Sveriges största gruppspel - 8 serier - 62 grupper - 992 spelare
KM och övriga tävlingar är inställda
Gruppspelet fortsätter som planerat
  Turnering 27 = december 2020 - februari 2021 Antal ospelade matcher
                         Tabell uppdaterad         Sista speltid Nacka Helg = 0
  Nacka H        Sö 24 jan 17:00        Sö 24 jan 23:00 Nacka Tjejer = 1
  Nacka T         Sö 24 jan 17:00       Ti 9 feb 23:00 Spånga Vardag = BS
  Älvsjö V         Backhandsmash      To 4 feb 23:45 Spånga Mixed = BS
  Älvsjö H        Backhandsmash       Sö 31 jan 23:45 Spånga Helg = BS
  Spånga V       Backhandsmash      On 3 feb 23:34 Spånga Tjejer = BS
  Spånga M      Backhandsmash      To 4 feb 23:45 Älvsjö Vardag = BS
  Spånga H       Backhandsmash      Sö 7 feb 23:45 Älvsjö Helg = BS
  Spånga T       Backhandsmash      To 4 feb 23:45 Totalt = 1
  Nästa turnering: KM Padelverket  
  Senate: Padelverket 10-11 okt Tabell turnering 28
     
  Kommande & tidigare turneringar Tabell turnering 26
     
  Nacka Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Dennis Fernström & Christian Rosén 7 6 5 5 6 2 4 3 31
  Paul Pimmeshofer & Niclas Voltaire 7 3 5 5 4 4 2 6 29
  Oscar Harjunmaa & Markus Koskinen 7 0 5 6 2 5 5 6 29
  Staffan Malmer & Maths Ohlsson 7 3 3 5 3 6 1 3 24
  Magnus Andrée & David Barton 7 5 1 0 3 3 6 0 18
  Erik Jaldevik & Patrik Jaldevik 7 5 3 1 2 3 4 0 18
  David Malmberg & Fredric Ståhlgren 7 1 1 1 4 0 2 0 9
  Kalle Boumedienne & Joakim Haglund 7 1 1 1 0 1 0 0 4
  Nacka Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Patrik Edvinson & Lars Kvarnhem 7 5 4 3 6 5 5 5 33
  Stefan Fältén & Robert Nemlin 7 6 3 6 4 6 5 1 31
  Patrik Ageman & Jonas Noren 7 4 3 5 1 1 5 5 24
  Christofer Löfberg & Mats Pettersson 7 3 2 4 5 6 1 2 23
  Michel Nordeman & Miguel Muñoz 7 0 5 3 3 5 1 4 21
  Kristoffer Johansson & Fredrik Skoglund 7 1 5 2 2 1 6 1 18
  Patrick Kalaska & Niklas von Heidenstam 7 3 1 1 3 0 1 5 14
  Jocke Emsjö & Mathias Thomasson 7 2 1 0 0 0 0 1 4
  Nacka Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Melker Helsing & Tomas Helsing 7 5 1 3 5 1 6 4 25
  Janne Ytterholm & Simon Ytterholm 7 2 2 3 2 5 5 5 24
  Lukas Saving & Mathias Saving 7 5 6 3 3 1 0 6 24
  Mats Gustafsson & Anders Jeding 7 4 3 4 3 3 3 2 22
  Viktor Liman & Fredrik Ljungkvist 7 5 4 2 4 5 1 0 21
  Peter Lundin & Patrik Wartia 7 1 5 6 2 4 3 0 21
  Maria Antonsson & Daniela Moskovits 7 1 0 0 4 3 5 3 16
  Thomas Bertilsson & Hampus Pihl 7 1 3 3 1 2 1 3 14
  Nacka Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Fredrik Orre & Kristofer Wanselius 7 5 6 4 3 4 4 4 30
  Jan Johansson & Jens Ölander 7 5 3 6 4 2 2 5 27
  Linus Lindvall & Patrik Lindvall 7 5 6 0 5 6 2 2 26
  Claes Ekman & Torbjörn Rusck 7 5 3 2 6 0 3 2 21
  Henrik Fahlåker & Andreas Helsing 7 1 0 6 2 4 3 4 20
  Aleks Brdarski & Jens Franzen 7 1 5 2 0 6 4 2 20
  Johan Helander & Johan Mark 7 1 1 4 3 2 5 4 20
  Fredrik Jendelid & Paulo Wiklund 7 1 0 0 0 0 0 0 1
  Nacka Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 17 B5 Sö 19 B5  
  Sö 18 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Jacob Philipson & Johan Östman 7 6 1 6 5 3 5 6 32
  Mathias Bjerkelius & Lasse Eriksson 7 4 5 2 6 2 6 5 30
  Thomas Böhmer & Henrik Stenberg 7 5 3 5 1 4 4 5 27
  Per Bökman & Peter Nilsson 7 6 3 5 6 5 0 0 25
  Mathias Hultgren & Carl-Johan Nilsson 7 1 5 1 0 3 4 6 20
  Ida Gezelius & Rasmus Lundberg 7 0 4 4 5 1 2 1 17
  Christian Saläng & Pelle Sundquist 7 2 2 1 0 5 1 0 11
  Per Ottosson & Jakob Ros 7 0 1 0 0 0 2 0 3
  Nacka Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Christofer Elg & Richard Jelbring 7 3 6 6 6 3 5 6 35
  Miguel Muñoz & Eloise Nordeman 7 3 5 6 2 6 6 4 32
  Bo Gustafsson & Daniel Jensen 7 6 1 6 6 5 1 3 28
  Jan Eklund & Anders Knutsson 7 5 4 4 4 3 2 3 25
  Lars Eriksson & Robert Leideborg 7 0 0 0 6 6 4 3 19
  Fredrik Enetjarn & Leif Turesson 7 2 2 0 0 0 5 3 12
  Martin Forsström & Matt Squire 7 4 4 2 0 0 0 0 10
  Linus Nilsson & Johan Wiking 7 0 2 0 0 1 1 2 6
  Nacka Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Sö 17 B3  
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Karl Andersson & Henrik Söderberg 7 6 6 6 6 5 6 6 41
  Alex Astermyr & Joel Coldring 7 5 3 5 6 1 6 6 32
  Jessica Dersén & Albert Dersén 7 5 3 4 0 3 5 4 24
  Jenny Bengtsson & Niklas Bengtsson 7 6 6 1 0 3 0 2 18
  Angelo Morano & Erik Osnes 7 0 0 2 0 3 4 3 12
  Elias Frösell & Pär Philipson 7 1 0 0 0 5 0 3 9
  Chris Liljefors & Anders Lindén 7 0 0 2 0 3 2 0 7
  Sofia Heurlin & Caroline Öhrn 7 0 0 4 0 1 1 0 6
                     
