Sveriges största gruppspel: 17 serier - 124 grupper - 1.898 spelare
Är du intresserad av gruppspel hos Padel United?

Maila bjorn@stolt.se
  Turnering 36 = oktober - december 2022
 
  Älvsjö Vardgar Botkyrka Vardagar
  Älvsjö Helger Upplands Väsby Vardagar
  Nacka Helger Upplands Väsby Tjejer
  Nacka Tjejer Västerhaninge Vardagar
  Nacka Vardagar Heron City Vardagar
  Spånga Vardagar Heron City Tjejer
  Spånga Mixed Haninge Vardagar
  Spånga Helger Kvarnholmen Vardagar
  Spånga Tjejer  
  Tennis - Singel
    Tennis - Dubbel
  Nästa turnering: Gruppvinnare 2 Resultat i förra serien
  Senaste turnering: Gruppvinnare 1
 
  Kommande & tidigare turneringar Poängregler ej spelade matcher
     
  Älvsjö vardag Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kristian Alfredsson & Simon Minnema               30
  Magnus Algard & David Oliver Elgh               30
  Robin Falk & William Franc               26
  Ronnie Gustafsson & Mattias Mikulski               22
  Johan Eriksson & Mats Olsson               20
  Afif Chahrstan & Arash Mirbaz               18
  Kent Ekman & Ulf Roos               12
  Oskar Wågström & Viktor Wågström                 7
  Älvsjö vardag Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Andreas Riikonen & Yuri Silva               29
  Christopher Grandin & Michael Märlin               28
  Viktor Liman & Jocke Wärme               26
  Robin Gerbino & Dennis Jernfält               26
  Marcus Liljeblad & Marcus Nilsson               22
  Karl Aspengren & Mårten Skånman               22
  Calle Arnold & Alexander Nordén               10
  Henry Edvardsen & Lasse Tigerström                 3
  Älvsjö vardag Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonatan Sandberg & Mikael Åkerström               33
  Måns Engström & Felix Fellinger               27
  Björn Johansson & Johannes Larsson               20
  Robin Nilsson & John Sköld               18
  Krister Florin & Conny Hammar               17
  Mikael Berglund & Mathias Lind               14
  Carl Hæggström & Björn Stolt               10
  Johan Geisler & Rikard Platus                 10
  Älvsjö vardag Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Henrik Björck & Fredrik Dehlin               28
  Carl Eldh & Hugo Tiismann               27
  Viktor Lundqvist & Johan Wallin               25
  Mickel Sheik & Don-Pauli Wigardt               21
  Victor Lindström & Andreas Lyrestrand               19
  Henrik Karlsson & David Malmgren               17
  Mikael Adolfsson & Isak Roth               15
  Gustav Hast & Thomas Ström                 14
  Älvsjö vardag Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B5 To 20 B5  
  To 19 B5 To 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Andreas Bergström & Tim Thelin Laibl               27
  Magnus Lindgren & Stefan Wallerman               27
  Max Cedborn & Tobias Källmarker               25
  Jens Miöen & Thomas Östling               22
  Tim Gäverström & Martin Liljebjörk               20
  Simon Chamoun & Filip Nordén               18
  Johan Hagström & Mikael Lundin               15
  Ronnie Andersson & Per Holgersson                 3
  Älvsjö vardag Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B6 To 20 B6  
  To 19 B6 To 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  John Kjellgren & Leo Willman               30
  Tomas Daltin & Johan Edlund               29
  Mikael Ekman & Tibor Magyar               24
  Tony Bacci & David Backlund               21
  David Gransell & Kristoffer Willstedt               18
  Tomas Ericsson & Ny spelare               18
  Max Eriksson & Stefan Nyzelius               18
  Thomas Aidehag & Peter Alin                 9
  Älvsjö vardag Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Molly Hidesäter Bredell & Stefan Bredell               34
  Joel Yderberg & Patrik Yderberg               29
  Jonathan Bergström & David Westman                27
  Per Blomqvist & Aleks Brdarski               20
  Mats Holmgren & Stefan Nygren               20
  Linus Ljunggren & Martin Roseborg               18
  Jimmy Olsson & Mats Työläjärvi               17
  Christian Mölder & Nicklas Norberg                 1
  Älvsjö vardag Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Peter Linsér & Thomas Wik               33
  Mikael Hadestrand & Christian Lång               33
  Adam Andersson & Joakim Granström               26
  Patrik Brodin & Robert Brundin               19
  Vahid Fararos & Björn Stål               17
  Gustaf Lundegren & Martin Lundegren               15
  Gordon Gustavsson & Victor Samuelsson               13
  Joakim Borell & Fredrik Kjellander                 12
  Älvsjö vardag Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Adam Lindgren & Fredrik Reiser               37
  Tobias Roswall & Tom Sandström               33
  Joseph Kangerud & Patrik Wartia               28
  Mikael Gunnarzon & Håkan Söderqvist               25
  Mattias Halla & Peter Månsson               24
  Lars Molnar & Tobias Torége               12
  Emma Idsäter & August Dahl               8
  John Elvnäs & Eric Mellberg                 1
  Älvsjö vardag Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B4 On 20 B4  
  On 19 B4 On 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Thomas Svensson & Viktor Svensson               35
  Niklas Fransson & Simon Tallén               30
  Anders Frisk & Karl Zaar               26
  Daniel Hermundstad & Håkan Richter               24
  Hannes Järnblad & Jesper Järnblad               23
  Daniel Andersson & Viktor Möllenborg               17
  Piotr Kulawik & Wojciech Mossakowski               6
  Martin Sterner & Mikael Sterner                 5
  Älvsjö vardag Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B5 On 20 B5  
  On 19 B5 On 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Niklas Jacobsson & Magnus Johansson               37
  William Bergfors & Christer Nyzelius               37
  Jan Härkesjö & Tony Rex               29
  Marcin Marek Michalak & Niclas Nyqvist               23
  Erika Nyström & Susanne Brundell Wahren               19
  Tomas Hansson & Stefan Rogander               15
  Sara Rydin & Johan Svenvall               6
  Francesca Bello & Viktor Andersson                 0
  Älvsjö vardag Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B6 On 20 B6  
  On 19 B6 On 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Rafael Kiertz & Pedram Parsa               39
  Erik Frostensson & Gustav Frostensson               29
  Fia Grönborg & Lisa Grönborg               26
  Sara Hammarström & Andreas Hammarstr.               25
  Andreas Edman & Daniel Jonsson               18
  Julia Edqvist & Oscar Andersson               16
  Angelo Morano & Fredrik Ohlsson               7
  Helene Berg & Marita Kallur                 5
                     
