Sveriges största gruppspel - 5 serier - 35 grupper - 554 platser
2019 öppnas 12 banor i Spånga.
Där startar vi fyra nya serier. Anmäl er nu.
  Tabell för Turnering 17 Antal ospelade matcher
                           Tabell uppdaterad              Sista speltid Älvsjö  Vardag = 306
  Älvsjö V            To 14 feb 23:00             To 4 apr 22:00   Älvsjö Helg = 309
  Älvsjö H            Sö 17 feb 19:00              Sö 14 apr 15:00   Nacka = 156
  Nacka D            Ti 19 feb 22:00              Sö 7 april 22:00   Nacka Tjejer = 42
  Nacka T            Ti 19 feb 22:00              Ti 9 april 22:00   Nacka Singel = 18
  Nacka S            Ti 19 feb 22:00              Ti 5 mars 22:00   Totalt = 831
  Nästa turnering: Court1 Open 9-10 mars Tabell turnering 17
  Senaste turnering: Padelverket HCP 5-6 jan P = laget som får poäng om
  Tidigare turneringar matchen inte spelas senare
     
  Stockholm XX-Masters Poängregler ej spelade matcher
  Älvsjö vardag Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0 -26
  Michael Appelgren & Rickard Eldh 1 5             5
  David Bengtsson & Viktor Hähle 1 3             3
  David Gustavsson & Mårten Skånman 1 3             3
  Marcus Jansson & Tom Ålhed [T] 1 1             1
  David Borgbrant & Mikael Svensson 0               0
  Ulrik Ahm & Andreas Öhman 0               0
  Kristian Alfredsson & Simon Minnema 0               0
  Robin Carlsson & Jonas Wiklander 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0 -26
  Peter Björk & Ronnie Gustafsson 1 6             6
  Henrik Borg & Michael Norlund 1 3             3
  Christer Andersson & Joakim Jobsson 1 3             3
  Kim Lindholm & Andreas Riikonen 0               0
  Rasmus Olofsson & Henrik Sundström 0               0
  Jonas Pihlgren & Roger Örtevall 0               0
  Mattias Andersson & Johan Wickström 0               0
  Olle Printz & Urban Printz 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0 -26
  Maths Ohlsson [T] & Ken Wendelin 1 6             6
  Johan Geisler & Patrik Löfgren 1 3             3
  Anders Eriksson & Charlie Torstensson 1 3             3
  Kalle Bogren & Niklas Kylberg (T) 0               0
  Karl Aspengren & Michael Modig 0               0
  Jonas Alm & Tom Ålhed 0               0
  Johan Hagström & Petter Lindahl 0               0
  Anders Hübner & Sebastian Wiiala 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Spelschema 1 0 0 0 0 0 0 -27
  Daniel Barck & Anton Västberg 1 5             5
  Niclas Franzen & Toste Junestrand 1 1             1
  Joakim Graan & Tobias Tibell 0               0
  Patrik Hallin & Philip Rakell 0               0
  Karl Frostensson & Jens Miöen 0               0
  Robin Falk & William Franc 0               0
  Andreas Bergström & Linus Henriksson 0               0
  Kent Ekman & Ulf Roos 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B5 To 20 B5  
  To 19 B5 To 21 B5  
  Spelschema 1 0 0 0 0 0 0 -27
  Niklas Olsson & Peter Olsson 1 3             3
  Christer Baskin & Afif Chahrstan 1 3             3
  Alexander Hargelid & Fredrik Stenfors 0               0
  Maths Ohlsson & Roger Strandbro 0               0
  Tomas Eklund & Roberth Groth 0               0
  Matthias Danielsson & Mehdi Yazdanpanah 0               0
  Kristofer Hammarlund & Marcus Liljeblad 0               0
  Joel Eriksson & Björn Johansson 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B6 To 20 B6  
  To 19 B6 To 21 B6  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Jan Johansson & Fredrik Sjöberg 1 6             6
  Magnus Algard & David Oliver Elgh 1 6             6
  Peter Lundin & Patrik Wartia 1 5             5
  Joacim Eriksson & Simon Fogbring 1 1             1
  Simon Hansson & Oskar Svensson 0               0
  Erik Brink & Fredrik Johnson 1 0             0
  Andreas Detterfelt & Jesper Lamander 1 0             0