                     
 
  Nacka Tjejer Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B2 Må 20 B1  
  Må 19 B2 Må 21 B1  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Anna Hallum & Annika Tidell 7 5 6 3 5 6 1 6 32
  Lisa Rönnberg & Sara Källander 7 6 5 3 2 4 5 6 31
  Wenke Aasvold & Nina Klasson 7 3 4 3 4 3 5 4 26
  Zenzi Brydolf & Paula Lillo 7 1 1 6 4 3 4 3 22
  Francesca Bäckmalm & Anna Spennare 7 3 5 2 2 2 5 0 19
  Katrin Andersson & Mia Ek 7 4 1 3 5 0 1 3 17
  Sofia Andersson & Jenny Flink 7 2 2 4 1 5 2 0 16
  Jenny Bengtsson & Isabel Bjärnström 7 0 0 0 1 1 1 2 5
  Nacka Tjejer Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B1 Ti 20 B2  
  Ti 19 B1 Ti 21 B2  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 3 -1
  Mia Barton & Emma Eirfjell 7 5 6 6 3 6 6 6 38
  Maria Andersson & Karin Villnow 6 1 6 6 6 6 6 Feb 31
  Camilla Wigander & Matilda Gullbo 7 6 6 6 1 0 6 0 25
  Wilma Grönlund & Rut Huss 6 2 0 6 3 5 4 Feb 20
  Petra Lövblom & Anna Tallkvist 7 4 0 0 5 4 2 3 18
  Marie Söderberg & Petra Weslien 7 4 3 0 2 0 0 3 12
  Martina Skande & Gabrielle Widell 7 2 0 0 4 1 0 4 11
  Alexandra Brattsell & Pernilla Hillstedt 7 0 3 0 0 2 0 2 7
  Nacka Tjejer Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B3 Ti 20 B4  
  Ti 19 B3 Ti 21 B4  
  Spelschema 4 4 4 4 4 4 4 0
  Catharina Huss & Sabina Vesterlund 7 6 6 6 5 3 5 5 36
  Ann-Sofie Börjesson & Sophie Kennerfalk 7 5 6 5 6 3 5 4 34
  Cecilia Agerman & Pia Thedeen 7 1 3 6 1 5 5 3 24
  Jessica Frösell & Anna-Maria O. Jahnsson 7 6 6 1 5 2 1 3 24
  Sara Hammarström & Tina Åkerberg 7 6 3 0 1 4 1 6 21
  Lena Mariani & Louise Stenberg 7 0 0 4 4 2 1 2 13
  Lina Lind & Caroline Rehn 7 0 0 0 2 4 4 1 11
  Isabel Eriksson & Fia Lundgren 7 0 0 2 0 1 2 0 5
                     