                     
  Älvsjö helg Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B1 Lö 13 B1  
  Lö 12 B1 Lö 14 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Johan Eriksson & Mats Olsson           22
  Per Kramer & Jon Ramkloo           22
  Björn Edebrand & Joachim Mattsson           13
  Fredrik Larsson & Olof Sjölin           10
  Jonas Edholm & Jan Johansson           9
  Carl Amér & Stefan Amér           5
  0
                    0
  Älvsjö helg Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B2 Lö 13 B2  
  Lö 12 B2 Lö 14 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Rickard Bender & Björn Eriksson               24
  Johnny Englund & Jonas Oldbro               22
  Marcus Ekelund & Marcus Wågenheim               21
  Felix Kallio & Mathias Kallio               19
  Maths Ohlsson & Theo Gilljam Olsson               18
  Joel Lasses & Hannes Söderlund               18
  Johan Andersson & Daniel Eriksson               12
  Christian Rosén & Johan Westlin                 0
  Älvsjö helg Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B3 Lö 13 B3  
  Lö 12 B3 Lö 14 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Emil Bender & Rickard Bender               28
  Linus Hedberg & Tibor Magyar               27
  Johan Almerfors & Daniel Kallonas               27
  Joakim Hibell & Johan Lundgren               23
  Martin Bergstrand & Niklas Svärd               18
  Johan Wiström & Peter Yxne               17
  Johnny Nawaratne & Dennis Thid               17
  Mats Enebrink & Magnus Österberg                 11
  Älvsjö helg Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B4 Lö 13 B4  
  Lö 12 B4 Lö 14 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Marcus Rosman & Stefan Santos           20
  Jonas Axelsson & Jakob Olsson           19
  Åsa Hellström & Kjell Hellström           17
  Marcus Gustafsson & André Isberg           12
  Andreas Vallin & John Vallin           11
  Stefan Bredell & Anders Frisk           11
  0
                    0
  Älvsjö helg Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B5 Lö 13 B5  
  Lö 12 B5 Lö 14 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Robert Schwartz & Andreas Wichman           23
  Tom Marcusson & Axel Stålkula           18
  Kalle Bergman & David Johnsson           16
  Konstantinos Remoundos & Lukas Rosander           16
  Mikael Karlsson & Joakim Lundahl           11
  Martin Berg & Marcus Häger           5
  0
                    0
  Älvsjö helg Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B1 Sö 13 B1  
  Sö 12 B1 Sö 14 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jon Ahlstedt & Carl Ivars               31
  Peter Cucarano & Per Fondin               30
  Emil Danielsson & Richard Katzman               26
  Fredrik Hultner & Tobias Stenberg               23
  Raeed Abedin & Daniel Mathisen               22
  Mari Lacombe & Bruno Lacombe               16
  Jesper Aldentorp & Kit Cheng               8
  Christer Hammar & Robert Klatzkow                 5
  Älvsjö helg Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B2 Sö 13 B2  
  Sö 12 B2 Sö 14 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Josefin Sederlin & Tommy Sederlin                29
  Tobias Nordstrand & William Nordstrand               29
  Elin Flyborg & Marita Prézent               28
  Mattias Halla & Peter Månsson               27
  Cathrin Sjögren & Nicklas Bertilsson               26
  Sofia Norup & Martin Roseborg               15
  Caroline Lönnbark & Erik Lönnbark               6
  Nikolaos Iakovidis & Panos Liapis                 5
  Älvsjö helg Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B3 Sö 13 B3  
  Sö 12 B3 Sö 14 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Dennis Leksell & Alexander Santos           26
  Elis Ölander & Jens Ölander           23
  Johan Bylger & Johannes Jansson           18
  Rickard Lundberg & Per-Erik Wikström           14
  Ingvar Eriksson & Alexander Gustafsson           5
  Andreas Jonsson & Jesper Karlsson           3
  0
                    0
  Älvsjö helg Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B4 Sö 13 B4  
  Sö 12 B4 Sö 14 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Linda Fuller & Sara Moshiri             20
  Erik Näslund & Alexander Tchernitchenko             19
  Per Holmin & Björn Rumar             17
  Jorge Osorio & Mauricio Zamora              16
  0
  0
  0
                    0
                     
                     
  Nacka helger Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 An1 Sö 20 An1  
  Sö 19 An1 Sö 21 An1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kristoffer Johansson & Damir Sisic               33
  Maria Antonsson & Claes Af Buren               26
  Rickard Lindberg & Henrik Rosencrantz               23
  Christofer Elg & Richard Jelbring               19
  Kristian Petersen & Simon Ytterholm               19
  Michel Nordeman & Miguel Muñoz               17
  Fredrik Loden & Marcus Loden               16
  Patrik Holm & Johan Sundberg                 10
  Nacka helger Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 An2 Sö 20 An2  
  Sö 19 An2 Sö 21 An2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Johan Dahlfors & David Reutergårdh               28
  Jan Johansson & Jens Ölander               24
  Henrik Fahlåker & Andreas Helsing               23
  Jacob Philipson & Johan Östman               22
  Sanel Hasic & Eldin Kozica               21
  Patrik Antonsson & Jesper Bremme               19
  Peter Lundin & Patrik Wartia               18
  Fredrik Orre & Kristofer Wanselius                 12
  Nacka helger Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 An3 Sö 20 An3  
  Sö 19 An3 Sö 21 An3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Johan Alm & Jimmi Brink             28
  Felix Formark & Amir Najafi             20
  Paula Lillo & Anton Malmer             17
  Fredrik Nordling & Carl Philip Storck             7
  0
  0
  0
                    0
  Nacka helger Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 An4 Sö 20 An4  
  Sö 19 An4 Sö 21 An4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Lars Eriksson & Nicklas Söderberg               35
  Thomas Bertilsson & Niklas Trieb               32
  Mårten Sandell & Oskar Sandell               25
  Johan Helander & Johan Mark               18
  Jan Eklund & Anders Knutsson               16
  Tom Anderlind & Hugo Appelberg               14
  Joacim Gamme & Marcus Gamme               11
  Mattias Carrass & Marcus Rydstedt                 3
  Nacka helger Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 An5 Sö 20 An5  
  Sö 19 An5 Sö 21 An5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Andreas Johansson & Henrik Kristiansson               37
  Ida Gezelius & Rasmus Lundberg               30
  Magnus Eriksson & Tomas Franzen               25
  Thomas Bihl & Johan Pettersson               23
  Lukas Fältén & Andreas Lindberg               22
  Joakim Skarborg & Peter Wikström               16
  Andreas Detterfeldt & Fredrik Åkesson               9
  Kristoffer Lindholm & Martin Nylén                 5
  Nacka helger Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 An6 Sö 20 An6  
  Sö 19 An6 Sö 21 An6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Aleks Brdarski & Roger Sjögren               31
  Axel Lindgren & Elliot Skande               24
  Bo Gustafsson & Daniel Jensen               23
  Christian Saläng & Pelle Sundquist               23
  Ola Conrad & Robert Nilsson               20
  Leif Turesson & Tobias Åbonde               18
  Per Bökman & Tomas Goldbeck-Löwe               17
  Benny Håkansson & Conny Håkansson                 5
  Nacka helger Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 An1 Sö 17 An1  
  Sö 16 An2 Sö 17 An1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Filip Nalsenius & Theo Nalsenius               37
  Zenzi Brydolf & Marcus Brydolf               33
  Daniel Nilsson & Fredrik Nordqvist               23
  Andreas Hammarström & Oscar Santos               21
  Egil Rusck & Torbjörn Rusck               21
  Emma Brasen & Magnus Brasen               13
  Jimi Sundberg & Henrik Söderberg               11
  Björn Nyberg & Marcus Nyberg                 5
  Nacka helger Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 An3 Sö 17 An3  
  Sö 16 An4 Sö 17 An4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Daniel Carlsson & Nils Janlöv             25
  Jacob Löhr & Stefan Löhr             22
  Sara Östh & Patrik Östh             18
  Christin Söderqvist & Håkan Söderqvist             6
  0
  0
  0
                    0
  Nacka helger Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 An5 Sö 17 An5  
  Sö 16 An6 Sö 17 An6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Marcus Fredler & Tommy Korhonen               39
  Camilla Storholm & Fredrik Storholm               36
  Cecilia Blohm & Marina Hedman               26
  Linda Fuller & Mark Fuller               25
  Wilma Grönlund & Elsa Rejler               23
  Carola Arkeklint & Caroline Fristedt               12
  Ewa Wodmar & Tuva Wodmar               4
  Karolina Castillo & Marie Danielsson                 2
                     
                     
 
