Sveriges största gruppspel: 10 serier - 54 grupper - 828 spelare | ||||||||||
Är du
intresserad av gruppspel hos Padel United? Maila bjorn@stolt.se |
||||||||||
Turnering 43 = februari - april 2024 | ||||||||||
Älvsjö Vardagar | Spånga Vardagar | |||||||||
Älvsjö Helger | Spånga Mixed | |||||||||
Älvsjö Tjejer | Spånga Tjejer | |||||||||
Nacka Helger | Kvarnholmen Vardagar | |||||||||
Nacka Tjejer | ||||||||||
Nacka Vardagar | Tennis - Singel | |||||||||
Tennis - Dubbel | ||||||||||
Senaste turnering: Gruppvinnare 1 | Resultat i förra serien | |||||||||
Tidigare turneringar | Poängregler ej spelade matcher | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 17:00 B1 | To 20:00 B1 | |||||||||
To 18:30 B1 | To 21:30 B1 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Nils Jönsson & Marcus Nilsson | 0 | |||||||||
Robin Falk & William Franc | 0 | |||||||||
Johan Eriksson & Mats Olsson | 0 | |||||||||
Vincent Burema & Christoffer Kullander | 0 | |||||||||
Mikael Berglund & Mathias Lind | 0 | |||||||||
Carl Hæggström & Björn Stolt | 0 | |||||||||
Per Kramer & Jon Ramkloo | 0 | |||||||||
Urban Printz & Mårten Skånman | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 17:00 B2 | To 20:00 B2 | |||||||||
To 18:30 B2 | To 21:30 B2 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Christopher Grandin & Robin Gustafsson | 0 | |||||||||
Kenneth Kristensson & Jocke Wärme | 0 | |||||||||
Ludvig Sjögren & Adam Solberg | 0 | |||||||||
Johan Gustavsson & Thomas Nylund | 0 | |||||||||
Oscar Gunnarsson & Gustavo Molano | 0 | |||||||||
Christopher Liffner & Mikael Lundin | 0 | |||||||||
Krister Florin & Conny Hammar | 0 | |||||||||
Oscar Alvarsson & Mathias Lööf | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B3 | To 20 B3 | |||||||||
To 19 B3 | To 21 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Joakim Forsberg & Henrik Hagström | 0 | |||||||||
Andreas Bergström & Linus Henriksson | 0 | |||||||||
Tomas Daltin & Johan Edlund | 0 | |||||||||
Niklas Angergård & Christian Drougge | 0 | |||||||||
Viktor Lundqvist & Johan Wallin | 0 | |||||||||
Fredrik Rydman & Daniel Wihlborg | 0 | |||||||||
Patrik Esperstrand & Pontus Tilly | 0 | |||||||||
Gustav Hast & Thomas Ström | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B4 | To 20 B4 | |||||||||
To 19 B4 | To 21 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Jens Miöen & Thomas Östling | 0 | |||||||||
Henrik Karlsson & David Malmgren | 0 | |||||||||
David Gransell & Kristoffer Willstedt | 0 | |||||||||
Thomas Aidehag & Peter Alin | 0 | |||||||||
Henry Edvardsen & Jacob Edvardsen | 0 | |||||||||
Alexander Andersson & Richard Drott | 0 | |||||||||
Mikael Ekman & Tibor Magyar | 0 | |||||||||
Daniel Hjort & Marcus Svensson | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B5 | To 20 B5 | |||||||||
To 19 B5 | To 21 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Peter Yxne & Magnus Österberg | 0 | |||||||||
Molly Hidesäter Bredell & Stefan Bredell | 0 | |||||||||
Johan Damgaard & Magnus Lindgren | 0 | |||||||||
Jimmy Olsson & Mats Työläjärvi | 0 | |||||||||
Joachim Heimersson & Peter Svalstedt | 0 | |||||||||
Joel Yderberg & Patrik Yderberg | 0 | |||||||||
Linus Ljunggren & Martin Roseborg | 0 | |||||||||
Jesper Danielsson & Anders Larsson | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B6 | To 20 B6 | |||||||||
To 19 B6 | To 21 B6 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Anton Holgersson & Alexander Karmeland | 0 | |||||||||
Leif Losäter & Kevin Sjöholm | 0 | |||||||||
Joakim Hibell & Johan Lundgren | 0 | |||||||||
Mats Holmgren & Stefan Nygren | 0 | |||||||||
Vahid Fararos & Björn Stål | 0 | |||||||||
Gustav Sundström & Liam Öberg | 0 | |||||||||
Adam Andersson & Joakim Granström | 0 | |||||||||