  Rickard Engmark & Elie Hamamgi 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Spelschema 4 0 0 0 0 0 0 -24
  Niklas Hansson & Robert Hellman 1 6             6
  Adriano Baggio & Johan Enberg 1 6             6
  Staffan Eriksson & Mattias Wadsten 1 6             6
  Joel Yderberg & Patrik Yderberg 1 4             4
  Alex Johansson & Tony Sun 1 2             2
  Christian Bergstrand & Lars Bergstrand (T) 1 0             0
  Emil Vallqvist & Rikard Vallqvist 1 0             0
  Martin Hammare & Sverre Söderlund 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Samuel Grönvall & Cecilia Waktel 1 6             6
  Mattias Samuelsson & Michael von Braun 1 4             4
  Staffan Holmén & Claes Wirfelt 1 4             4
  Gustav Hast & Robert Lundh 1 2             2
  Leopold Askebäck & Fredrik Lindberg 1 2             2
  Mats Olsson & Jakob Testen 0               0
  Jimmy Olsson & Mats Työläjärvi 0               0
  Taquin Ho & Martin Jarl 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Spelschema 4 0 0 0 0 0 0 -24
  Simon Chamoun & Gabriel Lahdo 1 6             6
  Christoffer Kullander & Henrik Åkerman 1 6             6
  Joakim Borell & Fredrik Kjellander 1 5             5
  Tomas Ericsson & Johannes Hamaagi 1 3             3
  David Gransell & Kristoffer Willstedt 1 3             3
  Johan Carleborn & Pelle Tunell 1 1             1
  Gustaf Arbell & Isak Törnqvist 1 0             0
  Wilmer Printz & Scott Stiernborg 1 0             0
  Älvsjö vardag Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B4 On 20 B4  
  On 19 B4 On 21 B4  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0 -26
  Stefan Bredell & Karl Zaar 1 5             5
  Jonatan Sandberg & Mikael Åkerström 1 5             5
  Daniel Högström & Robert Högström 1 1             1
  Daniel Hermundstad & Bertil Jan 1 1             1
  Thomas Eldh & Jan Johansson 0               0
  Hannes Eskebaek & Olle Färnlycke 0               0
  Peter Linsér & Thomas Wik 0               0
  David Appelgren & Elin Appelgren 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B5 On 20 B5  
  On 19 B5 On 21 B5  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Måns Bergell & Emil Jönsson 1 4             4
  Patrik Brodin & Robert Brundin 1 4             4
  Jan Härkesjö & Tony Rex 1 3             3
  Åsa Ek & Nina Klasson 1 3             3
  Tobias Roswall & Tom Sandström 1 2             2
  Lars Bergstrand & Rickard Kähler 1 2             2
  Anna Borsos & Peter Borsos 0               0
  Malin Ekman & Carolina Lång 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B6 On 20 B6  
  On 19 B6 On 21 B6  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Louise Lindström & Caroline Pettersson 1 6             6
  Daniel Boban & Alexander Pflücker 1 6             6
  Niklas Lundell & Johan Ytterberg 1 3             3
  Pia Bonaure & Emelie Franzer 1 3             3
  Emil Tiismann & Hugo Tiismann 0               0
  Tom Christerson & Simon Hamilton 0               0
  Roland Andersson & Julia A. Milekovic 1 0             0
  Robert Katic & Rafael Kiersz 1 0             0
                     
                     
  Älvsjö helg Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B1 Lö 13 B1  
  Lö 12 B1 Lö 14 B1  
  Spelschema 3 0 0 1 0 0 0 -24
  Jonas Oldinger & Anders Skägg 2 5     3       8
  Dan Bengtsson & Gustav Fromell 1 5             5
  Joachim Karlsson & Gustaf Ottosson 1 4             4
  Richard Andersson & Peter Hasselblad 1       3       3
  Patrik Nilsson & Johannes Thomhave 1 2             2
  Ola Jönsson & Joakim Lundholm 1 1             1
  Patrik Hallin & Philip Rakell 1 1             1
  Mats Olsson & Jakob Testen 0               0
  Älvsjö helg Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B2 Lö 13 B2  
  Lö 12 B2 Lö 14 B2  
  Spelschema 2 1 0 0 0 0 0 -25
  Mikael Cicek & Matthias Danielsson 1 6             6
  Daniel Salinas & Rubin Virdi 1   6           6