  Nacka Tjejer Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B5 Må 20 B5  
  Må 19 B5 Må 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Josefine Grandin & Matilda Salter               29
  Jenny Gavel & Elin Rennerfelt               24
  Zenzi Brydolf & Paula Lillo               23
  Lisa Rönnberg & Sara Källander               23
  Åsa Hellström & Camilla Wigander               22
  Emma Flink & Jenny Flink               22
  Sanna Maria Stafstedt & Karin Villnow               15
  Frida Hildingsson & Sofia Löfving                 9
  Nacka Tjejer Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B6 Må 20 B6  
  Må 19 B6 Må 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Ulrika Håkasson & Sofia Lindahl               37
  Camilla Storholm & Hanna Wallerman               30
  Francesca Bäckmalm & Anna Spennare               28
  Martina Skande & Gabrielle Widell               22
  Jessica Dersén & Annica Malmqvist               21
  Aprilia Biveson & Josephine Söderholm               16
  Maria Ferrada & Jenny Saving               13
  Matilda Gullbo & Mona Toofani                 1
  Nacka Tjejer Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B3 Ti 20 B3  
  Ti 19 B3 Ti 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Annika Sundström & Catharina Wennberg               36
  Eva Kullenberg & Emma Thiel               29
  Anna Kling & Sara Shalabi               25
  Maria Magander & Marie Söderberg               19
  Marie Olofsson & Camilla Du Puy               17
  Jennifer Girhammar & Marie Hedberg               17
  Alexandra Jerselius & Lisa Seligson               14
  Petra Lövblom & Anna Tallkvist                 10
  Nacka Tjejer Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B4 Ti 20 B4  
  Ti 19 B4 Ti 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Cecilia Mårdberg & Klara Schager               32
  Charlotta Anderlind & Amelie Cardell               28
  Lisa Nyström & Louise Wikström               25
  Stina Linder & Cissi Stålnacke               22
  Annika Faxander & Anna Gustafsson               21
  Lina Lind & Caroline Rehn               17
  Sophia Lorentzon & Samira Najafi               17
  Katarina Huss & Hanna Karlsson                 4
  Nacka Tjejer Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B5 Ti 20 B5  
  Ti 19 B5 Ti 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Marie Calissendorf & Linda Lindell               41
  Annalena Kullman & Marie Bruhn Salter               24
  Sara Hammarström & Tina Åkerberg               23
  Jenny Hellberg & Malin Rönnmark               23
  Jeanna Solopova & Lotta Tjulin Thörnqvist               19
  Hanna Kirk & Linn Haslum Lindgren               17
  Helene Marschall & Veronica Svensson Phil               12
  Johanna Uddståhl Friberg & Anna Gerdtman                 9
  Nacka Tjejer Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B6 Ti 20 B6  
  Ti 19 B6 Ti 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Louise Kvarnberg & Isabelle Ojala               32
  Linda Almström & Johanna Petterson               29
  Eva Bratell & Sophia Thorwaldson               24
  Maria Almén & Mathilda Thörnlöf               19
  Frida Preutz & Sofia Wallström               18
  Lina Forsström & Katrin Ludvigsson               18
  Jessika Boström & Lena Mariani               15
  Amanda Engström & Sandra Tebring                 13
                     
                     
  Nacka vardagar Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Daniel Lakso & Calle Stenberg               36
  Amir Kabbani & Simon Persson               33
  Henry Edvardsen & Lars Tigerström               22
  Paula Lillo & Staffan Malmer               19
  Niclas Jönsson & Rikard Lindqvist               18
  Lucas Bryggman & Sebastian Lumare               15
  Joachim Braunander & Jakob Kuttenkeuler               12
  Daniel Ljungberg & André Pops                 7
  Nacka vardagar Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Anna Bentzer & Carolina Pongratz               27
  Patrik Malm & Peter Wedholm               26
  Håkan Björne & Joakim Philipson               24
  Kavjan Hagi Negad & Pascal Saavedra               20
  Johan Lagrelius & Fredrik Persson               20
  Anna Spennare & Eduardo Santiestevez               20
  Mathias Bohlin & Ronnie Iveslätt               15
  Tobias Eriksson & Niklas Peterson                 14
  Nacka vardagar Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Magnus Ballchand & Ola Löwbeer               34
  Eric Stadler & Robert Vicsai               32
  Jonathan Janlert & Per Janlert               25
  Johan-Petter Singvall & Joen Särnholm               21
  Pascal Larsson & David Ohlsson               20
  Mattias Carlsson & Ola Nilsson               18
  Sverker Edström & Kent Jonsson               15
  Staffan Husell & Martin Philip                 1
  Nacka vardagar Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B4 On 20 B4  
  On 19 B4 On 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Klas Bosaeus & Niklas Jonsson               31
  Sten Alberts & Erik Chruzander               31
  Magnus Fröblom & Michael Holm               31
  Jimi Sundberg & Henrik Söderberg               29
  Alessio Boco & Harald Liljedahl               20
  Johan Bassman & Johan Gullbo               13
  Jesper Henryson & Anders Oscarsson               7
  Benjamin Bohnstedt & Mandus Lison                 6
                     
                     
  Spånga vardag Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:30 B1 Må 20:00 B1  
  Må 18:30 B2 Må 20:00 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Johan Emtell & Andreas Håkansson               33
  Per-Axel Giertz & Per Öhlén               31
  Nicklas Ivarsson & Jonas Nilsson               22
  Erik Bengtsson & Emil Vallqvist               19
  Daniel Martin-Vivaldi & Eric Olsson               18
  Olle Håkanson & Mattias Nilsson               17
  Josef Antar & Afif Chahrstan               15
  Christoffer Böök & Martin Vernmark                 10
  Spånga vardag Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:00 B7 Må 19:30 B7  
  Må 18:00 B8 Må 19:30 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Sebastian Gorsetman & Patrik Höök               33
  Viking Hadestrand & Viktor Hadestrand               32
  Simon Hammarström & Viktor Lundqvist               24
  Niklas Ekeskär & Jonatan Jonsson               18
  Patrik Rustman & Pär Tegerstrand               18
  David Balsam & Max Kållberg               17
  Victor Pacha & Cristian Romero               14
  Victor Swedberg & Viktor Ögren                 12
 
  Spånga vardag Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B9 Må 20 B9  
  Må 19 B9 Må 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Per Bolander & Lasse Cewe               33
  Rami Ballout & Erik Unander Scharin               32
  Robert Beijmo & Jonas Oreland               27
  Emil Tiismann & Hugo Tiismann               24
  Jonas Ahnve & Tomas Wennerstein               21
  Daniel Andersson & Alexander Pistol               12
  Linn Von Schewelov & Eric Egelius               10
  Henrik Claesson & Marcus Knagenhjelm                 7
 
  Spånga vardag Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B10 Må 20 B10  
  Må 19 B10 Må 21 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Matteo Capone & Ville Nises               41
  Erik Isemo & Henrik Pettersson               35
  Jonathan Strååt & Alexander Trygg               26
  Rani Khalili & Martin Sterner               21
  Efrem Alemayehu & Emanuel Lundin               16
  Rahat Dragneel & Jonas Stackefält               11
  Alexander Areskär & Jonas Friman               10
  Dag Tigerstedt & Kristoffer Wijk                 6
 
  Spånga vardag Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B11 Må 20 B11  
  Må 19 B11 Må 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Samuel Emtell & Sven Emtell               33
  Niclas Sandberg & Andreas Söderkvist               31
  Hannes Berglund & Linus Pelli               24
  Stefan Larsson & Staffan Nilson               24
  Hans Bengtsson & Anders Janson               21
  Jimmy Holmström & Jonni Svensson               18
  Nicklas Nordahl & Viktor Thunmarker               16
  Daniel Bergstedt & Robin Quintana                 0
 
  Spånga vardag Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B12 Må 20 B12  
  Må 19 B12 Må 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jason Borges & Staffan Eriksson               27
  Mathias Halvarsson & Kenneth Larsson               27
  Niklas Isaksson & Anders Jeding               27
  Jan Holmqvist & Tomas Hoszek               24
  Alex Hartley & Jimmy Hartley               18
  Nico Huovilainen & Marcus Rylander               11
  Simon Näckborn & Sebastian Sandberg               10
  Erik Brink & Loukas Faivre                 10
 