Tony Bacci & David Backlund | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B1 | On 20 B1 | |||||||||
On 19 B1 | On 21 B1 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Christopher Bergqvist & Oskar Olin | 0 | |||||||||
Elias Karlsson & Anton Rydholm | 0 | |||||||||
Jonathan Bergström & David Westman | 0 | |||||||||
Peter Linsér & Thomas Wik | 0 | |||||||||
Jon Bergsman & Morgan Gransten | 0 | |||||||||
Anders Hedman & Erik McEwen | 0 | |||||||||
Joakim Borell & Fredrik Kjellander | 0 | |||||||||
Aleks Brdarski & Jens Franzén | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 8 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B2 | On 20 B2 | |||||||||
On 19 B2 | On 21 B2 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Niklas Fransson & Simon Tallén | 0 | |||||||||
Rami Cusa Bayuk & Renato Lopez | 0 | |||||||||
Nicklas Brandt & Daniel Ling | 0 | |||||||||
Joseph Kangerud & Patrik Wartia | 0 | |||||||||
Fredrik Liliequist & Gulliver Sommarbris | 0 | |||||||||
Sara Ramsfeldt & Peter Sjödin | 0 | |||||||||
William Nilsson & Lucas Stragnemyr | 0 | |||||||||
Thomas Svensson & Viktor Svensson | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 9 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B3 | On 20 B3 | |||||||||
On 19 B3 | On 21 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
David Elfvik & Andreas Johansson | 0 | |||||||||
Anna Lange Nilsson & Viktor Härkesjö | 0 | |||||||||
Tomas Hansson & Stefan Rogander | 0 | |||||||||
Matilda Pettersson & Robin Jensen | 0 | |||||||||
Niklas Jacobsson & Magnus Johansson | 0 | |||||||||
Mats Levén & Peter Månsson | 0 | |||||||||
Fredrik Carlstedt & Håkan Richter | 0 | |||||||||
Jan Härkesjö & Tony Rex | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 10 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B4 | On 20 B4 | |||||||||
On 19 B4 | On 21 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Marcus Gidlund & Viktor Kronby | 0 | |||||||||
Ronny Ekman & Lars Mattsson | 0 | |||||||||
Emma Idsäter & August Dahl | 0 | |||||||||
Henrik Andersson & Johan Hedin | 0 | |||||||||
Patrik Larsson & Fredrik Pettersson | 0 | |||||||||
Elis Ölander & Jens Ölander | 0 | |||||||||
Åsa Edlund Jönsson & Henrik Jönsson | 0 | |||||||||
Johan Hårdstam & Eric Mellberg | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 11 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B5 | On 20 B5 | |||||||||
On 19 B5 | On 21 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Hannes Järnblad & Jesper Järnblad | 0 | |||||||||
Janne Laine & Anders Soldan | 0 | |||||||||
Erik Frostensson & Gustav Frostensson | 0 | |||||||||
Martin Sterner & Mikael Sterner | 0 | |||||||||
Benny Öquist & Simon Nordberg Öquist | 0 | |||||||||
Gabriella Schwihlik & Jack Schwihlik | 0 | |||||||||
Ida Berg & Jonny Berg | 0 | |||||||||
Albin Franzén & Per Franzén | 0 | |||||||||
Älvsjö vardag Grupp 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B5 | On 20 B5 | |||||||||
On 19 B5 | On 21 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Felix Bergqvist & Mikael Bergqvist | 0 | |||||||||
Michael Grapp & Kim Vagi | 0 | |||||||||
Francesca Bello & Viktor Andersson | 0 | |||||||||
Annika Grumert Klang & Carl Johan Klang | 0 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
Älvsjö helg Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Lö 10:00 B1 | Lö 11:30 B1 | |||||||||
Lö 10:00 B2 | Lö 13:00 B1 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Johan Eriksson & Mats Olsson | 0 | |||||||||
Jonas Edholm & Nils Edholm | 0 | |||||||||
Henrik Hillström & Jonas Teng | 0 | |||||||||
Fredrik Jönsson & Tomas Jönsson | 0 | |||||||||
Björn Edebrand & Joachim Mattsson | 0 | |||||||||
Emil Bender & Rickard Bender | 0 | |||||||||
Carl Amér & Stefan Amér | 0 | |||||||||