                     
  Älvsjö vardag Grupp 1                  
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kalle Bogren & Niklas Kylberg 0               35
  Robin Carlsson & Jonas Wiklander 0               34
  Mikael Karlsson & Victor Karlsson 0               27
  Magnus Algard & David Oliver Elgh 0               22
  Matthias Danielsson & Johnny Olofsson 0               17
  Samuel Grönvall & Noa Källkvist 0               16
  Kristian Alfredsson & Simon Minnema 0               9
  Peter Björk & Ronnie Gustafsson 0               8
  Älvsjö vardag Grupp 2                  
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Robin Falk & William Franc 0               34
  Paul Pimmeshofer & Ken Wendelin 0               29
  Anders Hübner & Fredric Ståhlgren 0               26
  Olle Printz & Urban Printz 0               23
  Andreas Bergström & Linus Henriksson 0               17
  Sebastian Hedlund & Mårten Skånman 0               15
  Patrik Hallin & Marcus Jansson 0               14
  Magnus Eliasson & Joakim Sandberg 0               8
  Älvsjö vardag Grupp 3                  
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kent Ekman & Ulf Roos 0               32
  Christer Baskin & Afif Chahrstan 0               31
  Lucas Brikell & Jesper Owe 0               30
  Marcus Karlsson & Patric Lindgren 0               21
  Johan Eriksson & Mats Olsson 0               21
  Fredric Kastevik & Andreas Riikonen 0               12
  Johan Geisler & Rikard Platus 0               12
  Karl Aspengren & Christofer Westlund 0               6
  Älvsjö vardag Grupp 4                  
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Joakim Graan & Tobias Tibell 0               26
  Mattias Samuelsson & Jocke Wärme 0               26
  Jojje Bretti & Alexander Nordén 0               24
  Oskar Wågström & Viktor Wågström 0               24
  Kristofer Hammarlund & Marcus Liljeblad 0               21
  Daniel Joelsson & Lars Starrin 0               20
  Björn Stolt & Patrik Zhang 0               14
  Karl Frostensson & Jens Miöen 0               13
  Älvsjö vardag Grupp 5                  
   
  To 18 B5 To 20 B5  
  To 19 B5 To 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Johan Hagström & Petter Lindahl 0               30
  Jonatan Sandberg & Mikael Åkerström 0               30
  Vasilis Birbas & Rickard Engmark 0               29
  Björn Johansson & Johannes Larsson 0               21
  Håkan Holm & Erik Karlsson 0               17
  Christopher Grandin & Joacim Tidblad 0               16
  Johan Pettersen & Mehdi Yazdanpanah 0               13
  Victor Lindström & Oliwer Waider 0               12
  Älvsjö vardag Grupp 6                  
   
  To 18 B6 To 20 B6  
  To 19 B6 To 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Carl Eldh & Hugo Tiismann 0               32
  Björn Edebrand & Carl Edebrand 0               31
  Viktor Bildsten & Roger Strandbro 0               28
  Johan Wallin & Michel Witenheim 0               24
  Per Björk & Max Eriksson 0               18
  David Gransell & Kristoffer Willstedt 0               16
  Tobias Lagerström & Magnus Limås 0               8
  Peter Lundin & Patrik Wartia 0               2
  Älvsjö vardag Grupp 7                  
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Daniel Detterfelt & Göran Linder 0               30
  Marcus Licke & Martin Nyberg 0               29
  Sami Ingeborn & Alexander Valentini 0               27
  Simon Chamoun & Gabriel Lahdo 0               22
  Patrik Eriksson & Jens Storberget 0               20
  Luis Miguel Alonso & Mats Työläjärvi 0               16
  Gustav Bäärnhielm & Thomas Ström 0               16
  Adam Andersson & Joakim Granström 0               6
  Älvsjö vardag Grupp 8                  
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jakob Hammarlund & Andreas Princis 0               32
  Peter Linsér & Thomas Wik 0               31
  Max Cedborn & Tobias Källmarker 0               31
  Andreas Forsberg & Niklas Windahl 0               23
  Molly Hidesäter Bredell & Stefan Bredell 0               20
  Aleks Brdarski & Jens Franzen 0               19
  Hannes Järnblad & Jesper Järnblad 0               5
  Christian Lång & Filip Norden 0               0
  Älvsjö vardag Grupp 9                  
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Tony Bacci & David Backlund 0               29
  Philip Hallqvist & Joel Yderberg 0               27
  Tomas Ericsson & Wiktor Eriksson 0               26
  Thomas Aidehag & Peter Alin 0               23
  Robert Katic & Nina Klasson 0               22
  Nicklas Malmberg & Håkan Söderqvist 0               20
  Fredrik Kjellander & Viktor Kjellander 0               12
  Anders Frisk & Karl Zaar 0               7
  Älvsjö vardag Grupp 10                  
   
  On 18 B4 On 20 B4  
  On 19 B4 On 21 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Sören Abrahamsson & Göran Flodmark 0               31
  Tommy Samuelsson & Victor Samuelsson 0               29
  Patrik Brodin & Robert Brundin 0               29
  Tobias Roswall & Tom Sandström 0               22
  Gustaf Lundegren & Martin Lundegren 0               20
  Mattias Berggren & Fredrik Ehn 0               19
  Niklas Jacobsson & Magnus Johansson 0               16
  Rikard Andersson & Åsa Andersson 0               2
  Älvsjö vardag Grupp 11                  
   
