jeding 5 5 1 6 3 6     21
  Andreas Gerdén & Kristian Petersen 4 4 4 4   6     18
  Jan Ceder & Kenneth Gidlöf 4 4 4 6   3     17
  Per Blomqvist & Jens Franzen 5 2 6 2 3 3     16
  Charles Käll & Viktor Rönn 4 1 2   6 3     12
  Petter Blid & Tobias Ring 3 2 5     3     10
  Linus Lindvall & Patrik Lindvall 3   2 0   0     2
  Johan Kapteijn & Erik Kjellgard 4   0 0 0 0     0
  Nacka Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 17 B5 Sö 19 B5  
  Sö 18 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 4 3 4 1 4 0 0 -12
  Magnus Olsson & Johan Östman 4 1 5 6   3     15
  Anders Knutsson & Mats Paulsen 4 4 3 2   6     15
  Janne Ytterholm & Simon Ytterholm 4 5 4 0   5     14
  Tomas Goldbeck-Löwe & Robert Nemlin 3 2   6   5     13
  Miguel Muñoz & Eloise Nordeman 4 4 3 2   3     12
  Johan Helander & Johan Mark 4 2   4 3 1     10
  Niklas Mattsson & Rikard Ulvshammar 4 3 1 4   1     9
  Thomas Böhmer & Henrik Stenberg 5 3 2 0 3 0     8
  Nacka Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 2 4 3 1 1 0 0 -17
  Per Janlert & Olof Thedéen 4 6 5 5 4       20
  Mats Bagger & Jens Ölander 4 5 3 6 2       16
  Henry Fors & Göran Linder 3 P 2 0 wo 6     8
  Fredrik Hultner & Linda Hultner 3 0 6 2         8
  Kristoffer Kero & Johan Viklund 3 1 4 1         6
  Richard Kollberg & Petra Lövblom 2   1 4 P       5
  Axel Ageman & Fredrik Lidfeldt 1 wo 3           3
  Per Holmlin & Jens Nordqvist 2   0     0     0
  Nacka Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Sö 17 B3  
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Spelschema 3 3 4 4 3 0 0 -11
  Fredrika Ek & Chris Liljefors 5 3 3 6 6 6     24
  Mattias Berggren & Fredrik Ehn 5 1 5 6 3 6     21
  Thommy Sundström & Fredrik Ågren  4 5 3 3 6       17
  Annika Tidell & Martin Tidell 5 3 1 3 4 5     16
  Niclas Stensson & Anders Wennersten 3 P 6 0 3       9
  Mattias Fransson & Christer Svensson 5 6 0 2 0 0     8
  Anna Hallum & Daniel Jensen 3 wo   4 0 1     5
  Patrik Andersson & Rex Lindström Grip 4 0   0 2 0     2
                     
                     
  Nacka Grupp Tjejer 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 19 B3 Må 20 B3  
  Må 19 B4 Må 21 B3  
  Spelschema 4 4 3 3 4 0 0 -10
  Klara Schager & Christina Söderström 5 5 5 6 6 4     26
  Louise Lindström & Caroline Pettersson 5 5 3 4 0 5     17
  Helena Gavelin & Lotta Röhnisch 4 4 3   5 4     16
  Helena Mellström & Katarina Sund 5 1 3 3 4 2     13
  Pia Bonaure & Sara Källander 4 1 4 3   2     10
  Åsa Andersson & Mia Ek 4 6 1   2 1     10
  Helene Andersson & Katrin Andersson 4 2 3 2   3     10
  Erika Bergquist & Agnes Stålhandske 5 0 2 0 1 3     6
  Nacka Grupp Tjejer 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B4 Ti 20 B4  
  Ti 19 B4 Ti 21 B5  
  Spelschema 4 4 4 2 4 0 0 -10
  Madelene Fredriksson & Tina Jägrell 5 6 6 6 4 4     26
  Petra Lövblom & Annika Tidell 5 6 6 0 6 2     20
  Cecilia H. Fällström & Andrea Åman 4 5 6 6   2     19
  Ann-Sofie Börjesson & Sophie Kennerfalk 4 1 6 6   4     17
  Helena Franck Gecer & Maria Unefäldt 4 0 0 3   6     9
  Maria Magander & Annica Saltskog 4 0 0 3   6     9
  Helene B. Scheer & Sabina Vesterlund 5 6 0 0 0 0     6
  Linda Skånman & Mia Ålhed 5 0 0 0 2 0     2
                     
                     
  Nacka Singel 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B6 Ti 20 B6  
  Ti 19 B6 Ti 21 B6  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Mikael Ridderdal 7 5 6 6 6 4 6 6 39
  Matthias Danielsson 7 1 6 6 5 6 6 3 33
  Johannes Thomhave 7 4 5 4 3 2 5 3 26
  Daniel Joelsson 7 2 6 5 0 4 0 6 23
  Staffan Malmer 7 3 1 1 1 5 3 0 14
  Fredrik Anell 7 3 0 0 6 0 1 4 14
  Patrick Kalaska 7 3 0 0 3 2 3 2 13
  Joakim Lidfeldt 7 3 0 2 0 1 0 0 6
  Nacka Singel 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B6 Ti 20 B6  
  Ti 19 B6 Ti 21 B6  
  Spelschema 3 4 4 3 4 4 3 -3
  Joakim Borell 7 6 6 4 5 6 6 6 39
  Emil Vallqvist 7 6 6 6 1 6 5 6 36
  Lars Fleren 6 0 4 6   0 6 5 21
  Jens Rundkvist 7 0 6 2 4 6 1 0 19
  Niclas Engström 5 6 0 4   0 6   16
  Anders Wennersten 6   0 2 2 6 0 0 10
  Johan Håkansson 5   2 0 6 0 0   8
  Daniel Jensen 7 0 0 0 0 0 0 0 0