Johnny Englund & Jonas Oldbro | 0 | |||||||||
Älvsjö helg Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Lö 11:30 B2 | Lö 13:00 B2 | |||||||||
Lö 11:30 B3 | Lö 13:00 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Kjell Hellström & Alexander Håkansson | 0 | |||||||||
Linus Hedberg & Tibor Magyar | 0 | |||||||||
Jon Ahlstedt & Carl Ivars | 0 | |||||||||
David Wennberg & Jesper Wiklund | 0 | |||||||||
Tom Marcusson & Tomas Markusson | 0 | |||||||||
Jörgen Virensjö & Johan Wiström | 0 | |||||||||
Tomas Jonsson & Dennis Thid | 0 | |||||||||
Jonas Axelsson & Mattias Landberg | 0 | |||||||||
Älvsjö helg Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Lö 10:00 B3 | Lö 11:30 B4 | |||||||||
Lö 10:00 B4 | Lö 13:00 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Jesper Aldentorp & Kit Cheng | 0 | |||||||||
Andreas Brolin & Edvin Brolin | 0 | |||||||||
Robert Schwartz & Andreas Wichman | 0 | |||||||||
Martin Berg & Marcus Häger | 0 | |||||||||
Alex Kotoglou & Henrik Molin | 0 | |||||||||
Johan Granlund & Robert Klatzkow | 0 | |||||||||
Josefin Sederlin & Tommy Sederlin | 0 | |||||||||
Andreas Jismark & Simon N. Landqvist | 0 | |||||||||
Älvsjö T Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 17 B3 | Sö 19 B3 | |||||||||
Sö 18 B3 | Sö 20 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Madeleine Falk & Amanda Liffner | 0 | |||||||||
Caroline Lönnbark & Marita Prezent | 0 | |||||||||
Daniela Kramer & Anna Stålkula | 0 | |||||||||
Catrin Franzén & Helena Israelsson | 0 | |||||||||
Eva Elming & Malin Klintström | 0 | |||||||||
Malin Engberg & Annelie Höst Pedersen | 0 | |||||||||
Åsa Pettersson & Sandra Yxne | 0 | |||||||||
Karin Fredriksson & Carla Lundström | 0 | |||||||||
Älvsjö T Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 17 B4 | Sö 19 B4 | |||||||||
Sö 18 B4 | Sö 20 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Klara Bender & Märta Wiren | 0 | |||||||||
Sandra Ring Söderlund & Jenny Wallenberg | 0 | |||||||||
Camilla Jakvik & Johanna Jonehed | 0 | |||||||||
Linda Engman & Linda von Fircks | 0 | |||||||||
Amanda Lygdbäck & Sandra Stridh | 0 | |||||||||
Sara Croné & Monica Kristiansson | 0 | |||||||||
Amelie Ekdahl & Louise Westin | 0 | |||||||||
Eleonor Andersson & Liv Öberg | 0 | |||||||||
Älvsjö T Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 17 B5 | Sö 19 B5 | |||||||||
Sö 18 B5 | Sö 20 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Malin Ramkloo & Sandra Ramkloo | 0 | |||||||||
Tina Kindvall & Malin Nordling | 0 | |||||||||
Julia Carlsson & Daniela Levin | 0 | |||||||||
Therese Böök & Nettan Schnell Jonsson | 0 | |||||||||
Kajsa Nordenhäll & Lotta Nordenhäll | 0 | |||||||||
Anna-Lena Wedin Karlsson & Maria Tellström | 0 | |||||||||
Hanna Leback & Anna Mogård | 0 | |||||||||
Emmelie Hardenborg & Kristin Nilsson | 0 | |||||||||
Älvsjö T Grupp 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 17 B6 | Sö 19 B6 | |||||||||
Sö 18 B6 | Sö 20 B6 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Susanne Hoffman & Jenny Persson Swalén | 0 | |||||||||
Emma Persson & Veslemøy Sandvik | 0 | |||||||||
Mi Jeising & Josefine Stenberg | 0 | |||||||||
Jessica Agdahl & Malin Myllyaho | 0 | |||||||||
Elisabeth Pettersson Eriksson & Ingela Larsso | 0 | |||||||||
Charlotta Klasa & Elin Magnusson | 0 | |||||||||
Davina McVitie Pihl & Marina Hansson Sokcic | 0 | |||||||||
Hanna Falgén & Maria Laamanen | 0 | |||||||||
Nacka helger Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 18 An1 | Sö 20 An1 | |||||||||
Sö 19 An1 | Sö 21 An1 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Andreas Lindberg & Martin Rydell | 0 | |||||||||
Claes Hammarstedt & Daniel Hammarstedt | 0 | |||||||||
Peter Lundin & Patrik Wartia | 0 | |||||||||
