padelgruppspel.se
Sveriges största gruppspel med 624 platser
PDL - Frihamnen Spelschema
                 
Frihamnen Älvsjö V
Padelverket - Älvsjö Grupp 1 Grupp 1
Grupp 2 Grupp 2
Grupp 3 Grupp 3
Court1Padel - Nacka Grupp 4 Grupp 4
  Grupp 5 Grupp 5
Grupp 6 Grupp 6
Vill du vara med anmäler du dig till vår kölista via Grupp 7 Grupp 7
bjorn@stolt.se eller 0709-18 50 00 Grupp 8 Grupp 8
Grupp 9 Grupp 9
Startsida gruppspel Grupp 10 Grupp 10
Regler Grupp 11        
Poängsystem Grupp 12 Älvsjö H
Grupp 13 Grupp 1
Egna turneringar           Grupp 2
Nacka Grupp 3
Vanliga frågor Grupp 1   Grupp 4
Grupp 2   Grupp 5
KM Court1 Grupp 3   Grupp 6
Grupp 4   Grupp 7
Grupp 5   Grupp 8
Grupp 6          
Grupp 7          
Tabell för Turnering 12 Grupp 8          
Friham. sön 10 dec 22:00 - sista speltid 6 feb 22:00
Älvsjö V sön 10 dec 16:00 - sista speltid 1 feb 22:00 Antal ospelade matcher
Älvsjö H sön 10 dec 16:00 - sista speltid 11 feb 15:00 Frihamnen = 309
Nacka sön 10 dec 22:00 - sista speltid 5 feb 22:00 Älvsjö  Vard = 228
P = laget som får poäng om matchen inte spelas senare Älvsjö Helg = 174
Nacka = 187
Tabell Turnering 11  
Klicka på det lag du vill kontakta
  Frihamnen - Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 3 1 0 0 1 0 0  
  Edward Lindeberg & Fredrik Olsmar 2 5       4     9
  Klas Hallgren & Christian Falk 2 3 5           8
  Milan Raud & Oscar Raud 1 6             6
  Patrik Granlund & Niklas Svahn 2 3       2     5
  Hans Toll & Niclas Valfridsson 1 1             1
  Fredrik Johansson & Kristoffer Lastra 2 0 1           1
  Niklas Kulti & Jimmy Stelisjö 0               0
  Lukas Larsson & Fredrik Nyberg 0               0
  Frihamnen - Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 3 3 0 0 1 0 0  
  Douglas Carbell & Rickard Hogla 3 5 4     4     13
  Magnus Bodö & Jonas Linder 2 5 6           11
  Robert Reinart & Jonas Bjuggren 2 3 3           6
  Jesper Jarnsäter & Andreas Lindström 2 3 2           5
  Daniel Andersson & Christofer W. Ahlén 2 1 3           4
  Erik Arvidsson & Mårten Yrmark 2   0     2     2
  Roberth Marshage & Gustaf Snöbohm (T) 1 1             1
  Fredrik Axling & Robin Björkman 0               0
  Frihamnen - Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 1  
  Henrik Borg & Michael Norlund 2 4 6           10
  Anders Hult & Joakim Rydberg 2 4 F         5 9
  Gustaf Lindahl & Filip Nihlén 2 2 6           8
  Marcus Karlsson & Fredrik Gemzell 1 4 F           4
  Jacob Lindorff & Johan Histrup 1 2             2
  Andreas Carlgren & Isak Pettersen 2 2 0           2
  Hannes Edlund & Richard Morling 1             1 1
  Per-Axel Giertz & Mats Long 1   0           0
  Frihamnen - Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B5 Sö 20 B5  
  Sö 19 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 3 3 0 0 0 1 0  
  Carl-Johan Axsäter & Sebastian Schröder 2 5 6           11
  Daniel Negishi & Magnus Pettersson 2 4 6           10
  Mikael Hermansson & Stefan Norberg 2 wo 3       4   7
  Emil Jonsson & Stefan Olsson 2 2 3           5
  Roger Hofflander & Magnus Pettersson 1 4             4
  Jens Matsgård & Axel Zetterblom 3 2 0       2   4
  Calle Francke & Victor R. Schultz 2 1 0           1
  Johan Hagelqvist & Johan Westerberg 0 P             0
  Frihamnen - Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B5 Må 20 B1  
  Må 19 B5 Må 21 B1  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0  
  Joakim Graan & Tobias Tibell 1 6             6
  Sebastian Gorsetman & Dan Scharfstein 1 4             4
  Andreas Moritz & Tomas Orre 1 2             2
  Simon Höllerbauer & Markus Nilsson 0               0
  Kristofer Hammarlund & Marcus Liljeblad 0               0