  On 18 B5 On 20 B5  
  On 19 B5 On 21 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  William Larsten & Calle Stålhem 0               31
  Mikael Borell & Thomas Svensson 0               30
  Jan Härkesjö & Tony Rex 0               28
  Susan Olsson & Niklas Fransson 0               26
  Janne Bjurman & Björn Jonsson 0               23
  Kjell Nyzelius & Stefan Nyzelius 0               16
  Mathias Gelabert & Rafael Kiersz 0               10
  Roland Andersson & Julia A. Milenković 0               2
  Älvsjö vardag Grupp 12                  
   
  On 18 B6 On 20 B6  
  On 19 B6 On 21 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Daniel Hermundstad & Håkan Richter 0               35
  Tom Christerson & Simon Hamilton 0               31
  Erik Frostensson & Gustav Frostensson 0               27
  Eva Areskoug & Thomas Areskoug 0               17
  Andreas Edman & Daniel Jonsson 0               14
  Catrin Franzén & Jenny Hedman 0               9
  Lisette Ellström & Adam Landström 0               9
  Louise Arnshoff & Veronica Guisado 0               5
                     
                     
  Älvsjö helg Grupp 1                  
   
  Lö 11 B1 Lö 13 B1  
  Lö 12 B1 Lö 14 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Robin Falk & William Franc 0               38
  Mathias Lind & Fredric Ståhlgren 0               29
  Christer Baskin & Afif Chahrstan 0               24
  Fredrik Dehlin & Christian Rosén 0               23
  Mats Olsson & Jakob Testen 0               23
  Per Kramer & Jon Ramkloo 0               14
  Tobias Augustsson & Jonas Hammar 0               8
  Mikael Adolfsson & Jonas Lindelöf 0               8
  Älvsjö helg Grupp 2                  
   
  Lö 11 B2 Lö 13 B2  
  Lö 12 B2 Lö 14 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonas Oldbro & Joacim Tidblad 0               29
  Johan Edlund & Tomas Persson 0               28
  Johan Westlin & Mehdi Yazdanpanah 0               24
  Håkan Holm & Erik Karlsson 0               23
  Gustav Bäärnhielm & Anders Dahlgren 0               18
  Björn Johnsson & Robin Karlsson 0               18
  Joachim Karlsson & Olle Löwbeer 0               15
  Björn Edebrand & Carl Edebrand 0               10
  Älvsjö helg Grupp 3                  
   
  Lö 11 B3 Lö 13 B3  
  Lö 12 B3 Lö 14 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Tobias Schön & Kristofer Westergren 0               31
  Henrik Hillström & Jonas Teng 0               27
  Andreas Friberg & Mikael Söderlundh 0               26
  Magnus Lindgren & Stefan Wallerman 0               26
  Mark Albeek & Robin Gustavsson 0               22
  Henry Edvardsen & Lars Tigerström 0               22
  Andreas Follér & Henrik Kruse 0               11
  Linus Hedberg & Tibor Magyar 0               3
  Älvsjö helg Grupp 4                  
   
  Lö 11 B4 Lö 13 B4  
  Lö 12 B4 Lö 14 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Peter Lindström & Robert Meurlin 0               40
  Mikael Koch & Benny Lindberg 0               27
  Roger Strandbro & Karl Wik 0               20
  Joel Lasses & Hannes Söderlund 0               20
  Fredrik Eriksson & Martin Karlsson 0               20
  Nils Dahlberg & Rasmus Lundberg 0               16
  Tomas Marcusson & Tommie Stålkula 0               15
  Magnus Ericson & Danne Nilsson 0               10
  Älvsjö helg Grupp 5                  
   
  Lö 11 B5 Lö 13 B5  
  Lö 12 B5 Lö 14 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Conny Lindholm & Stefan Nygren 0               30
  Kristofer Karlsson & Per-Erik Måhl 0               27
  Olof Sjölin & Erik Tingborn 0               23
  Johnny Nawaratne & Dennis Thid 0               21
  Johan Olsson & Martin Redborn 0               20
  Johan Andersson & Daniel Eriksson 0               19
  Roger Eklund & Mickel Sheikh 0               17
  Anders Hellström & Niklas Svärd 0               11
  Älvsjö helg Grupp 6                  
   
  Lö 11 B6 Lö 13 B6  
  Lö 12 B6 Lö 14 B6  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Fabian Vidal Flores & Francisco Flores Frías 0               34
  Charlotte Jannhans & Alvaro Pascual 0               34
  Martin Berg & Marcus Häger 0               21
  Timmy Hellman & Victor Lagborn 0               21
  Jimmy Christensen & Hugo Rosell 0               18
  Fredrik Hultner & Tobias Stenberg 0               18
  Leif Losäter & Michael Szymanski 0               11
  Nataliya Alikina & Mathias Övelius 0               8
  Älvsjö helg Grupp 7                  
   