  Spånga vardag Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B7 Ti 20 B7  
  Ti 19 B7 Ti 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Carlos Perez & Mark Stenberg               34
  Hezha Agai & Saber Behrooz               28
  Petter Gustafsson & Anders Jakobson               25
  Micke Blomdahl & Markus Deijfen               23
  Stefan Hök & Daniel Mannheimer               23
  Oliver Carlsson & Linus Grundström               19
  David Andeborn & Olof Lanner               5
  Andreas Eriksson & Jonas Friskopp                 0
 
  Spånga vardag Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B8 Ti 20 B8  
  Ti 19 B8 Ti 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Linus Hagel & Markos Kokkinos               30
  Tom Järvheden & Adam Perman               28
  Oskar Axelsson & Mikael Wallman               24
  Richard Kramer & Christoffer Lindgren               22
  Andreas Eklund & Marcus Fredriksson               21
  Stefan Ekblom & Nico Hasselström               21
  Stefan Eklund & Bo Jonasson               17
  Peter Márton & Marcus Warfheimer                 3
 
  Spånga vardag Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B9 Ti 20 B9  
  Ti 19 B9 Ti 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Martin Bergstrand & Mattias Warne               31
  Michael Ojala & Hampus Österlund               27
  Jeff Erici & Peter Iwarsson               26
  Christian Huber & Peter Yxne               25
  Johan Svärdlöf & Tomas Uhlin               16
  Maria Elleby & Madelene Schoug               14
  Stefan Andorff & Jonas Lundborg               13
  Fredrik Petersson & Magnus Wahllöf                 10
 
  Spånga vardag Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B10 Ti 20 B10  
  Ti 19 B10 Ti 21 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Petrus Billstam & Tomas Lundberg               30
  Sara Danielsson & Carl Reidarman               26
  David de Man Lapidoth & Magnus Thyni               26
  Rasmus Lennartsson & Viktor Lindestam               23
  Calle N. Bonnier & Tom Witt               22
  Andreas Gröndahl & Karl-Axel Ljungqvist               21
  Henrik L. Broman & Kristoffer Köllerström               19
  Anna-Lena Forsling & Daniel Backgård                 0
 
  Spånga vardag Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B11 Ti 20 B11  
  Ti 19 B11 Ti 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Payam Sedighi & Poya Sedighi               30
  Siavoush Esmaeili & Karli Ibrahim               29
  Måns Berlin & Fredrik van der Veer               29
  Tony Karlsson & Mikael Nordström               28
  Jacob Ranmo & Tomas Wennmo               20
  Jorge Gomez Cobacho & Fredrik Prüzelius               18
  Tobias Ejeby & Adam Tingman               10
  Anton Fröling & Olov Karlsson                 4
 
  Spånga vardag Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B12 Ti 20 B12  
  Ti 19 B12 Ti 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Michael Norling & Aram Shahabi               33
  Niklas Boström & Patrick da Luz               28
  Peter Kock & Sören Westerberg               27
  Robin Dubitzkij & Andreas Jonsson               27
  Erik Lindberg & Mats Olsson               21
  Per Flinck & Per Anders Quist               13
  Matheus Söderström & Pierre Söderström               11
  Camilla Mineirji & Elias Mineirji                 8
 
  Spånga vardag Grupp 13   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B7 On 20 B7  
  On 19 B7 On 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Lukas Allinge Eriksson & Albin Essen               35
  Hannes Eskebaek & Olle Färnlycke               35
  Alexander Fröding & Jacob Wardell               25
  Lars Elfström & Marcus Walter               21
  Christine Pelacchi & Paolo Pelacchi               18
  Maria Harging & Niklas Harging               16
  Alexandra Hägg & Carl Andersson               16
  Malin Hagelin & Peter Bodeholt                 0
 
  Spånga vardag Grupp 14   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B8 On 20 B8  
  On 19 B8 On 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Fredrik Nielsen & Jens Nielsen             17
  Johanna W. Fresnel & Sebastien Fresnel             16
  Jessica Öhlin & Ali Ketabati             11
  Andreas Bexell & Johan Meder             8
  0
  0
  0
                    0
                     
                     
  Spånga Mixed 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B10 To 20 B10  
  To 19 B10 To 21 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Lena Jeding & Anders Jeding               31
  Katarina Jellnor & Lars Jellnor               25
  Ulrica Bååthe & Johan Bååthe               25
  Josefin Karbassi & David Karbassi               23
  Eva Hoszek & Tomas Hoszek               22
  Wiktoria Ahnlund & Kristoffer Ahnlund               21
  Madeleine Tegerstrand & Pär Tegerstrand               16
  Anna Kovacs & Andreas Kovacs                 4
 
  Spånga Mixed 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B11 To 20 B11  
  To 19 B11 To 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Annika Lundborg & Jonas Lundborg               34
  Martina Rustman & Fredrik Johansson               30
  Caroline S. Sahlborn & Martin Sahlborn               24
  Malin Marken & Jakob Marken               22
  Fina Frigell & Magnus Grenfeldt               18
  Therese Winter Bellandi & Jonas Winter               18
  Stina Carlson & Mikael Carlson               17
  Louise Westerdahl & Patrik Dahlberg                 5
  Spånga Mixed 3   1 2 x 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B12 To 20 B12  
  To 19 B12 To 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Therese Walter & Pontus Emilsson             25
  Frida Eriksson & Malte Thelberg              20
  Anna Lindahl & Jakob Forsberg             14
  Bettan Molander & Magnus Strauch             12
  0
  0
  0
                    0
                     
                     
  Spånga helg Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B7 Sö 13 B7  
  Sö 12 B7 Sö 14 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Admir Catovic & Fredrik Hällqvist               37
  Daniel Fredriksson & Thomas Ogestadh               32
  Pontus Billstam & Per Öhlén               27
  Tomas Jonsson & Patrik Rustman               25
  Stefan Larsson & Fredrik Wall               15
  Filip Hagenius & Oscar Lindström               13
  Erik Eklund & Maximiliam Lind               11
  Haisem Ali & Morteza Emarestani                 8
  Spånga helg Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B8 Sö 13 B8  
  Sö 12 B8 Sö 14 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jacob Hernberg & Simon Ramnö           23
  Ludvig Cederteg & Martin Persson           23
  Andreas Ryden & Pär Tegerstrand           19
  Daniel Hinders & Jesper Östling           14
  Aladdin Eddaoui & Maroan Eddaoui           7
  Josef Atmane & Rodrigo Muñoz           1
  0
                    0
  Spånga helg Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B9 Sö 13 B9  
  Sö 12 B9 Sö 14 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Therese Tjeder Franzén & Marcus Franzén           22
  Stefan Hök & Martin Sirvell           19
  Arne Lindell & Håkan Lindell           16
  Hans Gyllner & Niklas Pohly           11
  Fabian Gonzalez & Rafael Gonzalez           11
  Leo Bergqvist & Johan Lundin           9
  0
                    0
  Spånga helg Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B10 Sö 13 B10  
  Sö 12 B10 Sö 14 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonatan Holmberg & Patric Holmberg           20
  Casper Larsen & Sebastian Viding           17
  Oscar Brunström & Ted Samuelsson           14
  Milad Farshid & Ali H. Salem           11
  Jakob Forsberg & Jakob Thorsteinsson           10
  Fredrik Nielsen & Jens Nielsen           7
  0
                    0
                     