  Olof Jeremias & Daniel Clemensson 0               0
  Patric Lindgren & Per Vasilis 0               0
  Pierre Bodin & Jorge Jimenez 1 0             0
  Frihamnen - Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B4 Ti 20 B4  
  Ti 19 B4 Ti 21 B4  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0  
  Lave Beck-Friis & Odd Hanzon 1 6             6
  Johan Hagström & Petter Lindahl 1 4             4
  Filip Schöön & Fredrik Schöön 1 2             2
  Simon Key Bertman & Olle Källström 0               0
  Gustaf Geterud & Johan Treutiger 0               0
  Martin Krosstedt & Rikard Platus 0               0
  Karl Frostensson & Paulo Wiklund 0               0
  Toste Junestrand & Michel Witenheim 1 0             0
  Frihamnen - Grupp 7   3 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0  
  Patrik Höök & Joakim Järvheden 2 6 4           10
  Niklas Anbratt & Henrik Key 2 6 2           8
  Nicklas Möller & Philip Rydén 2 4 4           8
  Christer Carlberg & Anders Emilsson 1   4           4
  Zebastian Filling & Måns Levin 2 2 2           4
  Victor Kjellander & Mikael Lindqvist 2 0 2           2
  ? & Jonas Norrthon 0               0
  Jimmie Carlsson & Emanuel Magnusson 1 0             0
  Frihamnen - Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B4 Må 20 B4  
  Må 19 B4 Må 21 B4  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0  
  Henrik Norén & Magnus Rosén 1 6             6
  Mattias Ripoll & Mattias Skiöldebrand 1 5             5
  Jonas Kullman & Pelle Navéus 1 1             1
  Carlos Albinsson & Olov Johnsson 0 P             0
  Peter Lundin & Patrik Wartia 0               0
  Niclas Boman & Hannes Wall  0               0
  Christer Holmstedter & Lennart Söderman 0 wo             0
  Jonas Gardefjord & Henric Insulander 1 0             0
  Frihamnen - Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B5 Ti 20 B5  
  Ti 19 B5 Ti 21 B5  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0  
  Linus Erkhammar & Gustaf Kilander 1 5             5
  Samir Taha & Peter Forhaug 1 4             4
  Daniel Halldén & Jonas Lissjanis 1 3             3
  Andreas Agermark & Robert Gelmanovski 1 3             3
  Jörgen Olsson & Ricardo Soler 1 2             2
  Bernhard Asarnoj & Thomas Neuman 1 1             1
  Mats Winterfeldt & Magnus Åhl 0               0
  Johan Rundquist & Carl Tomazewski 0               0
  Frihamnen - Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Sö 16 B5 Sö 17 B5  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0  
  Johan Näslund & Peter Ågren 2 6 4           10
  Tim Jonasson & Marcus Netsner 2 5 2           7
  Henrik Ahrén & Hugo Tiismann 2 1 6           7
  Rickard Skarve & Tobias Wiland 2 3 2           5
  Peder Necander & Max Rooth 1 P 4           4
  Fredrik Ledin & Andreas Nygren 1 3             3
  Daniel Ekdahl & Simon Linged 0 wo             0
  Michael Edholm & Carl Glimstedt 2 0 0           0
  Frihamnen - Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B3 Må 20 B5  
  Må 19 B3 Må 21 B5  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0  
  Jennifer Adilstam & Ronnie Poulsen 1 6             6
  Richard Andersson & David Brännlund 1 4             4
  Per Molin & Tomas Rudenstam 1 2             2
  Tobias Andersson & Adam Ekman 0               0
  Dan Olinius & Mikael Åkerberg 0               0
  Oscar Gyllroth & Viktor Lund 0               0
  Peter Borsos & Pernilla Taha 0               0
  Ola Danielsson & Thomas Nagel 1 0             0
   
  Frihamnen - Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 0  
  Mats Holmlund & Staffan Holmlund 2 3 6           9
  Carl Bonnier & Joachim Douglas 2 6 3           9