Thomas Bertilsson & Niklas Trieb | 0 | |||||||||
Mattias Fråhn & Filip Nalsenius | 0 | |||||||||
Johan Dahlfors & David Reutergårdh | 0 | |||||||||
Karl Hultman & Karl Mårtensson | 0 | |||||||||
Colin Kadiri & Kayode Kadiri | 0 | |||||||||
Nacka helger Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 18 An2 | Sö 20 An2 | |||||||||
Sö 19 An2 | Sö 21 An2 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Henrik Wahl & Joakim Wahl | 0 | |||||||||
Magnus Eriksson & Tomas Franzen | 0 | |||||||||
Jens Franzén & Roger Sjögren | 0 | |||||||||
Christian Saläng & Pelle Sundquist | 0 | |||||||||
Fredrik Orre & Kristofer Wanselius | 0 | |||||||||
Marko Heino & Anders Rinaldo | 0 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
Nacka helger Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 18 An3 | Sö 20 An3 | |||||||||
Sö 19 An3 | Sö 21 An3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Peter Johansson & Mats Westergård | 0 | |||||||||
Andreas Lindberg & Johan Michelson | 0 | |||||||||
Ida Gezelius & Rasmus Lundberg | 0 | |||||||||
Andreas Johansson & Henrik Kristiansson | 0 | |||||||||
Linus Barrefelt Modenius & Michael Modenius | 0 | |||||||||
Marcus Brydolf & Carl Winblad | 0 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
Nacka helger Grupp 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 18 An4 | Sö 20 An4 | |||||||||
Sö 19 An4 | Sö 21 An4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Fredrik Nordling & Carl Philip Storck | 0 | |||||||||
Alessio Boco & Harald Liljedahl | 0 | |||||||||
Daniel Carlsson & Nils Janlöv | 0 | |||||||||
Anna Hallum & Paula Lillo | 0 | |||||||||
Mattias Carrass & Marcus Rydstedt | 0 | |||||||||
Ture Duvander & Theodor Egefors | 0 | |||||||||
Mikael Razola & Carl Thorn | 0 | |||||||||
Martina Skande & Joakim Skande | 0 | |||||||||
Nacka helger Grupp 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 18 An5 | Sö 20 An5 | |||||||||
Sö 19 An5 | Sö 21 An5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Henrik Cederschiöld & Daniel Jensen | 0 | |||||||||
Edgar Holmgren & Sixten Huss | 0 | |||||||||
Ola Conrad & Robert Nilsson | 0 | |||||||||
Leif Turesson & Tobias Åbonde | 0 | |||||||||
Joacim Gamme & Marcus Gamme | 0 | |||||||||
Andreas Hammarström & Svante Lindgren | 0 | |||||||||
Jimi Sundberg & Henrik Söderberg | 0 | |||||||||
Linda Fuller & Mark Fuller | 0 | |||||||||
Nacka helger Grupp 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 18 An6 | Sö 20 An6 | |||||||||
Sö 19 An6 | Sö 21 An6 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Elliot Reimer Civantos & Stefan Reimer | 0 | |||||||||
Camilla Storholm & Fredrik Storholm | 0 | |||||||||
Ellinor Rinaldo & Anders Rinaldo | 0 | |||||||||
Marie Calissendorff & Micke Lindell | 0 | |||||||||
Per Holmin & Björn Rumar | 0 | |||||||||
Marie Danielsson & Erik Chruzander | 0 | |||||||||
Sara Östh & Patrik Östh | 0 | |||||||||
Lisa Källsen & Anders Dolata | 0 | |||||||||
Nacka helger Grupp 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Sö 16 An1 | Sö 17 An1 | |||||||||
Sö 16 An2 | Sö 17 An2 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Lina Lind & Jenny Saving | 0 | |||||||||
Thomas Angeria & Johan Egefors | 0 | |||||||||
Maria-Therese Skantz & Fredrik Skantz | 0 | |||||||||
Theresa Wigström & Tommy Wigström | 0 | |||||||||
Malin Kendle & Jon Kendle | 0 | |||||||||
Katarina Linder & Emil Linder | 0 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
Nacka Tjejer Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18 B5 | Må 20 B5 | |||||||||
Må 19 B5 | Må 21 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Jenny Gavel & Alexandra Gustafsson | 0 | |||||||||
Josefine Grandin & Matilda Salter | 0 | |||||||||
Lisa Rönnberg & Sara Källander | 0 | |||||||||