  Sö 11 B1 Sö 13 B1  
  Sö 12 B1 Sö 14 B1  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Felix Kallio & Mathias Kallio 0               35
  Carl Amér & Stefan Amér 0               33
  David Barton & Theo Barton 0               30
  Gabriella Blomberg & Erik Lundin 0               22
  Stefan Bredell & Anders Frisk 0               19
  Paula Lillo & Staffan Malmer 0               15
  Jacob Philipson & Joakim Philipson 0               12
  Ann Bender & Rickard Bender 0               0
  Älvsjö helg Grupp 8                  
   
  Sö 11 B2 Sö 13 B2  
  Sö 12 B2 Sö 14 B2  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Mats Enebrink & Magnus Österberg 0               32
  Johan Wiström & Peter Yxne 0               31
  Joakim Hibell & Johan Lundgren 0               29
  Anastasia Gross & Josef Skogberg 0               22
  Marcus Gustafsson & André Isberg 0               19
  Robert Schwartz & Andreas Wichman 0               18
  Tobias Andersson & Adam Tingman 0               14
  Tom Marcusson & Axel Stålkula 0               2
  Älvsjö helg Grupp 9                  
   
  Sö 11 B3 Sö 13 B3  
  Sö 12 B3 Sö 14 B3  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Mikael Mansjö & Tobias Olofsson 0               34
  Christer Hammar & Robert Klatzkow 0               25
  Viktor Grönberg & Emil Jönsson 0               23
  Mari Lacombe & Bruno Lacombe 0               23
  Håkan Ferm & Alexander Fridlund 0               20
  Zenzi Brydolf & Marcus Brydolf 0               18
  Jesper Aldentorp & Kit Cheng 0               13
  Victor Andersson & Johannes Jansson 0               8
  Älvsjö helg Grupp 10                  
   
  Sö 11 B4 Sö 13 B4  
  Sö 12 B4 Sö 14 B4  
  Se resultaten via Backhandsmash
  William Larsten & Calle Stålhem 0               38
  Sara Källander & Rickard Källander 0               29
  Per Holmin & Björn Rumar 0               24
  Mattias Halla & Peter Månsson 0               23
  Petra Grönvall & Ulric Grönvall 0               20
  Linda Taub & Daniel Tuab 0               18
  Marie Bergsman & Jon Bergsman 0               15
  Sofia Kärrå & Mikael Åkerberg 0               1
  Älvsjö helg Grupp 11                  
   
  Sö 11 B5 Sö 13 B5  
  Sö 12 B5 Sö 14 B5  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Veronika Andersson & Emma Brasen 0               37
  Erik Näslund & Alexander Tchernitchenko 0               31
  Susanne Brundell Wahren & Martin Wahren 0               25
  Sara Hammarström & Andreas Hammarstr. 0               24
  Josefin Sjöblom & Erik Stenvall 0               22
  Malin Jansson & Cecilia Persson 0               16
  Helene Marschall & Veronica Svensson Phil 0               7
  Kerstin Andersson & David Lundberg 0               5
                     
                     
  Spånga vardag Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B7 Må 20 B7  
  Må 19 B7 Må 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Kalle Bogren & Niklas Kylberg 0               40
  Andreas Lindholm & Mattias Ullholm 0               26
  Göran Marklund & Dennis Östlundh 0               22
  Emil Bäckström & Love Ekstrand 0               21
  Kristofer Bergdahl & Magnus Dahlin 0               18
  Magnus Bodö & Mårten Yrmark 0               18
  Fredrik Eriksson & Johan Nygren 0               17
  Arash Mirbaz & Tobias Murray 0               5
  Spånga vardag Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B8 Må 20 B8  
  Må 19 B8 Må 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Gustaf Helgesson & Anders Åkerlund 0               32
  Jesper Bäckman & David Hartung 0               26
  Viking Hadestrand & Viktor Hadestrand 0               25
  Carl-Gustav Fabiansson & Ashkan Jamie 0               19
  Daniel Martin-Vivaldi & Eric Olsson 0               18
  Dan Larenius & Charles Mellin 0               17
  Morgan Axelsson & Peter Molin 0               16
  Hernan Gil & Erik Scheinin 0               15
 
  Spånga vardag Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B9 Må 20 B9  
  Må 19 B9 Må 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Shirkoo Rohin Bozorg & André Dani 0               37
  Rami Ballout & Erik Unander Scharin 0               25
  Carl Graf & Linus Nelson 0               24
  Sebastian Gorsetman & Dan Scharfstein 0               20
  Marcus Ramstrand & Mattias Ramstrand 0               19
  Johnny Englund & Johan Gustavsson 0               19
  Magnus Ballchand & Dennis Reiter 0               18
  Oliwer Waider & Shariar Zadeh 0               5
 