  Henrik Bengtsson & Lars-Åke Karlsson 1 6             6
  Johan Bergqvist & Jörgen Hägg 1   3           3
  Johannes Arnbro & Jan Järfalk 1 3             3
  Jonnie Eriksson & Alexander Nilsen 0   wo           0
  Charlotta Bergh & Matias Palm-Jensen (T) 1 0 P           0
  Emely Fransson & Peter Rollfelt 2 0 0           0
  Frihamnen - Grupp 13   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Må 21 B2  
  Sö 17 B3 Må 21 B3  
  Spelschema 1 1 0 0 0 0 0  
  Oscar Castler & Rickard Kähler 1 5             5
  Frida A. Jöhnk & AnnaSara Mettävainio 1   4           4
  Henrik Björk & Isak Björk 2 1 2           3
  Axel Andersson & Dina Stolt 0               0
  Anna Borsos & Andreas Göthe 0               0
  Madeleine Brehmer & Maria Bruzelius 0               0
  Fredrika Lundquist & Emelie Söderberg 0               0
  Cecilia Christiansen & Viveca Sasse 0               0
 
                     
                     
  Älvsjö vardag Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Spelschema 2 1 0 0 0 0 0  
  Rickard Hogla & Joakim Hågbäck 1   6           6
  Ulrik Ahm & Andreas Öhman 1 4             4
  Kristian Prior & Carl-Philip Rudin 2 4 0           4
  Karl Aspengren & Fredrik Gemzell 1 2             2
  Mattias Fråhn & Rasmus Wallin 1 2             2
  Sebastian Gransbo & Peder Nordin 0               0
  Robin Carlsson & Jonas Wiklander 0               0
  Kristian Alfredsson & Simon Minnema 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Spelschema 1 1 0 1 0 0 0  
  David Bengtsson & Viktor Hähle 1       5       5
  Pontus Jacobsson & Andreas Riikonen 2   4   1       5
  Johan Hagström & Petter Lindahl 1 5             5
  Carl Hæggström & Björn Stolt 1   2           2
  Kent Ekman & Ulf Roos 1 1 P           1
  Peter Hedlund & Mikael Reinholdsson 0               0
  Anthony Kokkinos & Adam Mosa 0               0
  Gustaf Dahlbäck & Jacob Gustafsson 0   wo           0
  Älvsjö vardag Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 0  
  Daniel Barck & Anton Västberg 2 6 3           9
  Alexander Neidert & Johan Wickström 1 4             4
  Mattias Lamberg & Johan von S. Licke 1 4             4
  Jonas Alm & Jonas Ekström 1   3           3
  Rickard Engmark & Mikael Ridderdal 2 0 3           3
  Jonas Linder & Johan Svensson 1   3           3
  Jonas Bornmo & David Hoffström 1 2             2
  David Gustavsson & Mårten Skånman 1 2             2
  Älvsjö vardag Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0  
  Rasmus Olofsson & Henrik Sundström 2 6 5           11
  Björn Heurlin & Niclas Franzen 2 4 5           9
  Harald Attling & Thor Åhlgren (T) 2 2 5           7
  Olle Printz & Urban Printz 2 6 1           7
  Niklas Olsson & Peter Olsson 2 0 5           5
  Markus Hultsten & Fredrik Rosman 1   1           1
  Alexander Hargelid & Tommy Söderberg 1   1           1
  Thomas Irstam & Jens Miöen 2 0 1           1
  Älvsjö vardag Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B5 To 19 B5  
  To 18 B6 To 20 B5  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0  
  Johan Geisler & Patrik Lövgren 1 6             6
  Per Andersson & Ronnie Gustafsson 1 6             6
  Fredrik Edsberg & Christian Lång 1 5             5
  Andreas Lövquist & Fredrik Magnusson 1 1 wo           1
  Göran Taknelid & Johnny Englund 0   P           0
  Andreas Hasselberg & Ola Persson 0               0
  Robin Falk & William Franc 1 0             0
  Magnus Pettersson & Samir Taha 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Spelschema 2 3 0 0 0 0 0  
  Maths Ohlsson & Roger Strandbro 2 3 6           9
  Mattias Bertilsson & Staffan Dahl 2 3 5           8
  Marcus Jansson & Noa Källkvist 2 3 3           6