Camilla Wigander & Karin Villnow | 0 | |||||||||
Sofia Andersson & Klara Schager | 0 | |||||||||
Emma Flink & Jenny Flink | 0 | |||||||||
Malin Lundberg Aguilera & Lisa Fahlåker | 0 | |||||||||
Jenny Forsberg & Camilla Storholm | 0 | |||||||||
Nacka Tjejer Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18 B6 | Må 20 B6 | |||||||||
Må 19 B6 | Må 21 B6 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Ulrika Håkasson & Catharina Wennberg | 0 | |||||||||
Jessica Dersén & Annica Malmqvist | 0 | |||||||||
Ebba Söderberg & Marie Söderberg | 0 | |||||||||
Joanna Nordansjö & Sanna Stafstedt | 0 | |||||||||
Camilla Du Puy & Jenny Saving | 0 | |||||||||
Aprilia Biveson & Josephine Söderholm | 0 | |||||||||
Johanna Bentzer & Maria Lundberg | 0 | |||||||||
Anna Kling & Sara Shalabi | 0 | |||||||||
Nacka Tjejer Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B3 | Ti 20 B3 | |||||||||
Ti 19 B3 | Ti 21 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Eva Kullenberg & Emma Thiel | 0 | |||||||||
Alexandra Jerselius & Lisa Seligson | 0 | |||||||||
Marie Calissendorf & Linda Lindell | 0 | |||||||||
Lina Lind & Caroline Rehn | 0 | |||||||||
Jenny Löhr & Helena Melin | 0 | |||||||||
Charlotta Anderlind & Amelie Cardell | 0 | |||||||||
Suzanne Allbäck & Linda Fernandez | 0 | |||||||||
Katarina Huss & Sophie Kennerfalk | 0 | |||||||||
Nacka Tjejer Grupp 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B4 | Ti 20 B4 | |||||||||
Ti 19 B4 | Ti 21 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Jeanna Solopova & Ullis Åström | 0 | |||||||||
Lisa Dauchez & Malin Källgården | 0 | |||||||||
Hanna Kirk & Linn Haslum Lindgren | 0 | |||||||||
Lisa Englund & Susanne Wallström | 0 | |||||||||
Hanna Aldegren & Catharina Huss | 0 | |||||||||
Rebecca Sjöstedt & Lotta Tjulin Thörnqvist | 0 | |||||||||
Annsofi Grandin & Jenny Waesterberg | 0 | |||||||||
Johanna Uddståhl Friberg & Anna Gerdtman | 0 | |||||||||
Nacka Tjejer Grupp 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B5 | Ti 20 B5 | |||||||||
Ti 19 B5 | Ti 21 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Helene Marschall & Veronica Svensson Phil | 0 | |||||||||
Carina Hedberg & Angelica Wahlgren Månsson | 0 | |||||||||
Sara Hammarström & Tina Åkerberg | 0 | |||||||||
Lina Forsström & Katrin Ludvigsson | 0 | |||||||||
Amanda Engström & Sandra Tebring | 0 | |||||||||
Jessica Boström & Lena Mariani | 0 | |||||||||
Eva Bratell & Sophia Thorwaldson | 0 | |||||||||
Maria Almén & Mathilda Törnlöf | 0 | |||||||||
Nacka Tjejer Grupp 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B6 | Ti 20 B6 | |||||||||
Ti 19 B6 | Ti 21 B6 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Ingrid Håkanson & Carina Stenestrand | 0 | |||||||||
Ulrica Signer Nilsson & Helena Tjernell | 0 | |||||||||
Johanna Petterson & Malin Rönnmark | 0 | |||||||||
Marlene Grundell Frisk & Fia Åkerman | 0 | |||||||||
Frida Preutz & Sofia Wallström | 0 | |||||||||
Joanna Berggren & Malin Kendle | 0 | |||||||||
Madeleine Sjöqvist & Sandra N. Stenberg | 0 | |||||||||
Helen Larsson & Pia Lasses | 0 | |||||||||
Nacka vardagar Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B3 | On 20 B3 | |||||||||
On 19 B3 | On 21 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Klas Bosaeus & Niklas Jonsson | 0 | |||||||||
Ola Löwbeer & Olle Löwbeer | 0 | |||||||||
Anders Ekberg & Mats Skagerlind | 0 | |||||||||
Anna Spennare & Eduardo Santiestevez | 0 | |||||||||
Anton Rosén & Kristoffer Westman | 0 | |||||||||
Philip Almqvist & Emil Haupt | 0 | |||||||||
Alessio Boco & Harald Liljedahl | 0 | |||||||||
Mathias Bjerkelius & Magnus Fröblom | 0 | |||||||||
Nacka vardagar Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
On 18 B4 | On 20 B4 | |||||||||