                     
  Spånga Tjejer Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B7 To 20 B7  
  To 19 B7 To 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Linda Jakobsson & Nina Linell               37
  Jessica Kasskawo & Martina Rustman               28
  Carin Dunér & Anna Hällöv               24
  Malin Andersson & Kristin Hammerman               22
  Lisa Andersson & Nicole Hanzon               19
  Kicki Brandt & Lisa Hillerström               16
  Stina Carlsson & Erica Svensson               14
  Ann-Sofi Henriksson & Anne Pihl                 8
  Spånga Tjejer Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B8 To 20 B8  
  To 19 B8 To 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Pia Nildén & Malin Singh               33
  Anna Picornell & Alexandra Wallgren               30
  Wiktoria Ahnlund & Katarina Jellnor               27
  Linda Hedvall & Linda Åhlin               23
  Josefin Karbassi & Jenny Söderlind               23
  Anna Dahl Bagge & Anne Ferm               21
  Evelina Gulliksson & Elin Nyberg               6
  Anna-Carin Bachtiar & Anna Odelius                 4
  Spånga Tjejer Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B9 To 20 B9  
  To 19 B9 To 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Cecilia Caph & Mahboba Jamshidi               40
  Linn Eriksson & Lisa Lindeblad               33
  Sussie Balsom & Annica Näsmark               20
  Ulrica Bååthe & Caroline Stiernstedt Sahlborn               20
  Annika Jansson & Ninni Johansson               18
  Petra Lindermyr & Marie Nyhed               16
  Cecilia Nygren Bonnier & Susan Hartley               12
  Maria Bergqvist  & Sanna Peters                 9
  Spånga Tjejer Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B11 On 20 B11  
  On 19 B11 On 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Ebba Zimmerman & Matilda Zimmerman            26
  Cilla Jegander & Malin Marcko           23
  Annika Lundborg & Moa Mannheimer           18
  Therese Friberg & Lisa Stenberg           10
  Fina Frigell & Anna Gidgård           7
  Eva Fransson & Lina Mas           6
  0
                    0
  Spånga Tjejer Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B12 On 20 B12  
  On 19 B12 On 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Josefine Lemberg & Therese Sörensen           20
  Madeleine Lindskog & Helene Olausson           19
  Helena Lindström &  Ine Seidel           17
  My Scnnitzer & Madeleine Tegerstrand           15
  Ida Malin Alders & Nathalie Lindström           10
  Josefin Hedman & Mimmi Melander           7
  0
                    0
                     
                     
  Botkyrka Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B1 Ti 20 B1  
  Ti 19 B1 Ti 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonas Hammar & Michael Märlin               30
  William Franc & Christian Rosén               29
  Nils Dahlberg & Rasmus Lundberg               25
  Dominik Kolarczyk & Boban Pejic               24
  Andreas Jansson & Matthias Olsson               20
  Stefan Bondesson & Tomas Hellekant               19
  Max Kållberg & Hugo Rosas               18
  Kristoffer Bärzen & Rasmus Kronestrand                 1
  Botkyrka Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B2 Ti 20 B2  
  Ti 19 B2 Ti 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Fredrik Berg & Jakob Hammarlund               35
  Calle Arnold & Göran Nilervall               31
  Josip Ascic & Fredrik Larsson               28
  Witsanu Janwichian & Martin Jarl               19
  Johan Gustavsson & Thomas Nedelius               18
  Fredrik Rydman & Daniel Wihlborg               18
  Erik Hedberg & Roger Sandberg               13
  Carlos Nani & Filip Vasiljevic                 4
  Botkyrka Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B3 Ti 20 B3  
  Ti 19 B3 Ti 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Cristian Paredes & Christopher Shotey               33
  Ellen Rensgard & Rasmus Christiansson               29
  Emil Pettersson & Robert Stehn               27
  Oscar Alvarsson & Mathias Lööf               27
  Mikael Andersson & Mikael A. Lundin               18
  Pascal Olivier & Jesper Westerlund               17
  Alexander Andersson & Richard Drott               10
  Robin Asplund & Tobias Landström                 6
  Botkyrka Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B4 Ti 20 B4  
  Ti 19 B4 Ti 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Cvijetin Grujicic & Maid Hamzic               35
  Linus Lindvall & Patrik Lindvall               29
  Johan Flodmark & Anthon Thonestad               28
  Jesper Danielsson & Anders Larsson               25
  Viktor Hage & Dimitris Simbas               21
  Alexander Englund & Omid Fahimi               20
  Martin Berg & Johan Thornberg               10
  Rasmus Johansson & Korab Selmanaj                 0
  Botkyrka Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B5 Ti 20 B5  
  Ti 19 B5 Ti 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Andreas Adling & Pontus Pedersen               36
  Gabriella Blomberg & Linus Jönsson               36
  Kenneth Andersson & Jan Iskasson               26
  Christer Borg & Martin Lundell               23
  Tobias Olofsson & Erik Sundell               21
  Peter Blomquist & Jan Wijkmark               13
  Tony Brydner & Christopher Falk Vasquez               6
  Niklas Svärd & Viktor Svärd                 6
  Botkyrka Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B1 Må 20 B1  
  Må 19 B1 Må 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Joakim Rundström & Gustav Säfwenberg               26
  Andreas Bjöwi & Johan Lundgren               25
  Gustav Sundström & Liam Öberg               24
  Lucia Prati & Martin Jonsson               23
  Anna Lange Nilsson & Viktor Härkesjö               20
  Raeed Abedin & Jonathan Duek               19
  Mikael Bertilsson & Peter Stackhammar               18
  Fredrik Lagerstam & Svante Nystrand                 13
  Botkyrka Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B2 Må 20 B2  
  Må 19 B2 Må 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kalle Forsberg & Tobias Wallbom               28
  Sofia Norup & Martin Roseborg               28
  Sara Ramsfeldt & Peter Sjödin               24
  Fredrik Liliequist & Gulliver Sommarbris               23
  Darryl Finell & Jan Zetterman               22
  Björn Hansen & Mikael Meyer               19
  Madeleine Gidlund & Micael Gidlund               15
  Lars Brintler & Andreas Remmer                 9
  Botkyrka Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B3 Må 20 B3  
  Må 19 B3 Må 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kenneth Lundberg & Adam Wakander               36
  Mathias Axtelius & Jesper Lagerqvist               26
  Linda Bergelin & Marie Wallén               25
  Anders Brick & Hanni Serag               22
  Mattias Moqvist & Daniel Persson               21
  David Elfvik & Perjohan Säfström               20
  Janne Laine & Anders Soldan               12
  Andreas Granholm & Timmie Nilsson                 6
  Botkyrka Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B4 Må 20 B4  
  Må 19 B4 Må 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Victoria Broberg & Christian Simon               29
  Linda Lindell & Peter Lindell               28
  Tomas Hansson & Stefan Rogander               21
  Tobias Ederstål & Mattias Tuvelid               20
  Åsa Edlund Jönsson & Henrik Jönsson               19
  Tommy Blomberg & Kristian Dahlström               18
  Ludvig Hoffman & Christian Qvarfordt               17
  Ann-Charlotte Lindberg & Charlotte Nömmera               15
  Botkyrka Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B5 Må 20 B5  
  Må 19 B5 Må 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Christer Hodell & Mats Larsson               36
  Jonathan Bengtsson & Simon Uggla                31
  Olivia Nilsson & Lasse Nilsson               23
  Lotta Mauritzson & Stefan Granberg               21
  Ida Berg & Jonny Berg               19
  Ellinor Berglund & Pernilla Gardevåg               17
  Marie Hallberg & Marika Pihl               16
  Helena Buvall & Jessica Parkenberg                 5
                     
                     
                     