  Jonas Andersson & Anders Eriksson 1   3           3
  Joel Eriksson & Björn Johansson 1 3             3
  Patrik Hallin & Philip Rakell 1   1           1
  Karl Frostensson & Henrik Magnusson 0               0
  Simon Lindberg & Tobias Ståhlberg 1   0           0
  Älvsjö vardag Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 1  
  Tomas Eklund & Robert Groth 2 5 5           10
  Dejan Jovanovic & Thomas Tedenström 3 1 5         4 10
  Sara Flores & Olivia Norström 1   6           6
  Tony Svedin & Niklas Bengtsson 2 5 1           6
  Adriano Baggio & Johan Enberg 1 3             3
  Alex Johansson & Tony Sun 2 3 0           3
  Joel Yderberg & Patrik Yderberg 1             2 2
  Mattias Samuelsson & Michael von Braun 2 1 1           2
  Älvsjö vardag Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0  
  Michael Hallberg & Stefan Sånnell 2 5 5           10
  Jörgen Olsson & Ricardo Soler 2 6 3           9
  Christofer Marquart & Tobias Wahlfrid 2 3 3           6
  Erik Nordfeldt & David Rask 1   4           4
  Carl-Johan Hedström & Sebastian Löckert 1 3             3
  Leopold Askebäck & Fredrik Lindberg 2 1 2           3
  Stefan Grantorp & Olle Nyberg 1   1           1
  Wilmer Printz & Scott Stiernborg 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B4 On 20 B5  
  On 19 B5 On 21 B4  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0  
  Daniel Joelsson & Lars Starrin (T) 2 6 6           12
  Joakim Borell & Fredrik Kjellander 1   6           6
  Johan Dahlström & Thomas Eldh 2 0 6           6
  Joel Bagler & Rickard Kähler 1 4             4
  Christoffer Krook & Karl Zaar 2 4 0           4
  Charlotte Wenestam & Lena Westerlund 2 2 0           2
  Sami Chabouni & Niclas Engström 2 2 0           2
  David Brännlund & Linus Henriksson 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B6 On 20 B6  
  On 19 B6 On 21 B6  
  Spelschema 4 3 0 0 0 0 0  
  Thomas Boström & Johan Nilsson 2 6 6           12
  Torbjörn Nilsson & Patrik Norgren (T) 2 6 6           12
  Måns Bergell & Emil Jönsson 2 3 6           9
  Jan Härkesjö & Tony Rex 1 6             6
  David Appelgren & Elin Appelgren 2 3 0           3
  Patrik Andersson & Rex Lindström Grip 1 0             0
  Ines Blazquez & Kicki Palin 2 0 0           0
  Jens Johansson & Anna Åberg 2 0 0           0
                     
                     
  Älvsjö helg Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B1 Lö 13 B1  
  Lö 12 B1 Lö 14 B1  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0  
  Ulrik Ahm & Andreas Öhman 2 5 6           11
  David Borgbrant & Mikael Svensson 2 1 5           6
  Patrik Nilsson & Johannes Thomhave 2 5 1           6
  Jonas Pihlgren & Roger Örtevall 2 5 1           6
  Roberth Marshage & Gustaf Snöbohm 1 P 5           5
  Simon Julin & Eric Bodi Salén 1 wo 4           4
  David Gustafsson & Paulo Wiklund 2 1 2           3
  Olle Löwbeer & Johan Samuelsson 2 1 0           1
  Älvsjö helg Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B2 Lö 13 B2  
  Lö 12 B2 Lö 14 B2  
  Spelschema 2 1 0 0 0 0 0  
  Per Andersson & Ronnie Gustafsson 1 6             6
  Henrik Bennarp & Christer Fogelmarck 2 0 6           6
  Theo Hagström & Joachim Karlsson 1 4             4
  Marcus Jansson & Noa Källkvist 1 2             2
  Martin Gonzalez & Alvaro Pascual 0               0
  Jesper Owe & Pär Risberg 0               0
  Toste Junestrand & Johan Westerberg 0               0
  Richard Kramer & Christoffer Lindgren 1   0           0
  Älvsjö helg Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B3 Lö 13 B3  
  Lö 12 B3 Lö 14 B3  
  Spelschema 4 4 0 0 0 0 0  