On 19 B4 | On 21 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Malcolm Franke & Marcus Nord | 0 | |||||||||
Daniel Eriksson & Klas Eriksson | 0 | |||||||||
Christopher Båge & Johan Strömberg | 0 | |||||||||
Fredrik Skantz & Henrik Skantz | 0 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
Spånga vardag Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18:30 B1 | Må 20:00 B1 | |||||||||
Må 18:30 B2 | Må 20:00 B2 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Per-Axel Giertz & Per Öhlén | 0 | |||||||||
Niklas Ekeskär & Jonatan Jonsson | 0 | |||||||||
Peter Landström & Tomas Wennerstein | 0 | |||||||||
Olle Håkanson & Mattias Nilsson | 0 | |||||||||
Daniel Martin-Vivaldi & Eric Olsson | 0 | |||||||||
Nils Dahlberg & Rasmus Lundberg | 0 | |||||||||
David Balsam & Max Kållberg | 0 | |||||||||
Victor Swedberg & Viktor Ögren | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18:00 B7 | Må 19:30 B7 | |||||||||
Må 18:00 B8 | Må 19:30 B8 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Richard Eidestedt & Jonas Nilsson | 0 | |||||||||
Thorbjörn Bornsjö & Johan Svärd | 0 | |||||||||
Filip Hagenius & Oscar Lindström | 0 | |||||||||
Besim Canovic & Daniel Avanik Sivertsen | 0 | |||||||||
Per Bolander & Lasse Cewe | 0 | |||||||||
Niklas Julin & Jonas Oreland | 0 | |||||||||
Samuel Emtell & Sven Emtell | 0 | |||||||||
Hjalmar Gidgård & Karl Olausson | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18 B9 | Må 20 B9 | |||||||||
Må 19 B9 | Må 21 B9 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Pontus Billstam & Ola Klinterhäll | 0 | |||||||||
Patrik Rustman & Pär Tegerstrand | 0 | |||||||||
Stefan Larsson & Staffan Nilson | 0 | |||||||||
Emil Tiismann & Hugo Tiismann | 0 | |||||||||
Erik Isemo & Henrik Pettersson | 0 | |||||||||
Martin Pettersson & Erik Strandler | 0 | |||||||||
Gabriel El Gaidi & Adam Perman | 0 | |||||||||
Niclas Sandberg & Andreas Söderkvist | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18 B10 | Må 20 B10 | |||||||||
Må 19 B10 | Må 21 B10 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Felix Kallio & Mathias Kallio | 0 | |||||||||
Arne Lindell & Håkan Lindell | 0 | |||||||||
Rani Khalili & Martin Sterner | 0 | |||||||||
Carlos Perez & Mark Stenberg | 0 | |||||||||
Johan Bååthe & Martin Sahlborn | 0 | |||||||||
Niklas Isaksson & Anders Jeding | 0 | |||||||||
Hans Bengtsson & Anders Janson | 0 | |||||||||
Oskar Axelsson & Mikael Wallman | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18 B11 | Må 20 B11 | |||||||||
Må 19 B11 | Må 21 B11 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Buster Carlsen & Ludvig Carlsen | 0 | |||||||||
Therese Tjeder Franzén & Marcus Franzén | 0 | |||||||||
Linus Pelli & Lucas Pelli | 0 | |||||||||
Nicklas Nordahl & Viktor Thunmarker | 0 | |||||||||
Andreas Eklund & Marcus Fredriksson | 0 | |||||||||
Richard Kramer & Christoffer Lindgren | 0 | |||||||||
Robert Höckerbo & Marcus Warfheimer | 0 | |||||||||
Efrem Alemayehu & Emanuel Lundin | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B7 | Ti 20 B7 | |||||||||
Ti 19 B7 | Ti 21 B7 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Martin Frey & Stefan Hök | 0 | |||||||||
Per Aldskogius & Arvid Lundkvist | 0 | |||||||||
Dag Tigerstedt & Kristoffer Wijk | 0 | |||||||||
Payam Sedighi & Poya Sedighi | 0 | |||||||||
Johan Frank & Thomas Hanusek | 0 | |||||||||
Mikael Estenthal & Conny Sundquist | 0 | |||||||||
Jacob Gustavsson & Anders Lindell | 0 | |||||||||
Måns Berlin & Fredrik van der Veer | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B8 | Ti 20 B8 | |||||||||
Ti 19 B8 | Ti 21 B8 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Mattias Kjörk & Jan Koutromichalis | 0 | |||||||||
Kenneth Andersson & Jan Iskasson | 0 | |||||||||
Calle N. Bonnier & Tom Witt | 0 | |||||||||