  Upplands Väsby V Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 17:30 B3 On 19:00 B4  
  On 19:00 B3 On 20:30 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Fredrik Ahlström & Marcus Olofsson               38
  Toni Lahdo & Daniel Yuksel               30
  Niklas Flisberg & Mattias Nilsson               27
  Mats Groth & Michael Norlund               21
  Niklas Julin & Jonas Oreland               17
  Stefan Andersson & David Moritz               16
  Peter Arhawi & Jawad Mirbaz               9
  Björn Hofbard & Nils Jönsson                 4
  Upplands Väsby V Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 17:30 B4 On 20:30 B4  
  On 19:00 B5 On 20:30 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Francisco Carrasco & Johan Dahlin               34
  Johan Bergstrand & Martin Ström               28
  Henrik Cronebäck & Stefan Eklund               24
  Adam Edström & Fabian Hedlund               20
  Fredrik Gustavsson & Andreas Öhrstedt               19
  Johan Fitinghoff & Alexander Popovic               17
  Anders Hernodh & Anders Jatéus               15
  Daniel Bergström & Markus Karlsson                 11
  Upplands Väsby V Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 17:30 B5 On 19:00 B6  
  On 17:30 B6 On 20:30 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Niklas Angergård & Christian Drougge               29
  Jonas Jateus & Mats Jateus               28
  Marc Paalzow & Jerrie Windahl               26
  Albin Broman & Marcus Svensson               22
  Martin Bergstrand & Martin Svensson               21
  Anders Hedström & Mattias Nygårds               15
  Patrik Fromell & Håkan Fröberg               15
  Patric Lahouar & Ulf Löfstrand                 12
  Upplands Väsby V Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 17:30 B9 On 19:00 B13  
  On 19:00 B9 On 20:30 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Måns Hedenskog & David Jansson               30
  Niclas Johansson & Anders Lundin               28
  Andreas Sjöström & Rikard Åberg               28
  Nicklas Bjunér & Daniel Westin               23
  Tomas Hellström & Robert Högström               22
  Timo Poikela & Patrik Qvennerstedt               17
  Daniel Sonnerstedt & Stefan Sonnerstedt               16
  Ola Arehult & Niklas Magnusson                 4
  Upplands Väsby V Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B10 Ti 20 B1  
  Ti 19 B1 Ti 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Oscar Bjurbäck & Gautam Parekh               30
  Jesus Roldos & Christoffer Wigfors               29
  Stefan Albinsson & Anders Fohlin               28
  Lillemor Bergstrand & Johan Bergstrand               26
  Johan Sköld & Niklas Sköldengen               21
  Ronnie Forsman & Kevin Sandor               14
  Patrik Hollsten & Kouros Zare               12
  Alexander Ahlqvist & Karl-Johan Peres                 6
  Upplands Väsby V Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B9 Ti 20 B9  
  Ti 19 B9 Ti 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Sören Frantz & Matias Laapotti               31
  Niclas Lindgren & Nils Rydberg               31
  Said Damoun & Hicham Eltabi               28
  Lisa Hillerström & Thomas Franzén               26
  Filip Hanson & Jesper Romilson               24
  Klas Rönqvist & Clemens Stöger               14
  Jennifer Forsberg & Victor Blom               7
  Maria Hofberg & Daniel Hofberg                 7
  Upplands Väsby V Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B2 Ti 21 B2  
  Ti 20 B11 Ti 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Gabriel Byström & Tobias Mårtensson               38
  Jonas Hellroth & Mattias Nilsson               37
  Mats Lindgren & Filip Rydin               26
  Linn Nordbeck & David Nordbeck               26
  Stefan Käll & Andreas Lindblad               23
  Marie von Brömssen & Hugo Jacobson               10
  Wille Jämsen & Torbjörn Ulfsberger               8
  Anne Hillman & Fabian Kärrbrink                 0
  Upplands Väsby V Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B13 Ti 20 B13  
  Ti 19 B13 Ti 21 B13  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jimmy Gyllenklev & Jonas Hedlund               39
  Daniel Fällman & Johan Hedin               32
  Vidar Ireblad & Adrian Khosrowpanah               29
  Marcus Oscarsson & Kristoffer Wijk               25
  Philip Arnborger & Johan Fronaeus               23
  Anne Ferm & Per Björkman               13
  Ledig plats               0
  Ledig plats                 0
  Upplands Väsby V Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B15 Ti 21 B10  
  Ti 19 B15 Ti 21 B15  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Håkan Berlin & Magnus Klingvall               34
  Daniel Islevik & Linus Mickelsson               31
  Peter Fredriksson & Karl Reinholdsson               29
  Christian Larsson & Hugo Larsson               27
  Lotta Claesson & Mattias Ripoll               22
  Anders Lagerqvist & Håkan Söderberg               19
  Lucas Karlsten & Mattias Karlsten               5
  Ledig plats                 0
                     
                     
  Upplands Väsby T Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Anna Axenhorn & Elly Höijer           26
  Pernilla Bäckman & Nancy Palaguine           22
  Frida Lagerquist & Malin Lagerquist           16
  Lillemor Bergstrand & Pia Steenberg           14
  Maarit Hellström & Petra Stubbing           7
  Sara Johansson & Helena Zimmermann           5
  0
                    0
  Upplands Väsby T Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Amanda Kujanpää & Maja Norrbelius           22
  Sofia Blomqvist & Karolina Jelassi Sundqvist           17
  Hanna Ahlström & Cecilia Lundqvist           15
  Hanna Hallén & Malin Wiklund           13
  Helen Beletic & Sofia Falk           12
  Hanna Richter & Tilda Rydeberg           9
  0
                    0
  Upplands Väsby T Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B13 To 20 B13  
  To 19 B13 To 21 B13  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Tova Berglund & Annelie Permerin               33
  Maya Lundin & Linda Nyström               32
  Jessica Ahlström & Maria Rosén               26
  Anette Johansson & Mia Karlsson               22
  Anette Gelinder & Catrin Wester               20
  Magdalena Aurell & Rebecca Persson               16
  Annika Ireblad & Lena Larsson               10
  Anna Andersson & Yvonne Germer                 9
  Upplands Väsby T Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B15 To 20 B15  
  To 19 B15 To 21 B15  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Anna Crozzoli & Camilla Cummings               40
  Anna Kalm & Kattis Söderqvist               32
  Camilla Bladh & Helene van den Berg               21
  Camilla Ahlstedt & Maggan Ahlstedt               18
  Josefine Godhe & Karin Stragne               17
  Alice Nordin & Louise Nordin               14
  Jenny Arnborger & Kayan Fronaeus               14
  Lisa Helander & Malin Lundberg                 12
                     
                     
  Västerhaninge Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 19:00 B3 On 20:30 B3  
  On 19:00 B4 On 20:30 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Gilbert Cason & Isak Grönberg           22
  Per Hedenström & Mathias Övelius           20
  Åsa Hellström & Kjell Hellström           18
  Jonah Bergelin & Percy Palm           10
  Jimmy Bergander & Marcus Hellman           6
  Zebastian Hird & Mathias Maurin           2
   
                     
  Västerhaninge Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 17:30 B5 On 20:30 B5  
  On 19:00 B5 On 20:30 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonatan Andreasson & Emil Karlsson           28
  Carl Command & Jonatan Nilsson           20
  Steve Bergholtz & Tedde Lindholm           20
  Benny Carlsson & Magnus Nordlander           12
  Mats Lindström & Mathias Norderstål           10
  Lag saknas           0
   
                     
  Västerhaninge Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 19:00 B7 On 20:30 B7  
  On 19:00 B8 On 20:30 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Elias Bergwall & Christoffer Sjölund           22
  Henrik Bolwig & Mattias Jaurinder           21
  Fredrik Jonasson & Jesper Nandorf           18
  Jenny Bengtsson & Niklas Bengtsson           16
  Karl Knarvik & Viggo Stevens           7
  Marcus Englund & Niklas Gustafsson           4
   