  Spånga vardag Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B10 Må 20 B10  
  Må 19 B10 Må 21 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Magnus Eliasson & Patrik Nylander 0               31
  Johan Grönlund & Daniel Lilja 0               30
  Daniel Andersson & Mikael Andersson 0               29
  Olle Håkanson & Mattias Nilsson 0               24
  Jonas Tränk & David Vallin 0               19
  Andreas Söderqvist & Linus von Tourtchaninoff 0               17
  Antonio Antunovic & Dejan Pavlovic 0               15
  Tina Ojdanic & Karolina Söör 0               1
 
  Spånga vardag Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B11 Må 20 B11  
  Må 19 B11 Må 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonas Fredriksson & Joachim Mattsson 0               32
  Fredrik Johnson & Björn Liljefors 0               28
  Joachim Falk & Ronny Fredriksson 0               23
  Tim Thelin Laibl & Filip Åkerstrand 0               21
  Robert Beijmo & David Broström 0               20
  Adrian Karlsson & Oskar Svensson 0               18
  Rasmus Hallander & Robert Hellman 0               15
  Stefan Ekblom & Fredrik Waker 0               11
 
  Spånga vardag Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B12 Må 20 B12  
  Må 19 B12 Må 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Patrik Svantesson & Samuel Wahlgren 0               29
  Emil Tiismann & Hugo Tiismann 0               28
  Joel Eriksson & Björn Johansson 0               28
  Christian Agerberg & Jan Ceder 0               27
  Mark Stenberg & Christian Westergren 0               25
  Mattias Böhm & Per Westin 0               14
  Staffan Eriksson & Stefan Nygren 0               11
  Lucas Bryggman & Sebastian Lumare 0               4
 
  Spånga vardag Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B7 Ti 20 B7  
  Ti 19 B7 Ti 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Christoffer Böök & Martin Vernmark 0               33
  David Balsam & Max Kållberg 0               33
  Göran Nilervall & Christopher Waldén 0               29
  Amil Lafih & Mårten Strassburg 0               28
  Mathias Halvarsson & Kenneth Larsson 0               20
  Peter Hallebrant & Daniel Lindberg 0               13
  Christian Drougge & Andreas Segerfeldt 0               8
  Pedro Glanell & Magnus Thyni 0               4
 
  Spånga vardag Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B8 Ti 20 B8  
  Ti 19 B8 Ti 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Patrik Rustman & Pär Tegerstrand 0               34
  Göran Rydin & Daniel Äng 0               31
  Tobias Augustsson & Nicklas Westin 0               27
  Hans Bengtsson & Anders Janson 0               21
  Micke Blomdahl & Markus Deijfen 0               21
  Olof Henning & Joel Pettersson 0               17
  Michael Stenlund & Peter Stenlund 0               14
  Fredric Herlitz & Adam Kling 0               3
 
  Spånga vardag Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B9 Ti 20 B9  
  Ti 19 B9 Ti 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Erik Isemo & Henrik Pettersson 0               38
  Daniel Acevedo & Marcus Rylander 0               30
  Stefan Hök & Erik Lundin 0               25
  Richard Kramer & Christoffer Lindgren 0               20
  Johan Larsén & Robert Taavo 0               18
  Siavoush Esmaeili & Karli Ibrahim 0               16
  Jesper Holm & Theodor Kenneskog 0               9
  Carl-Johan Carlsson & Robert Högström 0               8
 
  Spånga vardag Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B10 Ti 20 B10  
  Ti 19 B10 Ti 21 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Nicklas Lemon & Peter Snell 0               32
  Linus Hagel & Markos Kokkinos 0               30
  Pontus Billstam & Erik Wennerholm 0               30
  Stefan Eklund & Johan Giersch 0               24
  Anton Holgersson & Alexander Karmeland 0               20
  Olle Grönberg & Gunnar Möller 0               17
  Johan Swärdlöf & Tomas Uhlin 0               14
  Jesper Hofmann & Johan Larsson 0               0
 
  Spånga vardag Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B11 Ti 20 B11  
  Ti 19 B11 Ti 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Michael Ojala & Hampus Österlund 0               35
  Petter Gustafsson & Anders Jakobson 0               32
  Alex Hartley & Jimmy Hartley 0               27
  Henrik L. Broman & Kristoffer Köllerström 0               22
  Anders Hedman & Erik McEwen 0               21
  Tomas Hellström & Niclas Lindkvist 0               17
  Kim Lundgren & Sorin Valdman 0               11
  Jenny Scherr & Peter Scherr 0               2
 
  Spånga vardag Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B12 Ti 20 B12  
  Ti 19 B12 Ti 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  David Hoszek & Tomas Hoszek 0               33
  Jorge Gomez Cobacho & Fredrik Prüzelius 0               26
  Andreas Eklund & Marcus Fredriksson 0               21
  Christian Huber & Peter Yxne 0               20
  Oliver Carlsson & Linus Grundström 0               18
  Mikael Norberg & Gabriel Vinberg 0               17
  Måns Berlin & Fredrik van der Veer 0               16
  Erik Bergquist & Sören Westerberg 0               15
 