  Jonas Oldinger & Anders Skägg 2 6 5           11
  Jan Chaitas & Mikael Kristiansson 2 4 4           8
  Patrik Hallin & Philip Rakell 2 2 6           8
  Linus Henriksson & Martti Mettso 2 5 2           7
  Peter Borsos & Andreas Göthe 2 4 3           7
  Johan Möller & Martin Pettersson 2 0 3           3
  David Andersson & Daniel Katzenellenbogen 2 2 1           3
  Christer Faith-Ell & Staffan Hallberg 2 1 0           1
  Älvsjö helg Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B4 Lö 13 B4  
  Lö 12 B4 Lö 14 B4  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 0  
  Fredrik Eriksson & Martin Karlsson 2 6 5           11
  Svante Andersson & Andreas Jansson 2 4 4           8
  Olle Grönberg & Gunnar Möller 1 6             6
  Magnus Ericson & Fredrik Stenfors 2 2 1           3
  Fabian Della Morte Pålstam & Victor Rosenhoff 0               0
  Magnus Canerstam & Max Thorstorp 0               0
  David Rågberg & John Skarin 1 0             0
  Daniel Empfevik & Björn Löfdahl 2 0 0           0
  Älvsjö helg Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B1 Sö 13 B1  
  Sö 12 B1 Sö 14 B1  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0  
  Michael von Braun & Tom Ålhed 2 6 6           12
  Mats Olsson & Jakob Testen 2 6 6           12
  Andreas Bergström & Martin Eckerberg 2 5 0           5
  Martin Frölander & Assan Manneh 1   4           4
  Håkan Holm & Erik Karlsson 2 0 4           4
  Anders Hedberg & Mats Palm 2 1 2           3
  Martin Forsström & Anders Hardebring 2 0 2           2
  Martin Andersson & Ji Vichithong 1   0           0
  Älvsjö helg Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B2 Sö 13 B2  
  Sö 12 B2 Sö 14 B2  
  Spelschema 4 1 0 0 0 0 0  
  Thomas Magnusson & Karl Sahlin 2 6 3           9
  Peter Sehlin & Andreas Söderqvist 2 6 3           9
  Jennifer Adilstam & Ronnie Poulsen 1 4             4
  Frans Henriksson & Nils Sjösten 1 3             3
  Farid Aradimeh & Jonas Hammargren 1 3             3
  Mike Appiani & Nicklas Eliasson 1 2             2
  Alexander Mijailovic & Tomas Wecke 1 0 P           0
  Taquin Ho & Martin Jarl 1 0 wo           0
  Älvsjö helg Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B3 Sö 13 B3  
  Sö 12 B3 Sö 14 B3  
  Spelschema 2 3 1 0 0 1 0  
  Gustav Bäärnhielm & Gustaf Wahlgren 2   6       6   12
  Anastasia Gross & Josefine Paulie 2 3 6           9
  Jonathan Brandt & Måns Wihl 1 6             6
  Lars Fleren & Torbjörn Rusck 2   2 4         6
  Per Lundholm & Jens Nilsson 2   4       0   4
  Henrik Hadarsson & Johan Spindler 1 3             3
  Per Holmin & Ami Thunqvist 2   0 2         2
  Robin Fagerström & Robin Granlöf 2 0 0           0
  Älvsjö helg Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B4 Sö 13 B4  
  Sö 12 B4 Sö 14 B4  
  Spelschema 4 4 0 0 0 0 0  
  Victor Lindström & Oliwer Waider 2 6 6           12
  Christian Dolk & Christian Lönnvik 2 4 6           10
  Robert Leideborg & Harry Ståler 2 2 6           8
  Staffan Gerdin & Emil Jönsson 2 6 0           6
  Pia Bonaure & Sara Källander 2 3 0           3
  Nils Molin & Mattias Schain 2 3 0           3
  Susanne Kallio & Christina Söderström 2 0 0           0
  Johan Fransson & Conny Nilsson 2 0 0           0
                     
                     
  Nacka Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0  
  Tobias Larsson & Henrik Sundström 2 6 6           12
  Fredrik Nyberg & Olle Nyberg 1   6           6
  Joakim Lidfeldt & Richard Selin 2 2 4           6
  Robin Dahl & Anton Spångberg 2 5 0           5
  Olle Printz & Urban Printz 2 1 4           5
  Patrik Edvinson & Oskar Myrén 2 4 0           4
  Maths Ohlsson & Rasmus Olofsson 1   2           2