                     
  Västerhaninge Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B1 Ti 20 B1  
  Ti 19 B1 Ti 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Martina Wretman & Magnus Wretman             26
  Tom Bergkvist & Jan Lindberg             16
  Pontus Albertsson & Rickard Ljunglöf             16
  Erik Johansson & Andreas Toresson             14
   
   
   
                     
  Västerhaninge Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B2 Ti 20 B2  
  Ti 19 B2 Ti 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Ylva Nilsson & Mats Sellstone             30
  Eva Sporre & Matts Sporre             19
  Åza Hansson & Kalle Hansson             18
  Filip Forslin & Rasmus Möllmark             5
   
   
   
                     
  Västerhaninge Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B12 Ti 20 B12  
  Ti 19 B12 Ti 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Marcus Hägglund & Hampus Svensson             25
  Elliot Patrickson & Richard Skogsbergh             20
  Johanna Olsson & Tony Olsson             14
  Sebastian Eriksson & Tom Hellgren             7
   
   
   
                     
                     
                     
  Heron City V Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B1 Må 20 B1  
  Må 19 B1 Må 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Oscar Gunnarsson & Gustavo Molano               30
  Daniel Bjerner & Gabriel Bjerner               29
  Ludvig Sjögren & Adam Solberg               26
  Fabian Vidal Flores & Francisco Flores Frías               23
  Martin Brenner & Filip Ramkloo               21
  Peter Holm & Joakim Ramtzen               19
  Joakim Forsberg & Henrik Hagström               12
  Besim Canovic & Daniel Avanik Sivertsen                 8
  Heron City V Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B2 Må 20 B2  
  Må 19 B2 Må 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Joel Ahlby & Christoffer Thulin               35
  Anton Rosén & Kristoffer Westman               27
  Tom Marcusson & Tomas Marcusson               27
  Göran Svedebäck & Samuel Svedebäck               26
  Rickard Adolfsson & Mattias Persson               19
  Filip Häggstrand & Henrik Lindgren               14
  Edmond Pham & Vincent Tse               12
  Marcus Sandqvist & Mathias Sandqvist                 6
  Heron City V Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B3 Må 20 B3  
  Må 19 B3 Må 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Eric Eneroth & Zeb Eneroth               35
  Tobias Holma & Mikael Jonsson               34
  Erik Apelkrona & David Pascua               27
  Marcus Larsson & Niklas Larsson               22
  Andreas Lundén & Jacob Wiman               17
  Linus Kristiansson & Philip Svensson               13
  Fabian Waxin Borén & Albin Karlén               13
  Martin Hellberg & Jon Walgeborg                 0
  Heron City V Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B4 Må 20 B4  
  Må 19 B4 Må 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Joakim Hibell & Peter Yxne               35
  Jonathan Fagerström & Hampus Svensson               30
  Fredrik Jungarve & Fredric Nilholt               24
  Mathias Carstelius & Nader Elselawy               24
  Magnus Andersson & Robin Figaro               19
  Mikael Winberg & Torbjörn Öqvist               18
  Patrik Englund & Erik Lönnbark               18
  Simon Edholm & Mathias Gimhag                 0
  Heron City V Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B6 Må 20 B6  
  Må 19 B6 Må 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Razvan Banila & Stefan Berggren               35
  Daniel Hjort & Marcus Svensson               33
  Anton Holgersson & Alexander Karmeland               32
  Mats Jonsson & Jonas Myllyaho               22
  Karl Ivarsson & Viktor Loman               13
  Peter Elfving & Tobias Nordstrand               12
  Anton Leinonen & Albin Lötbom               9
  Henrik Heinonen & Timothy Heinonen                 0
  Heron City V Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B7 Må 20 B7  
  Må 19 B7 Må 21 B7  
   
  Joakim Arvidsson & Vincent Burema               42
  Robin Kajlinger & Robin Sandberg               29
  Marcin Michalak & Eddie Rossel               23
  Christopher Barrie & Robin Broström               23
  Lucas Halvarsson & Jacob Wirsenius               20
  Kim Schiöld & Kim Sjögren               14
  Axel Billter & Micke Brustad               9
  Jonas Autio & Martin Rittengren                 7
  Heron City V Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B1 Ti 20 B1  
  Ti 19 B1 Ti 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jessica Nilsson & Kaan Gentele               35
  Fredrik Norberg & David Tepper               32
  Cecilia Malmberg & Daniel Eriksson               29
  Mikael Sandvall & Mattias Tamm               29
  Kenny Hag & Pontus Pettersson               16
  Anders Furehed & Edwin Furehed               16
  Glenn Henningsson & Jocke Nordström               7
  Marko Milic & Risto Urdzanov                 4
  Heron City V Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B2 Ti 20 B2  
  Ti 19 B2 Ti 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Frej Hult & Jonathan Jansson               35
  David Danielsen & Tom Danielsen               29
  Marlen Santesson & Janne Santesson               24
  Peter Hurkmans & Stefan Johansson               24
  Per Aldskogius & Arvid Lundkvist               24
  Robert Hellmans & Peter Svensson               19
  Peter Green & David Grönberg               12
  Joakim Haage & Anders Såger                 0
  Heron City V Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B3 Ti 20 B3  
  Ti 19 B3 Ti 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Alexis Osorio & Sebastian Osorio               31
  Lotta Nordenhäll & Roger Sandberg               25
  Daniel Nyberg & Mathias Nyberg               24
  Tomas Holmberg & Denis Madunic               24
  Lukas Hellström & Renato Lopez               21
  Jan Härkesjö & Viktor Härkesjö               16
  Ronny Ekman & Lars Mattsson               15
  Zakarias Andersson & Jan Lindahl                 12
  Heron City V Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B4 Ti 20 B4  
  Ti 19 B4 Ti 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Petra Grönvall & Ulric Grönvall               28
  Jimmy Fagerström & Niklas Sunebäck               27
  Georgina Rush & Matthew Goodwin               25
  Madeleine Falk & Madeleine Gidlund               22
  Jaime Herrera & Adams Tapia               22
  Arne Bivrin & Martin Stern               18
  Catrin Franzén & Helena Israelsson               17
  Mikael Larsson & Håkan Nyhem                 9
  Heron City V Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B6 Ti 20 B6  
  Ti 19 B6 Ti 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Daniel Mathisen & Andreas Wellen               34
  Ludvig Hoffman & Christian Qvarfordt               28
  Stefan Reimer & Elliot Reimer Civantos               27
  Alejandro Piay Miquel & Francisco Navarro               23
  Jonas Nyman & Jonatan Nyman               21
  Mikael Andersson & Jack Schwihlik               18
  Rebecka Lii Strand & Linda Östensson               12
  Katarina Lönnelid Ahlquist & Magnus Lönnelid               0
  Heron City V Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B7 Ti 20 B7  
  Ti 19 B7 Ti 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Camilla Ericsson & Jennie Larsson               39
  Helene Berg & Gabriel Berg               32
  Tina Kindvall & Marita Prezent               27
  Angelica Molin & Tim Beslee               19
  Lollo Milestad & Dan Milestad               19
  Pia Leden & Anders Danielsson               13
  Kajsa Elveberg & Rolf Elveberg               12
  Emma Persson & Veslemøy Sandvik                 0
                     