  Spånga vardag Grupp 13   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B7 On 20 B7  
  On 19 B7 On 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jeff Erici & Peter Iwarsson 0               36
  Calle N. Bonnier & Christoffer N. Bonnier 0               29
  Elias Frösell & Tom Järvheden 0               27
  Michael Norling & Aram Shahabi 0               24
  Niklas Boström & Patrick da Luz 0               21
  Daniel Bergdahl & Gustav Elingsbo 0               15
  Patrik Björklund & Erik Edström 0               12
  Jacob Holmedahl & Karl-Axel Ljungqvist 0               4
 
  Spånga vardag Grupp 14   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B8 On 20 B8  
  On 19 B8 On 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Payam Sedighi & Poya Sedighi 0               37
  Simon Afrim & Rickard Moscianica 0               31
  Anna Berggren & Maja Hallenborg 0               27
  Thomas Kindström & Christer Törnros 0               23
  Hannes Eskebaek & Olle Färnlycke 0               19
  Andreas Bexell & Pär Johnsson 0               15
  Hanna-Lotta Nielsen & Fredrik Nielsen 0               8
  Ann Wilen & Jessica Öhlin 0               7
 
  Spånga vardag Grupp 15   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B9 On 20 B9  
  On 19 B9 On 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Jonas Forzelius & Daniel Khodr 0               39
  Alexander Fröding & Jacob Wardell 0               28
  Åsa Jöngren & Caroline Lauri 0               24
  Andrea Lindberg & Daniel Lindberg 0               21
  Max Möller & Tim Möller 0               21
  Emely Fransson & Ragnhild Sicheritz 0               19
  Linnea Troeng & Alexandra Uvabäck 0               11
  Caroline Carbring & Madeleine Tidehorn 0               2
                     
                     
  Spånga Mixed 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B10 To 20 B10  
  To 19 B10 To 21 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Maria Bergander & Johan Svensson 0               31
  Cecilia Maier & Anders Maier 0               23
  Linn Lemón & Jacob Lemón 0               23
  Martina Rustman & Fredrik Johansson 0               23
  Cecilia Gruvberg & Wilhelm Gruvberg 0               21
  Sibel Wolff & Erdogan Iskender 0               19
  Lena Jeding & Anders Jeding 0               19
  Madeleine Tegerstrand & Pär Tegerstrand 0               8
 
  Spånga Mixed 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B11 To 20 B11  
  To 19 B11 To 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Susan Hartley & Alex Hartley 0               31
  Sara Ramsfeldt & Peter Sjödin 0               27
  Åsa Andorff & Stefan Andorff 0               25
  Lotta Stensved & Julle Ydstie 0               22
  Cecilia Nygren Bonnier & Calle N. Bonnier 0               19
  Eva Hoszek & Tomas Hoszek 0               19
  Josefin Karbassi & David Karbassi 0               18
  Anne Pihl & Oskar Pihl 0               7
  Spånga Mixed 3   1 2 x 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B12 To 20 B12  
  To 19 B12 To 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Anna Beijmo & Robert Beijmo 0               35
  Annika Lundborg & Jonas Lundborg 0               30
  Lotta Nordmark & Per Norlin 0               28
  Wiktoria Ahnlund & Kristoffer Ahnlund 0               26
  Natasha von Reymond & Alexander Norell 0               24
  Bettan Molander & Magnus Strauch 0               16
  Lina Mas & Patrik Dahlberg 0               5
  Therese Walter & Pontus Emilsson 0               3
                     