  Patrick Kalaska & Johannes Thomhave 2 0 2           2
  Nacka Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 2 1 0 0 0 0 0  
  Juha Airén & Christian Lång 2 6 3           9
  Peter Lundin & Patrik Wartia 1 4             4
  Staffan Hallberg & Mårten Skånman 1   3           3
  Jacob Hallgren & John Tengberg 1 2             2
  Christian Enström & Filip Flodin 0               0
  Jonas Oldinger & Charlie Skoglund 0               0
  Mattias Böhm & Per Westin 0               0
  Johan Håkansson & Andreas Östlund 1 0             0
  Nacka Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 0  
  Jan Johansson & Fredrik Sjöberg 2 2 6           8
  Paul Pimmeshofer & Johan Westerlund 1 5             5
  Johan Karlsson & Niclas Tegidius 1 5             5
  Mats Gustafsson & Anders Jeding 2 1 3           4
  Patrik Ageman & Jonas Noren 2 1 3           4
  Niklas Anbratt & Thomas Jurander 1 4             4
  Mats Paulsen & Mats Åstrand 1   0           0
  Kalle Boumedienne & Joakim Haglund 0               0
  Nacka Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 0  
  Anders Gadesund & Issa Sener 2 5 4           9
  Niklas Nyström & Tom Ålhed 2 3 6           9
  Carlos Mateos & Hampus Pihl 1 6             6
  Emil Vallqvist & Rikard Vallqvist 1 3             3
  David Barton & Staffan Malmer 1 P 2           2
  Staffan Holmén & Claes Wirfelt 1 1             1
  Erik Jaldevik & Patrik Jaldevik 0 wo             0
  Andreas Edman & Fredrik Ehn 2 0 0           0
  Nacka Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 17 B5 Sö 19 B5  
  Sö 18 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 4 3 0 0 0 0 0  
  Per Blomqvist & Jens Franzen 2 5 6           11
  Joakim Elmblad & Torbjörn Wallin 2 6 4           10
  Tomas Goldbeck-Löwe & Robert Nemlin 2 1 6           7
  Stefan Eriksson & Johan Lagrelius 2 5 0           5
  Christoffer Björne & Martin Hjelte 1 4             4
  Niklas Ahlen & Niklas Lindin 2 2 2           4
  Christian Petersson & Tony Sun 2 1 0           1
  Andreas Tengå & Anders Walter 1 0             0
  Nacka Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 3 2 0 0 0 0 0  
  Patrik Norgren & Gunnar Parö 2 5 4           9
  Andreas Gerdén & Kristian Petersen 2 1 6           7
  Petter Blid & Tobias Ring 1 5             5
  Peter Bergkvist & Tor Dunér 2 5 0           5
  Jacob Borgenstierna & Martin Hammare 1   2           2
  Janne Ytterholm & Simon Ytterholm 1 1             1
  Victor Skoog & Emil Spångberg 1 1             1
  Jan Ceder & Kenneth Gidlöf 0               0
  Nacka Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Sö 17 B3  
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0  
  Per Janlert & Per Johansson 1 6             6
  Magnus Olsson & Johan Östman 1 4             4
  Kristoffer Kero & Johan Viklund 1 2             2
  Lina Forsström & Chris Liljefors 0 P             0
  Niclas Stensson & Anders Wennersten 0               0
  Annika Sundström & Sophie Kennerfalk 0               0
  Johan Helander & Johan Mark 0 wo             0
  Richard Kollberg & Petra Lövblom 1 0             0
  Nacka Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 19 B3 Må 20 B3  
  Må 19 B4 Må 21 B3  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0  
  Marie Hesselmark & Maria Magander 1 6             6
  Helene Andersson & Katrin Andersson 1 5             5
  Ann-Sofie Börjesson & Sirpa Rusanen 1 4             4
  Anna Melinder & Cecilia H. Fällström 1 2             2
  Åsa Andersson & Mia Ek 1 1             1
  Klara Schager & Christina Söderström 0               0
  Lena Jonsson & Eva Strand 0               0
  Helene B. Scheer & Sabina Vesterlund 1 0             0