                     
  Heron City T Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Monika Grönberg & Caroline Larsson               37
  Michelle Appelqvist & Emelie Aspholm               34
  Jessica Nilsson & Erika Nyström               25
  Angela Jarlenfors & Cecilia Melander               22
  Linda Chisena & Marie Wallén               21
  Petra Grönvall & Mari Lacombe               15
  Sandra Lindskog & Kristina Thorén               10
  Camilla Ericsson & Jennie Larsson                 4
  Heron City T Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Veronica Krupenia & Rebecka Lii Strand               35
  Cecilia Belvén & Anna Lönnquist               34
  Johanna Hörnell & Malin Hörnell               27
  Mia Carlstedt & Helena Stattin               18
  Annika Carlstedt & Marie Järrestedt               18
  Daniela Kramer & Anna Stålkula               17
  Annie Granström & Josefin Ström               12
  Isabelle Olsson & Frida Strandlund                 0
  Heron City T Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Lisa Dauchez & Karolina Gaimer               33
  Klara Bender & Märta Wiren               30
  Sandra Engzell & Marika Pihl               27
  Åsa Pettersson & Sandra Yxne               20
  Sofie Damgaard & Michaela Rosen               18
  Christin Appel & Sara Croné               14
  Malin Ramkloo & Sandra Ramkloo               9
  Linda Engman & Josefine Gunnarsson                 0
  Heron City T Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Johanna Haglund & Emma Sjöberg               35
  Lie Gustafsson & Therese Gustafsson               32
  Bodil Johansson & Louise Westin               32
  Elin Adin & Ulrica Sjölund               26
  Susanne Hoffman & Jenny Persson Swalén               22
  Pia Axelson & Lotta Gyllsdorff               12
  Annika Behr & Jenny Garcia               9
  Charlotta Klasa & Elin Magnusson                 0
                     
                     
  Haninge Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18:00 B1 To 19:30 B1  
  To 18:00 B2 To 19:30 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Fredrik Jonsson & Arthur Svedberg               0
  Samuel Grönvall & Robert Hindorff               0
  Peter Sergel & Daniel Stridh               0
  Johan Eklöf & Patrik Hallin               0
  David Broström & Andreas Hagelin               0
  Mattias Dahl & Henrik Samuelsson               0
  Andreas Friberg & Mikael Söderlundh               0
  Fredrik Berg & Jakob Hammarlund                 0
  Haninge Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18:00 B3 To 19:30 B3  
  To 18:00 B4 To 19:30 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Gilbert Cason & Isak Grönberg               0
  Daniel Jedenborg & Christian Starcevic               0
  Anton Dahlberg & Sebastian Gifting               0
  Jimmy Mellgren & Johnny Tengvall               0
  Henrik Malborg & Peter Wågberg               0
  Peter Cucarano & Robert Åsberg               0
  Roger Eklund & Måns Ungfeldt               0
  Henrik Dahl & Peter Jahnmatz                 0
  Haninge Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18:00 B5 To 19:30 B5  
  To 18:00 B6 To 19:30 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Nicklas Fagerlund  & Patric Hansén               0
  Denis Mulasmajic & Dejan Pavlovic               0
  Gustav Bäärnhielm & Victor Olmedo               0
  Vilhelm Andlid & Oskar Gillman               0
  Mattias Turdell & Christoffer Westin               0
  Nicklas Brandt & Daniel Ling               0
  Joakim Borell & Roger Strandbro               0
  Joakim Linton & Robert Lundgren                 0
  Haninge Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18:00 B7 To 19:30 B7  
  To 18:00 B8 To 19:30 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Anders Fagerlund & Per Wiklund               0
  Andreas Bundesen & Thomas Narfgren               0
  John Hagdahl & Anders Isberg               0
  Sorin Valdman & David Vallin               0
  Bojan Covic & Muhamed Velic               0
  Dennis Elgholm & Percy Palm               0
  Marcus Karlsson & Martin Leinar               0
  Filip Johansson & Kristoffer Lindholm                 0
  Haninge Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18:00 B9 To 19:30 B9  
  To 18:00 B10 To 19:30 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Tim Holländare & Elliot Pålsved               0
  Alex Bertilsson & Nicklas Bertilsson               0
  Tom Bergkvist & Jan Lindberg               0
  Johannes Jerndorf & Linus Westlund               0
  Micke Sköld & Andreas Ternvald               0
  Mikael Bergman & Patrik Hallman               0
  Jani Löfson & Antoni Majblad               0
  Ulrik Dahl & Ingemar Spångberg                 0
  Haninge Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18:00 B5 On 19:30 B5  
  On 18:00 B6 On 19:30 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Lars Ericsson & Lars Jansson               0
  Andreas Linder & Marcus Linder               0
  Niklas Broberg & Mattias Lindholm Ringström               0
  Johan Abramsson & Mathias Sandqvist               0
  Andreas Barbaranelli & Håkan Gudmundsson               0
  André Monsalve Abelsson & Karim Cherif               0
  Eddie Hallgren & Michel Törnström Norlén               0
  Rafael Kiertz & Pedram Parsa                 0
  Haninge Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18:00 B7 On 19:30 B7  
  On 18:00 B8 On 19:30 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Mattias Evermo & Peter Saviaro               0
  Ylva Nilsson & Mats Sellstone               0
  Cornelia Hanke & Karen Mattsson               0
  Henrik Appelgren & Daniel Fernström               0
  Jan Lindahl & Peter Svensson               0
  Edvin Engström & Petter Engström               0
  Liam Hindorff & Robert Hindorff               0
  Eva Sporre & Matts Sporre                 0
  Haninge Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18:00 B9 On 19:30 B9  
  On 18:00 B10 On 19:30 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Pelle Johansson & Mikael Kullström               0
  Michel Jenmert & Daniel Nässelqvist               0
  Johan Brännberger & Tomas Waner               0
  Helena Holmgren & Allan Stoltenborg               0
  Caroline Jonasson & Kristin Lundberg               0
  Jonas Broberg & Henrik Wohlmer               0
  Joackim Norberg & Mattias Sand               0
  Josefine Nord & Dennis Karlström                 0
                     
                     
  Kvarnholmen Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:00 B1 Må 20:00 B1  
  Må 19:00 B1    
  Se resultaten via Backhandsmash
  Philip Enqvist & Isac Remnestedt           23
  Carl Amér & Stefan Amér           21
  Miguel Muñoz & Michel Nordeman           18
  Jonas Johansson & Per Petré           10
  Paul Stoicescu & Martin Wahlberg           6
  John Christensson & Jonas Lessner           2
  0
                    0
  Kvarnholmen Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:00 B3 Må 20:00 B3  
  Må 19:00 B3    
  Se resultaten via Backhandsmash
  Sebastian Bastani & Stefan Janse           30
  Henrik Arfwidsson & Johan Wijkman           24
  Petter Norberg & Leon Olofsson           16
  Joakim Dahlgren & Filip Nyberg           10
  Magnus Söderberg & Gustaf Tegell           5
  Alen Saric & Goitom Semere           4
  0
                    0
  Kvarnholmen Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:00 B5 Må 20:00 B5  
  Må 19:00 B5    
  Se resultaten via Backhandsmash
  Robin Hallberg & Adam Rosén           19
  Jens Gutestam & Janne Minolf           19
  Sebastian Hult & Robert Nilsson           18
  Magnus Bigner & Hans Haraldson           15
  Eliaz Björkman & Helmer Melinder           5
  Bengt Henriksson & Torbjörn Paulsson           5
  0
                    0
  Kvarnholmen Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:00 B6 Må 20:00 B6  
  Må 19:00 B6    
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jakob Ros & Joakim Ros           24
  Richard Petersson & Tobias Runebert           16
  Klas Axelson & Ola Manteus           15
  Valter Arnborg & Hampus Monie           15
  Natalie Karlsson & Susanne Selander           10
  Helena Andersson & Mia Rosén           8
  0
                    0
  Kvarnholmen Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18:00 B7 Må 20:00 B7  
  Må 19:00 B7    
  Se resultaten via Backhandsmash
  Annette Carlsson & Nils Janlöv           25
  Piotr Kulawik & Wojciech Mossakowski           23
  Jenny Knapp & Peter Knapp           18
  Lotta Sundqvist & Patrik Hansson           15
  Madeleine Sjöqvist & Sandra N. Stenberg           5
  Elsa Hård af Segerstad & Heléne Hård af Segerstad           3
  0
                    0