  Jan Chaitas & Mikael Kristiansson 1 4             4
  Jonas Oldbro & Joacim Tidblad 1 2             2
  Jesper Bäckman & Hans Müller 0               0
  Robin Falk & William Franc 0               0
  Olle Löwbeer & Mattias Samuelsson 1 0             0
  Johan Möller & Martin Pettersson 1   0           0
  Älvsjö helg Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B3 Lö 13 B3  
  Lö 12 B3 Lö 14 B3  
  Spelschema 1 0 0 0 0 0 0 -27
  Christer Baskin & Afif Chahrstan 1 3             3
  Lukas Brikell & Pontus Ehrenbom 1 3             3
  Johnny Olofsson & Linus von Tourtchaninoff 0               0
  David Andersson & Tobias Ring 0               0
  Ola Fredriksson & Andreas Söderqvist 0               0
  Tomas Ahtila & John Hagdahl 0               0
  Magnus Ballchand & Shariar Zadeh 0               0
  Gustav Bäärnhielm & Gustaf Wahlgren 0               0
  Älvsjö helg Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B4 Lö 13 B4  
  Lö 12 B4 Lö 14 B4  
  Spelschema 1 0 0 0 0 0 0 -27
  Rasmus Mellerup & Joshua Moore 1 6             6
  Peter Lejdestad & Arne Lindholm 0               0
  Lars Kvarnhem & Oskar Myrén 0               0
  Fredrik Eriksson & Martin Karlsson 0               0
  Lasse Cewe & Conny Lindholm 0               0
  Samuel Grönvall & Karl Wik 0               0
  Victor Lindström & Oliwer Waider 0               0
  Fabian Della Morte Pålstam & Victor Rosenhoff 1 0             0
  Älvsjö helg Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B5 Lö 13 B5  
  Lö 12 B5 Lö 14 B5  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0 -26
  Håkan Holm & Erik Karlsson 1 6             6
  Johan Edlund & Tomas Persson 1 5             5
  Fredrik Haglund & Tomas Helsing 1 1             1
  Bruno Lacombe & Jocke Wärme 0 P             0
  Olle Grönberg & Gunnar Möller 0               0
  Thomas Magnusson & Karl Sahlin 0               0
  Johan Kapteijn & Erik Kjellgard 0 wo             0
  Mathias Lind & David Malmberg 1 0             0
  Älvsjö helg Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Lö 11 B6 Lö 13 B6  
  Lö 12 B6 Lö 14 B6  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Josefine Paulie & Cecilia Waktel 1 6             6
  Fransisco Canca Garcia & Dennis Thid 1 4             4
  Sabahudin Atajic & Samuel Sundberg 1 4             4
  Magnus Lindgren & Stefan Wallerman 1 2             2
  Henrik Hadarsson & Johan Spindler 1 2             2
  Mikael Koch & Benny Lindberg 0               0
  Oscar Brissle & Jakob Moroz 0               0
  Henrik Kjellkvist & Johan Olsson 1 0             0
  Älvsjö helg Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B1 Sö 13 B1  
  Sö 12 B1 Sö 14 B1  
  Spelschema 1 0 0 0 0 0 0 -27
  Emil Jönsson & Oskar Karlsson 1 5             5
  Björn Edebrand & Christian Petersson 1 1             1
  Niklas Svärd & Wiktor Svärd 0               0
  Frans Henriksson & Nils Sjösten 0               0
  Jennifer Adilstam & Ronnie Poulsen 0               0
  Per Ottosson & Jakob Ros 0               0
  Per Börjegren & Henrik Hagström 0               0
  Adrian Karlsson & Oskar Svensson 0               0
  Älvsjö helg Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B2 Sö 13 B2  
  Sö 12 B2 Sö 14 B2  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Richard Kramer & Christoffer Lindgren 1 4             4
  Siavoush Esmaeili & Karli Ibrahim 1 4             4
  Jacob Philipson & Henrik Rosencrantz 1 3             3
  Farid Aradimeh & Jonas Hammargren 1 3             3
  Stefan Bredell & Anders Frisk 1 2             2
  Henry Edvardsen & Sebastian Lumare 1 2             2
  Adam Andersson & Carl Muszynski 0               0
  Danne Nilsson & Fredrik Stenfors 0               0
  Älvsjö helg Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B3 Sö 13 B3  
  Sö 12 B3 Sö 14 B3  
  Spelschema 1 0 0 0 0 0 0 -27
  Lars Fleren & Torbjörn Rusck 1 5             5