Peter Kock & Sören Westerberg | 0 | |||||||||
Tony Karlsson & Mikael Nordström | 0 | |||||||||
Matheus Söderström & Pierre Söderström | 0 | |||||||||
Petrus Billstam & Stefan Björklund | 0 | |||||||||
Filip Linder & David Skeppmark | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 8 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B9 | Ti 20 B9 | |||||||||
Ti 19 B9 | Ti 21 B9 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Fabian Karlsson & Andreas Torsson | 0 | |||||||||
Jonathan Munkhammar & Martin Rittengren | 0 | |||||||||
Siavoush Esmaeili & Karli Ibrahim | 0 | |||||||||
Jonas Hellroth & Mattias Nilsson | 0 | |||||||||
Tobias Oliveras & Magnus Olsson | 0 | |||||||||
Robin Christoffersson & Christoffer Willén | 0 | |||||||||
Oscar Brunström & Ted Samuelsson | 0 | |||||||||
Rebecca Appelgren & William Bergqvist | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 9 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B10 | Ti 20 B10 | |||||||||
Ti 19 B10 | Ti 21 B10 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Anton Håkansson & Karl-Axel Ljungqvist | 0 | |||||||||
Pär Krossling & Christer Oldin | 0 | |||||||||
Anton Fröling & Olov Karlsson | 0 | |||||||||
Jan Ekström & Juan-Carlos Fernandez | 0 | |||||||||
Erik Lindberg & Mats Olsson | 0 | |||||||||
Andreas Eriksson & Jonas Friskopp | 0 | |||||||||
Hannes Eskebaek & Olle Färnlycke | 0 | |||||||||
Per Flinck & Per Anders Quist | 0 | |||||||||
Spånga vardag Grupp 10 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 18 B11 | Ti 20 B11 | |||||||||
Ti 19 B11 | Ti 21 B11 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Marcus Fröjd & Ali Ketabati | 0 | |||||||||
Danny Bardler & Sven Erik Karlsson | 0 | |||||||||
Cecilia Lundberg & Stefan Lundberg | 0 | |||||||||
Lovisa Wener & Gillis Wener | 0 | |||||||||
Niklas Boström & Patrick da Luz | 0 | |||||||||
Andreas Bexell & Johan Meder | 0 | |||||||||
Lars Elfström & Marcus Walter | 0 | |||||||||
Maria Harging & Niklas Harging | 0 | |||||||||
Spånga Mixed 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B10 | To 20 B10 | |||||||||
To 19 B10 | To 21 B10 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Eva Hoszek & Tomas Hoszek | 0 | |||||||||
Lena Jeding & Anders Jeding | 0 | |||||||||
Wiktoria Ahnlund & Kristoffer Ahnlund | 0 | |||||||||
Katarina Jellnor & Lars Jellnor | 0 | |||||||||
Ingela Wall & Fredrik Wall | 0 | |||||||||
Annika Lundborg & Jonas Lundborg | 0 | |||||||||
Jennifer Forsberg & Victor Blom | 0 | |||||||||
Madeleine Tegerstrand & Pär Tegerstrand | 0 | |||||||||
Spånga Mixed 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B11 | To 20 B11 | |||||||||
To 19 B11 | To 21 B11 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Viviana Zerega & Håkan Molin | 0 | |||||||||
Sanna Falk & Daniel Falk | 0 | |||||||||
Caroline S. Sahlborn & Martin Sahlborn | 0 | |||||||||
Fina Frigell & Magnus Grenfeldt | 0 | |||||||||
Therese Winter Bellandi & Jonas Winter | 0 | |||||||||
Petra Hultqvist & Mats Hultqvist | 0 | |||||||||
Anna Gidgård & Stefan Larsson | 0 | |||||||||
Tina Hammar & Jens Edberg | 0 | |||||||||
Spånga Mixed 3 | 1 | 2 | x | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B12 | To 20 B12 | |||||||||
To 19 B12 | To 21 B12 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Mejgan Mirbaz & Patrik Hollsten | 0 | |||||||||
Ida Kielersztajn & Fredrik Andren | 0 | |||||||||
Jenny Edfast & Tobias Edfast | 0 | |||||||||
Petra von Below & Stefan von Below | 0 | |||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
Spånga Tjejer Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B7 | To 20 B7 | |||||||||
To 19 B7 | To 21 B7 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Ann-Sofi Henriksson & Anne Pihl | 0 | |||||||||