                     
  Spånga helg Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
  -28
  Sö 11 B7 Sö 13 B7  
  Sö 12 B7 Sö 14 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Pontus Billstam & Per Öhlén 0               33
  Ludvig Cederteg & Martin Persson 0               29
  Daniel Mannheimer & Patrik Rustman 0               24
  Daniel Fredriksson & Mathias Liljeström 0               21
  Oscar Lindström & Johan Schmidt 0               20
  Gustav Forsberg & Otto Mårtensson 0               20
  Stefan Larsson & Fredrik Wall 0               10
  Andreas Ryden & Pär Tegerstrand 0               10
  Spånga helg Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
  -28
  Sö 11 B8 Sö 13 B8  
  Sö 12 B8 Sö 14 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Magnus Liddin & Roberto Romano 0               33
  Jonas Ahnve & Tomas Wennerstein 0               27
  Erik Eklund & Maximiliam Lind 0               25
  Rickard Ahlström & Alexander Norell 0               23
  Stella Moazed & Johan Moazed 0               23
  Alex Ekblom & Alex Kääkky 0               14
  Christoffer Jona & Albin Nyberg 0               12
  Stefan Hök & Martin Sirvell 0               11
  Spånga helg Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
  -28
  Sö 11 B9 Sö 13 B9  
  Sö 12 B9 Sö 14 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Tony Karlsson & Niklas Nyberg 0               35
  Johan L. Karlsson & Peter Nilsson 0               30
  Patrik Fromell & Håkan Fröberg 0               26
  Martin Andersson & Viktor Zorondo 0               23
  Stefan Andorff & Jonas Lundborg 0               22
  Hans Gyllner & Niklas Pohly 0               20
  Elliot Holmberg & Oliver Österlund 0               12
  Hampus Bergquist & Micke Lidgren 0               0
  Spånga helg Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
  -28
  Sö 11 B10 Sö 13 B10  
  Sö 12 B10 Sö 14 B10  
  Se resultaten via Backhandsmash
  Admir Catovic & Morteza Emarestani 0               36
  Haisem Ali & Patrik Sjöstedt 0               34
  Jamil Azrak & Sargon Garis 0               30
  Jonas Kruse & Patrik Lundström 0               19
  Arne Lindell & Håkan Lindell 0               17
  Linn Flink & Dina Stolt 0               14
  Matteo Capone & Samuel Olsson 0               11
  Jan Ekström & Krister Karlsson 0               6
  Spånga helg Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B11 Sö 13 B11  
  Sö 12 B11 Sö 14 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Thomas Björklund & Daniel Byrsten 0               33
  Kristin Hammerman & Mats Norén 0               32
  Samuel Emtell & Sven Emtell 0               31
  Erik Lindberg & Mats Olsson 0               22
  Jacob Hernberg & Simon Ramnö 0               18
  Jacob Ranmo & Tomas Wennmo 0               16
  Sebestian Viding & Filip Ärnlöv 0               10
  Dan Fahmi & Sarro Hilmkil 0               6
  Spånga helg Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 11 B12 Sö 13 B12  
  Sö 12 B12 Sö 14 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Joakim Haglund & Kenan Hasanbegovic 0               34
  Adam Lindhé & Tomas Lindhe 0               31
  Gabriel Byström & Tobias Mårtensson 0               30
  Fredrik Nielsen & Jens Nielsen 0               26
  Raeed Abedin & Daniel Mathisen 0               23
  Anne Hillman & Jesper Kärrbrink 0               18
  Anna Lindahl & Jakob Forsberg 0               5
  Åsa Hamming & Annelie Karlsson 0               1
                     
                     
  Spånga Tjejer Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B7 To 20 B7  
  To 19 B7 To 21 B7  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Maria Elleby & Linn Flink 0               40
  Anna Borsos & Nina Linell 0               27
  Anna De Geer & Linn Lemón 0               21
  Carin Dunér & Anna Hällöv 0               19
  Elin Appelgren & Dina Stolt 0               18
  Begoña Äng S. & Charlotte Wenestam 0               15
  Annette Ander & Caroline Kronqvist 0               15
  Kristina Blom & Martina Rustman 0               12
  Spånga Tjejer Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B8 To 20 B8  
  To 19 B8 To 21 B8  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Eva Andersson & Monika Hägg 0               34
  Lena Jeding & Sofie Östberg 0               27
  Cecilia Gruvberg & Sibel Wolff 0               24
  Karin Jansson & Lotta Stensved 0               22
  Ingela Saarinen Kindbom & Cecilia Östlund 0               21
  Malena Wallroth Medin & Beatrice Rurling 0               18
  Annika Lundborg & Åsa Andorff 0               9
  Emma Jönsson & Elisabet Otterstedt 0               5
  Spånga Tjejer Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B9 To 20 B9  
  To 19 B9 To 21 B9  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Madeleine Lennhamn & Sara Torbjörnsson 0               33
  Lisa Andersson & Nathalie Özmen 0               30
  Malin Jansson & Cecilia Persson 0               29
  Annika Jansson & Ninni Johansson 0               22
  Erika Tumegård & Jessica Westerlund 0               18
  Eva Hoszek & Lena Lundmark 0               18
  Josefin Karbassi & Jenny Söderlind 0               14
  Julia Andersson & Erica Söderqvist 0               4
  Spånga Tjejer Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B11 On 20 B11  
  On 19 B11 On 21 B11  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Stina Carlsson & Katarina Edberg 0               40
  Elice Bruun & Louise Strömbeck 0               27
  Annica Näsmark & Erica Svensson 0               26
  Anna Jäger & Kristina Lidvall 0               23
  Cecilia Nygren Bonnier & Susan Hartley 0               17
  Madeleine Bondesson & Helena Lindström 0               16
  Cilla Jegander & Malin Marcko 0               13
  Katarina Huss & Hanna Karlsson 0               6
  Spånga Tjejer Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B12 On 20 B12  
  On 19 B12 On 21 B12  
  Se resultaten via Backhandsmash -28
  Raquel Issa & Therese Petersson 0               35
  Linda Jakobsson & Luciana Soligo 0               34
  Wiktoria Ahnlund & Katarina Jellnor 0               32
  Petra Lindermyr & Marie Nyhed 0               20
  Sofia Gränd Bäck & Malin Hagelin 0               17
  Eva Fransson & Lina Mas 0               12
  My Scnnitzer & Madeleine Tegerstrand 0               11
  Jenny Heving & Jeanette Lowent 0               7