  Pasel Assalum & Ali Menan Mosui 1 1             1
  Anastasia Gross & Josef Skogberg 0               0
  Taquin Ho & Martin Jarl 0               0
  Erik Bergquist & Renato Lopez 0               0
  Jesper Ottosson & Felix Thorstensson (T) 0               0
  Mathias Andersson & Kristoffer Hilton 0               0
  Rickard Eklöf & Andreas Hagström 0               0
  Älvsjö helg Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B4 Sö 13 B4  
  Sö 12 B4 Sö 14 B4  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Fredrik Hultner & Tobias Stenberg 1 6             6
  Jorge Gomez Cobacho & Fredrik Prüzelius 1 6             6
  Caroline Lai Karlsson & Dennis Reiter 1 6             6
  Tomas Asperö & Patrik Hållenius 0               0
  Martin Forsström & Anders Hardebring 0               0
  Anton Henriksson & Sebastian Mustonen 1 0             0
  Patrik Widlund & William W. Widlund 1 0             0
  Henrik Larsson Broman & Kristoffer Köllerström 1 0             0
  Älvsjö helg Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B5 Sö 13 B5  
  Sö 12 B5 Sö 14 B5  
  Spelschema 2 0 0 0 0 0 0 -26
  Martin Frölander & Assan Manneh 1 5             5
  Daniel Acevedo & Hawal Kareem 1 3             3
  Jesper Aldentorp & Kit Cheng 1 3             3
  Sebastian Contreras & Hawler Rabun 1 1             1
  Martin Lundegren & Stefan Nilsson 0               0
  Susanne Kallio & Christina Söderström 0               0
  Herman Hansson & Agnes Stålhandske 0               0
  Love Carlsson & Magnus Sandström 0               0
  Älvsjö helg Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B6 Sö 13 B6  
  Sö 12 B6 Sö 14 B6  
  Spelschema 3 0 0 0 0 0 0 -25
  Oscar Lundgren & Dennis Unefäldt 1 6             6
  Irene Johansson & Per Anders Radencrantz 1 5             5
  Fredrik Bäckstrand & Mats Enebrink 1 3             3
  Per Holmin & Ami Thunqvist 1 3             3
  Erik Nordén & Jenni Nordén 1 1             1
  Christer Hammar & Robert Klatzkow 0               0
  Mikael Steiser & Johan Thornberg 0               0
  Oskar Börjesson & Jeff Erici 1 0             0
                     
                     
  Nacka Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 2 3 0 0 0 0 0 -23
  Maths Ohlsson & Brune Tavell 2 6 2           8
  Mathias Saving & Jesper Söderström 2 3 4           7
  Jan Johansson & Fredrik Sjöberg 2 3 2           5
  Joakim Granlund & Joakim Lundholm 1   4           4
  Joacim Ericsson & André Johansson 2 0 4           4
  Patrick Kalaska & Ken Wendelin 1   2           2
  Peter Lundin & Patrik Wartia 0               0
  Christian Lång & Michael Modig 0               0
  Nacka Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0 -22
  Kalle Boumedienne & Joakim Haglund 2 3 6           9
  Jocke Emsjö & Niklas Westin 2 5 4           9
  Paul Pimmeshofer & Johan Westerlund 2 3 5           8
  Andreas Gerdén & Kristian Petersen 2 5 1           6
  Patrik Ageman & Jonas Noren 1   2           2
  Erik Jaldevik & Patrik Jaldevik 1 1             1
  Johan Eriksson & Jimmy Sundqvist 2 1 0           1
  Joakim Lidfeldt & Richard Selin 0               0
  Nacka Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0 -22
  Niklas Ahlén & Niklas Lindin 2 6 4           10
  Fredrik Anell & Kristofer Wanselius 2 2 4           6
  Stefan Nilsson & Torbjörn Wallin 1   5           5
  Charles Käll & Viktor Rönn 2 4 1           5
  David Malmberg & Fredric Ståhlgren 1 5             5
  Mats Gustafsson & Anders Jeding 2 1 2           3
  David Barton & Staffan Malmer 1   2           2
  Carl Graf & Linus Nelson 1 0             0
  Nacka Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 1 2 0 0 0 0 0 -25
  Petter Blid & Tobias Ring 2 4 3           7
  Daniel Arlycke & Hampus Pihl 2 2 3           5
  Per Blomqvist & Jens Franzen 1   3           3
  Per Janlert & Olof Thedéen 1   3           3
  Mats Karlsson & Joacim Löwstett 0               0