Veronica Krupenia & Rebecka Lii Strand | 0 | |||||||||
Josefin Karbassi & Jenny Söderlind | 0 | |||||||||
Wiktoria Ahnlund & Katarina Jellnor | 0 | |||||||||
Pia Nildén & Malin Singh | 0 | |||||||||
Linda Hedvall & Linda Åhlin | 0 | |||||||||
Petra Lindermyr & Marie Nyhed | 0 | |||||||||
Sussie Balsom & Annica Näsmark | 0 | |||||||||
Spånga Tjejer Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
To 18 B8 | To 20 B8 | |||||||||
To 19 B8 | To 21 B8 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Anna Odelius & Maria Stråhle | 0 | |||||||||
Carina Ekström & Elin Markebrant | 0 | |||||||||
Sara Pontander & Sofie Struwe | 0 | |||||||||
Therese Friberg & Lisa Stenberg | 0 | |||||||||
My Schnitzer & Madeleine Tegerstrand | 0 | |||||||||
Anna Klevbom & Anna Lycke | 0 | |||||||||
Ulrika Lind & Helen Åsberg | 0 | |||||||||
Sofia Mowafi Bengtsson & Anna Uddenfeldt | 0 | |||||||||
Kvarnholmen Grupp 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 17:30 B1 | Ti 19:00 B3 | |||||||||
Ti 19:00 B1 | Ti 20:30 B1 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Michel Nordeman & Hampus Pihl | 0 | |||||||||
Carl Amér & Stefan Amér | 0 | |||||||||
Joakim Rundström & Gustav Säfwenberg | 0 | |||||||||
Darryl Finnell & Marko Heino | 0 | |||||||||
Niclas Sandberg & Rasmus Sandberg | 0 | |||||||||
John Christensson & Jonas Lessner | 0 | |||||||||
Åsa Hellström & Kjell Hellström | 0 | |||||||||
Andreas Bjöwi & Johan Lundgren | 0 | |||||||||
Kvarnholmen Grupp 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Ti 17:30 B3 | Ti 20:30 B3 | |||||||||
Ti 19:00 B5 | Ti 20:30 B5 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Filip Häggstrand & Henrik Lindgren | 0 | |||||||||
Lucas Bryggman & Sebastian Lumare | 0 | |||||||||
Benjamin Bohnstedt & Tosse Holmgren | 0 | |||||||||
Magnus Bigner & Johan Börjesson | 0 | |||||||||
Jonas Allebeck & Ilari Möller | 0 | |||||||||
Madeleine Gidlund & Micael Gidlund | 0 | |||||||||
Nicklas Granath & Johan Karlsson | 0 | |||||||||
Johan Lindblom & David Tystberger | 0 | |||||||||
Kvarnholmen Grupp 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18:00 B1 | Må 20:00 B1 | |||||||||
Må 19:00 B1 | Må 21:00 B1 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Tomas Axman & Stefan Schelin | 0 | |||||||||
Stefan Hellman & Kristofer Wirmark | 0 | |||||||||
Jens Gutestam & Janne Minolf | 0 | |||||||||
Alvin Nordemo & Joakim Nordemo | 0 | |||||||||
Patrik Edmark & Hans Haraldson | 0 | |||||||||
Sebastian Hult & Robert Nilsson | 0 | |||||||||
Jeff Erici & Dennis Ingel | 0 | |||||||||
Frej Lindborg & Alexander Nordén | 0 | |||||||||
Kvarnholmen Grupp 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18:00 B3 | Må 20:00 B3 | |||||||||
Må 19:00 B3 | Må 21:00 B3 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Georgina Rush & Matthew Goodwin | 0 | |||||||||
Robert Hellmans & Peter Svensson | 0 | |||||||||
Peter Green & David Grönberg | 0 | |||||||||
Daniel Andersson & Viktor Möllenborg | 0 | |||||||||
Annette Carlsson & Nils Janlöv | 0 | |||||||||
Alvin Planman & Karl Sahlberg | 0 | |||||||||
Sofia Molin & Johan Molin | 0 | |||||||||
Henrik Svärd & Denni Tvrtkovic | 0 | |||||||||
Kvarnholmen Grupp 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum | ||
Må 18:00 B4 | Må 20:00 B4 | |||||||||
Må 19:00 B4 | Må 21:00 B4 | |||||||||
Se resultaten via Backhandsmash | ||||||||||
Klas Axelson & Ola Manteus | 0 | |||||||||
Ulf Emanuelli & Niklas Samuelsson | 0 | |||||||||
Carina Frostig & Jonas Widlund | 0 | |||||||||
Ralf Hult & Håkan Nyhem | 0 | |||||||||
Paul Dahlqvist & David Nordman | 0 | |||||||||
Camilla Didriksson & Jonas Didriksson | 0 | |||||||||
Bengt Henriksson & Torbjörn Paulsson | 0 | |||||||||
Jesper Henryson & Anders Oscarsson | 0 | |||||||||