  Jan Ceder & Kenneth Gidlöf 0               0
  Janne Ytterholm & Simon Ytterholm 0               0
  Magnus Olsson & Johan Östman 0               0
  Nacka Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 17 B5 Sö 19 B5  
  Sö 18 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 4 3 0 0 0 0 0 -21
  Tomas Goldbeck-Löwe & Robert Nemlin 2 6 3           9
  Chris Liljefors & Simon Norenius 2 6 3           9
  Niklas Mattsson & Rikard Ulvshammar 2 5 3           8
  Miguel Muñoz & Eloise Nordeman 2 4 3           7
  Linus Lindvall & Patrik Lindvall 2 0 6           6
  Johan Helander & Johan Mark 1 2             2
  Yngve Håkansson & Anders Knutsson 1 1             1
  Martin Forsström & Matt Squire 2 0 0           0
  Nacka Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0 -21
  Oscar Harjunmaa & Markus Koskinen 2 6 5           11
  Patrik Andersson & Rex Lindström Grip 2 4 6           10
  Henrik Rosencrantz & Jens Ölander 2 6 3           9
  Thomas Böhmer & Henrik Stenberg 1   6           6
  Thommy Sundström & Fredrik Ågren  2 2 3           5
  Henry Fors & Göran Linder 1   1           1
  Gustaf Arbell & Isak Törnqvist 2 0 0           0
  Mattias Berggren & Fredrik Ehn 2 0 0           0
  Nacka Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Sö 17 B3  
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Spelschema 3 3 0 0 0 0 0 -22
  Melker Helsing & Tomas Helsing 2 6 6           12
  Annika Tidell & Martin Tidell 2 6 6           12
  Anna Hallum & Daniel Jensen 1   6           6
  Marcus Blåeldh & Henrik Tellving 2 5 0           5
  Klas Elmroth & Christer Svensson 1 1             1
  Fredrik Hultner & Linda Hultner 1 0             0
  Angelo Morano & Maths Stanser 1   0           0
  Per Holmlin & Jens Nordqvist 2 0 0           0
                     
                     
  Nacka Grupp Tjejer 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B3 Må 20 B3  
  Må 19 B3 Må 21 B3  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0 -21
  Helena Mellström & Katarina Sund 2 3 4           7
  Åsa Andersson & Mia Ek 2 3 4           7
  Patricia Garcia & Maria Unefäldt 1   6           6
  Madelene Fredriksson & Tina Jägrell 2 4 2           6
  Klara Schager & Christina Söderström 1   4           4
  Helene Andersson & Katrin Andersson 2 4 0           4
  Johanna Bergman & Therese Asperman 2 2 2           4
  Cecilia H. Fällström & Andrea Åman 2 2 2           4
  Nacka Grupp Tjejer 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B1 Ti 20 B2  
  Ti 19 B1 Ti 21 B2  
  Spelschema 3 4 0 0 0 0 0 -21
  Anna Hallum & Annika Tidell 2 3 6           9
  Ann-Sofie Börjesson & Sophie Kennerfalk 2 6 3           9
  Lisa Rönnberg & Sara Källander 2 3 5           8
  Helene B. Scheer & Sabina Vesterlund 2 6 1           7
  SannaMari Bölenius & Ellen Holmsten 2 0 6           6
  Lena Jonsson & Annica Saltskog 1   3           3
  Petra Engström & Jenny Waesterberg 1   0           0
  Petra Lövblom & Anna Tallkvist 2 0 0           0
                     
                     
  Nacka Singel 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B6 Ti 20 B6  
  Ti 19 B6 Ti 21 B6  
  Spelschema 4 3 4 4 4 3 2 -4
  Matthias Danielsson 7 6 4 5 6 5 5 6 37
  Staffan Malmer 7 3 2 6 5 6 1 3 26
  Johannes Thomhave 5 6 4 4 6 1     21
  Fredrik Anell 7 5 2 1 0 5 5 3 21
  Daniel Joelsson 5 3 P 5 4 5   0 17
  Joakim Borell 6 1 5 0 2 0 1   9
  Emil Vallqvist 5 0 wo 0 0 1 5   6
  Daniel Arlycke 6 0 1 2 0 0 0   3
  Nacka Singel 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B6 Ti 20 B6  
  Ti 19 B6 Ti 21 B6  
  Spelschema 3 2 3 3 2 1 0 -14
  Kristofer Wanselius 4 6 6   3 6     21
  Love Carlsson 5 5 0 2 2 5     14
  Joakim Lidfeldt 2   6 6         12
  Lars Fleren 4 6 0 1 4       11
  Jens Rundkvist 3 0   4 5       9
  Patrick Kalaska 2     5 3       8
  Johan Håkansson 5 1   0 1 0 3   5
  Anders Wennersten 3 0       1 3   4